Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם שום דבר לא היה מעניין אתכם, מה הייתם עושים?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1842 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זו גם תעשייה מסריחה ונצלנית. אני בכלל לא אתחיל לדבר על זנות שבמתכונתה הנוכחית ראוי שתיעלם מן העולם.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 250
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

חסר זונות פה שצריך לנסוע חצי עולם בשביל זה?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה ששם זה חוקי לא אומר שהבחורות לא מנוצלות, בסך הכל המדינה מרוויחה גם על הדרך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה זונות שכועסות על החוקים האלה, מבחינתן זה עבודה לכל דבר והכסף גדול ומהיר.

אני לא חושב שכל הלקוחות מתייחסים לזונות כאל צעצועי מין, לפעמים אלו אנשים לא יוצלחים (בד"כ זה נשואים דווקא) שרוצים סקס או סתם מגע עם אישה. הבעיה היא שבד"כ באים כל "הבררה" והם בהחלט מתייחסים אליה כאל צעצוע מין לא יוצלח.

שמתי לב שאני פרשן לענייני הרבה דברים ועדיין לא יוצלח. זה מעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק. זה.

[ATTACH=CONFIG]486394[/ATTACH]

כמו הקורולה הקפריסאית ששכרתי:

DSC_0585.jpg

ממש דומה(אפילו רמת גימור עלק SUN הישראלית) רק עם גיר ידני.

בארץ עשיתי סיבוב דומה עם האיביזה במעלה עקרבים וכבישי הצפון ועם הקיה ריו (ודווקא בחצי שנה עם ה208GTI לא הספקתי לעשות טיול נהיגה ארוך אחד עד שהיא אבדה להלכה).

בכל מקרה אני יכול להגיד לך שבסקוטלנד החוויה הזאת פשוט לקחה אותי למקום אחר - עשיתי חמישית מהמסלול שתכננתי(דרך מדהימה שנקראית 500 מייל נורפ קוסט), הבטחתי לעצמי שאני חוזר לשמה, לא נהנתי ככה בטיול נהיגה בחיים שלי(אפילו הנהגים הבריטיים הם תענוג שגורם לנהגים הצרפתיים להיראות כמו הישראלי הממוצע).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה זונות שכועסות על החוקים האלה, מבחינתן זה עבודה לכל דבר והכסף גדול ומהיר.

אני לא חושב שכל הלקוחות מתייחסים לזונות כאל צעצועי מין, לפעמים אלו אנשים לא יוצלחים (בד"כ זה נשואים דווקא) שרוצים סקס או סתם מגע עם אישה. הבעיה היא שבד"כ באים כל "הבררה" והם בהחלט מתייחסים אליה כאל צעצוע מין לא יוצלח.

שמתי לב שאני פרשן לענייני הרבה דברים ועדיין לא יוצלח. זה מעניין.

כי הפרשנות שלך נובעת מסרטים/ ספרים ולא מנסיון חיים .

לא להפגע חלילה-זה טבעי לגילך .

אגב, מה הפרשנות שלך ליוצלח? או לא יוצלח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבת משפט ראשוני שבעייתי להגיב לו בכל תגובה, אז איאלץ לוותר עליה.

לגבי לא יוצלח או כן יוצלח, זה לראות אחרים מצליחים בדברים פשוטים\בסיסיים שתורמים לאיכות חיים, כגון עבודה טובה, בת זוג, טיולים כשבא לך ויש לך אפשרות, ואתה לא. זה אומר שאתה אפס לעומתם, אולי לא אפס בכללי, אבל אפס לעומתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבת משפט ראשוני שבעייתי להגיב לו בכל תגובה, אז איאלץ לוותר עליה.

לגבי לא יוצלח או כן יוצלח, זה לראות אחרים מצליחים בדברים פשוטים\בסיסיים שתורמים לאיכות חיים, כגון עבודה טובה, בת זוג, טיולים כשבא לך ויש לך אפשרות, ואתה לא. זה אומר שאתה אפס לעומתם, אולי לא אפס בכללי, אבל אפס לעומתם.

האם יש לך חברים נשואים? חברים שהלכו לזונות לדבר אתן? זונות ששמעת מהן?

או שקראת באינטרנט / ראית ספר?

אמיתי אבל .

אחרת אתה נשמע כמו הילד בתפסן בשדה השיפון.

לגבי שאר הדברים- הכל יסתדר לך, יש תקופות כאלה לכל אחד אחי...

בת זוג זו מחויבות, זה לא סרט, זיון, יום אהבה, יומולדת, מתנות וכן הלאה...

תהנה מהשקט של לא לתת דין וחשבון לאף אחד , אתה עוד תתגעגע לזה .

בדוק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנאור, לא טוב להיות האדם לבדו לא מדבר בהכרח על יחסים בין גבר לאישה.

אני מאמין שלהיות חלק ממסגרת יטיב עימך ויעזור לך,

לצערי לא עולה לי באיזו מסגרת תוכל להשתלב. אולי קבוצת רכיבה של אופניים ? לפני עשור בערך זה היה ה-"להיט" והרבה חבור'ות נרקמו כתוצאה מכך.

בהצלחה

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי חלק מהשרשור, ואנסה לתרום קצת ממה שאני מכיר.

ממה שאני שמעתי על כל התופעה של חוסר במקורות שאפשר לשאוב מהם הנאה, התופעה הזאת היא סוג של חסרת פיתרון.

הפיתרון הכמעט יחיד לבעיה - מה שרובכם כבר הצעתם, לקחת את אחד הדברים שעוד יש שם קצת הנאה, אפילו קלושה מאוד, ולנסות לפתח ולהעצים את זה. אם המצב ממש גרוע אז גם לא בטוח שזה יעבוד... אבל ממה שקראתי עוד יש פה ושם, נגינה, טיולים אולי.

Sent from my A0001 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

התחלתי לצפות באיזה סרט דוקו ואז נזכרתי בדיון שפתחתי, וחשבתי שזה עשוי לעניין לפחות את חלקכם.

חלק מהאנשים העלו פה, את העניין של חומרים משני תודעה/סמים פסיכדאלים.

הנה סרט תיעודי בנושא. (בחור אמריקאי צעיר בן 22 שסובל מדיכאון ונמאס לו, והוא החליט שהוא הולך על הדרך הזו...)

http://putlocker.ist/the-last-shaman

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...