Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם שום דבר לא היה מעניין אתכם, מה הייתם עושים?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא רוצה לקלקל לך את הביטחון העצמי..

אבל. גבר אתה נראה טוב, :wink: יא דפוק.

צא החוצה קצת, בנוסף לעבודה הקבועה, נסה לעשות קורס ברמנים או דבר דומה.

כך תפגוש אנשים, ותקבל קצת היזונים בשטח ולא במסלול החיים הרגיל.

לא רק עבודה והביתה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 250
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה שמישהו שפוי בדעתו ירצה לעשות קורס ברמנים מרצונו החופשי?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה פוסל רעיון בשביל מישהו אחר? תחסוך קצת מהשטויות שאתה כותב בדרך כלל

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אני פונה שוב לעזרתכם.

במהלך השנה האחרונה, אני יכול להגיד שקבלתי את חיי במתנה ויכול כבר להגיד שהרע מאחוריי. לא הרגשתי שמטפלים ממש עזרו לי, אולי לא הכרתי את הנכונים שבהם.

אני לא יודע מי אני בכלל, לא בניתי לעצמי זהות ואישיות מוגדרת. אני לא מרגיש שאני שייך לחברה.

אין לי מוטיבציה

כרגע נכון לעכשיו לא רוצה כלום, ואין לי כמעט עניין בשום דבר.

אבדתי עניין בחברים ובאנשים בכלל.

לא למדתי ולא פתחתי שום קריירה או מקצוע.

נשים אין בכלל על מה לדבר תרתי משמע - חוץ מזה שכרגע זה בונוס ולא היעד.

אין לי תחומי עניין ותחביבים - כולם רדומים.

לא סדרות, לא סרטים , לא בילויים...

גם חופש שחשבתי לקחת לא יודע אם אני בכלל רוצה. זה מצב של שנים ארוכות שאני לא מצליח לפתור אותו ולא לצאת ממנו.

המצב הוא כרגע שאני עובד כמה שעות בעבודה של כמה שקלים מעל המינימום חוזר הביתה לכלום וכך חוזר חלילה...

אני לא בא לקטר ולבכות על מר גורלי, אלא באמת מנסה לחפש פתרון למצב המתמשך הזה.

כמובן שאני לוקח הכל בפרופורציות ומנסה תמיד להסתכל על חצי הכוס המלאה.

אני אספר שוב מה שהיה לחבר בעבר.

הוא היה מדוכא מאוד, לא מצא שום טעם בחיים בכלל והיו לו מצבים שהוא מתעורר בבוקר ופשוט בוכה.

הרבה אמרו לו(כולל אני) שילך למצוא ז*יון, שילך לטייל בעולם, שימצא עבודה אחרת וכו' וכו'.

הוא החליט בסופו של דבר ללכת לפסיכולוג, הפסיכולוג מהר מאוד ראה שמשהו שם לא תקין בעליל ושלח אותו לבדיקת דם ספציפית.

בבדיקה מצאו שיש לו חוסר רציני באחד מההורומונים שמיוצרים במוח. מסתבר שזה משהו דפוק ביצור שלו אצל אותו חבר.

הוא רשם לו את הכדורים האלה שיקח באופן קבוע, ומאז שהוא התחיל(עברו כבר כמה שנים), הוא לא סובל מדיכאון, ויש לו כבר טעם בחיים. לא הכול תותים כמובן, אבל רחוק שנות אור ממה שהוא היה.

הנקודה שלי היא, שיכול להיות שיש לך את אותו דבר ואתה פשוט לא מודע לזה. לכן במצב כזה, "לתפוס זיון", "להסתכל על הכוס המלאה" ושאר רעיונות, פשוט שווים לקליפת השום.

הייתי מציע לך לבדוק את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל לא שולל ועשיתי כבר בדיקות מקיפות בחיי...

אף פעם לא מצאו או גילו שם משהו מיוחד אבל אין לדעת.

כרגע לא מחפש ולא רוצה *יונים זה הדבר האחרון שמטריד אותי...

ואדים, אני הכרתי אנשים שהלכו לברמן לא בגלל כסף אלא בגלל החיכוך עם האנשים.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך רובאי לפחות 03?אתה יכול להיות מאבטח טיולים. השכר לא מדהים אבל אתה כל יום במקום אחר ועם אנשים שונים.

Sent from my SM-N910T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן במצב כזה, "לתפוס זיון", "להסתכל על הכוס המלאה" ושאר רעיונות, פשוט שווים לקליפת השום. .

מחזק.

להגיד לאדם עם דיכאון קליני "אתה פשוט צריך לחייך יותר" ושאר השיט בסגנון, זה כמו להגיד למישהו עם רגל שבורה לשנות גישה לחיים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שהציעו לך פה לטוס לחו"ל לבד - אני לא ממליץ. תחושת הבדידות גדלה פי כמה במקומות זרים.

לקחת חיית מחמד (כלב עדיף) נשמע כרעיון ממש מוצלח.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק לגבי כלב. בלי להגזים, זה ישנה לך את החיים מקצב לקצה. מעבר לעניין שזה יכניס לך לחיים והאהבה שתקבל מהכלב, אתה גם תפגוש אנשים אחרים עם כלבים כשתצא איתו לטיולים וזה פוטנציאל מצוין להיכרויות חדשות. אני לא יודע איפה אתה גר, אבל מכרה שלי שגרה בת״א ממש חברה בקבוצה גדולה כזו של בעלי כלבים שהיא פגשה בגינה השכונתית, הם נפגשים קבוע לטיול של הערב בגינה וגם עושים דברים אחרים (טיולים בשבתות, ערבי פוקר.. פתחו קבוצת ווטסאפ). שלא לדבר על עוזרים זה לזה עם הכלבים כשצריך. הבנתי שבת״א זה נפוץ, אני מתאר לעצמי שגם במקומות אחרים.

בקיצור, תשקול את זה ממש לחיוב.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה שלא קראתי את כל התגובות.

שתי ההמלצות שלי:

1. תרשם לחדר כושר.

בזמן אימון משתחררים בגוף הורמונים הגורמים לאושר.

זה ממכר.

זה עושה טוב לגוף ולנפש.

אתה לא חייב לתקשר עם אף אחד. שים אוזניות ותהנה.

2. כמו שאמרו מעלי, אימוץ של חיית מחמד בכלל וכלב בפרט, יכולים לעשות רק טוב.

מחקרים הוכיחו ששהייה במחיצת חיית מחמד מפחיתה לחץ.

ובכללי, לחזור הביתה ולגלות יצור ששמח לראותך בלי קשר לאיך שאתה מרגיש/נראה/מצבך הכלכלי/בריאותי/נפשי, עושה רק טוב.

יכול להיות שגם המחוייבות הזאת תתן לך איזו משמעות לחיים.

לא חייב להתחיל בלאמץ ולהתחייב, יש המון עמותות שמחפשות בתי אומנה לכלבים.

רובן מספקות מזון וטיפול רפואי על חשבונן. העיקר שהכלב לא יהיה בכלוב.

בהצלחה!

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם הכלב לא יתאים לו? אז ינטוש אותו?

אני מסכים שזה כיוון ששווה מאוד לבדוק אותו אבל כדאי להיזהר.

מסכים עם ידידי כאן שמעלי בנוגע לנסות להוות אומנה לתקופה- זה יתן לך את הניסיון ואז תוכל להחליט אם זה משהו שמתאים לך או לא מבלי ש"תיתקע" עם יצור חי שאתה לא מעוניין בו.

אוסיף לזה המלצה לנסות להתנדב (או לפחות ללכת) בימי אימוץ כלבים. גם יאפשר לך לבלות זמן במחיצת כלבים/ חתולים וגם עם הזמן תכיר את המתנדבים.

אני מאמין שזה אף פעם לא מאוחר מידי להתחיל לבנות את עצמך. נשמע שיש לך את הרצון, זה כבר עונה על רוב הדרישות - עכשיו תמצא את המסגרת.

שיהיה בהצלחה

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העצות.

יש לי חתולה שנמצאת בבית לסירוגין. (בית-גינה לבחירתה)

היא בהחלט מוסיפה לאווירה. זה שונה מאוד מכלב, היא יצור הרבה יותר עצמאי וקל יותר לגידול.

בעבר הייתה לי כלבה.

כרגע, לגדל כלב פחות מתאים לי אף על פי שאני מאוד אוהב חיות.

אני אבדוק בקשר להתנדבות, זה נשמע רעיון טוב.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

עדכון -

בערך כ- 10 שנים לא הייתי בחו"ל. (מעולם לא הייתי בחו"ל לבד תמיד זה היה עם המשפחה)

תפסתי יוזמה ונסעתי לחו"ל עם חבר כשבוע... היה נחמד ולא יותר מזה לא ממש השאיר לי טעם לעוד.

צריך להמשיך ולנסות שוב ושוב עד שמשהו יתפס בחכה.

מה שכן, בפראג הרבה יותר רגוע מבישראל לפחות נראה ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...