Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם שום דבר לא היה מעניין אתכם, מה הייתם עושים?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מדבר על היסטוריה ותרבות בסביבה סטרילית כמו מוזיאון. היסטוריה בשבילי זה כשאני הולך ברחובות עתיקים ורואה בניינים בני מאות שנים. מה לעשות שאין דברים כאלה בארצות הברית.

לגבי ת"א אני גם לא חושב שזה הכיוון, אפשר להגיד שתרבות ת"א היא שונה משאר ישראל ולפי מה שאני קורא בדבריך זה לא בשבילך, אחרת כבר מזמן היית שם.

בגלל שיש בתל אביב הכל מהכל לאנשים יותר קל למצוא את הפינה שלהם. תוסיף אפשרויות תעסוקה הרבה יותר מגוונות ועולם דייטים ותקבל סביבה מאוד אטרקטיבית לצעירים.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 250
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא יודע אם זה בגלל שזו הייתה חופשה ועצם היותי בפראגל אבל

במהלך השבוע שהייתי בפראג, הרגשתי שהכל מתנהל בצורה הרבה יותר רגועה.

בת"א, אני מרגיש שהקצב שונה הכל נורא לחוץ ומהיר. ואולי זה רק אני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אמריקה היא יותר מאנשים עם עודף משקל וקניונים, רק לאחרונה יצא לי להכנס בפעם הראשונה לוולמארט.

היסטוריה זה לאו דווקא 2000 שנה אחורה, הרבה דברים מעניינים קרו ב300 השנים האחרונות, רוצה טיול אמריקאי שלא תתאכזב ממנו? קח את כביש 80 מסן פרנסיסקו לשיקגו, תעצור בכל תחנת עצירה ותקרא את השלטים, אותי זה ריתק, עצרתי במוזיאון משאיות בIowa, מוזיאון רכב בבעלות פרטית שגרם ללכת שלי לגעת ברצפה, מוזיאון על הכביש עצמו ועל הסלילה שלו בעקבות ההגירה למערב.

אני מאוד אוהב ארכיטקטורה ומכונות, בכלל, ידע זה כייף והיופי פה הוא המורשת והכבוד לעבר, כמובן שהטבע פה קסום.

בכל מקרה, פותח השרשור, אני עדיין חושב שסמים זאת התשובה.

Sent from my Alcatel_6055U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי, רציתי לשלוח לך הודעה פרטית אך התיבה שלך מלאה.

אני בכלל לא בטוח שזו התשובה... אפשר להכנס משם לבור כזה עמוק, שאח"כ לא בטוח בכלל שאפשר לצאת ממנו.

יכול להיות ששבועיים בת"א זה באמת לא מספיק, אבל מרגיש שאין לי כרגע את הכוחות לעבור לשם לבד ולגור שם תקופה. אולי בהמשך...

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב.

אני אומנם הייתי בארץ הבנצי שבוע וחצי (מתוכם שבוע עבודה), אבל כשיהיה זמן ותקציב, בהחלט אחזור לשם לטיול.

פשוט לשכור רכב ולעשות טיול עם עצירות בכל מיני מקומות ושינה במוטלים.

בתכנון גם טיול כזה באירופה מתישהו.

אני אישית מאוד התחברתי לזה. כשחזרתי, עשיתי טיול עם אוטו לאילת ובחזרה לבד.

@benor

אולי דווקא בפראג לא מצאת שום דבר שמעניין אותך. מציע לנסות עוד מקומות.

אולי לשנות את אופי הטיול.

באירופה עשיתי כבר כמה טיולי נהיגה ארוכים(צרפת,סקוטלנד,איטליה וקפריסין בקטנה לביינתים) שכאלה שרובם נהיגה ועצירה קצת באיזורי נופים מדהימים - פשוט אני האוטו ג'אנקפוד מהסופר לדרך והנוף שלא נגמר..החופש האולטימטיבי בשבילי.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי, רציתי לשלוח לך הודעה פרטית אך התיבה שלך מלאה.

אני בכלל לא בטוח שזו התשובה... אפשר להכנס משם לבור כזה עמוק, שאח"כ לא בטוח בכלל שאפשר לצאת ממנו.

יכול להיות ששבועיים בת"א זה באמת לא מספיק, אבל מרגיש שאין לי כרגע את הכוחות לעבור לשם לבד ולגור שם תקופה. אולי בהמשך...

פיניתי מקום

Sent from my Alcatel_6055U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט אני האוטו ג'אנקפוד מהסופר לדרך והנוף שלא נגמר..החופש האולטימטיבי בשבילי.

בדיוק. זה.

[ATTACH=CONFIG]486394[/ATTACH]

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ריקנות אחת גדולה כל המקומות האלה מעוררים בי גועל. (:

בנצי יפה, נראה שזה בדיוק מה שאני צריך נופים כאלה ושות'... אני אוהב גם טיולים רגליים בטבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכסף של הדלק+ המסביב אני לוקח אותך לפוסיקאט ומשקה אותך במנושים

הסיבה שאני לא הולך למקומות האלה, זה כי זה ללכת, לראות בחורות יפות עם מינימום אפשרי ולא אפשרי של בגדים, לחזור הביתה ולעשות ביד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שאני לא הולך למקומות האלה, זה כי זה ללכת, לראות בחורות יפות עם מינימום אפשרי ולא אפשרי של בגדים, לחזור הביתה ולעשות ביד.

יש פתרון גם לחלק של לעשות ביד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, להתאפק תוך כדי חשיבה על השפעת הגאות והשפל בים השחור על התרבות קיפודים סיביריים.

הדברים האחרים זה לצערי קצת לא חוקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...