Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם שום דבר לא היה מעניין אתכם, מה הייתם עושים?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 250
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בקיצור, בנור, תתנחם בזה שלא רק אצלך יש בעיה בfirmware או באד בלוקים.

אז צרת רבים חצי נחמה?

טוב, כבר עשיתי צעד ראשון, נכנסתי הסופ"ש לדירה בת"א ואני הולך לגור שם במשך שבועיים.

בינתיים מרגיש לא הכי קשור לשם, אבל ניתן לזה את הזמן. אולי כמו שאומרים משנה מקום משנה מזל...

למרות, שאני מאמין שבכל מקום גם אם אני אהיה בברלין, בירח או בכל מקום אחר אני בא עם המטענים מהבית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי לגנוב את השרשור, תל אביב זו העיר היחידה בארץ.

כל השאר זה פרוורים, שמה שמשתנה ביניהם זה המרחק שאתה נדרש לעבור מהבית שלך, בכל פעם שאתה רוצה לשתות כוס בירה, ללכת לאיזו הופעה או סרט, או... סתם לראות אנשים חיים אחרים ברחוב.

אני יכול לחשוב על 5-6 מקרים שאני מכיר אישית, של אנשים שעברו לכאן וחייהם השתנו לטובה רק מעצם זה שהם עברו לעיר בעלת מגוון רחב של כל דבר אפשרי. ותכלס אם הייתי פסיכולוג, לעבור לת"א זה כנראה הדבר הראשון שהייתי ממליץ לעשות לכל אדם שמרגיש מבודד.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא תל אביב נותנת פייט לא רע בכלל גם לערים הליברליות ביותר שיש למערב להציע.

המגוון כאן לא נופל מהרבה מקומות אחרים, לדעתי אפילו עובר בקלות ערים כמו פראג.

בקיצור, תהנה מהעיר. מאחל לך שהמעבר לכאן יביא איתו רק שינויים לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי לגנוב את השרשור, תל אביב זו העיר היחידה בארץ.

כל השאר זה פרוורים, שמה שמשתנה ביניהם זה המרחק שאתה נדרש לעבור מהבית שלך, בכל פעם שאתה רוצה לשתות כוס בירה, ללכת לאיזו הופעה או סרט, או... סתם לראות אנשים חיים אחרים ברחוב.

אני יכול לחשוב על 5-6 מקרים שאני מכיר אישית, של אנשים שעברו לכאן וחייהם השתנו לטובה רק מעצם זה שהם עברו לעיר בעלת מגוון רחב של כל דבר אפשרי. ותכלס אם הייתי פסיכולוג, לעבור לת"א זה כנראה הדבר הראשון שהייתי ממליץ לעשות לכל אדם שמרגיש מבודד.

אז אני עברתי לפה מאחת הערים בדרום ולא רואה את המעבר הזה כמשהו משפר חיים.

אז יש סופרים מתחת לבית ופאבים במרחק הליכה קצרצרה ואם אני רוצה לראות סרט אני יכול ללכת קילומטר אחד ברגל... אז מה?

כל אחד ומה שמדבר אליו יותר.

לי חסרים פה המרחבים והשטח הפתוח, מתסכל שבשביל לצאת לרכיבה על האופנוע או האופניים בשטח הופך לפרוייקט, נסיעה לעבודה (8 ק"מ!) נמשכת כחצי שעה, הנסיעה חזור לפעמים נמשכת קצת יותר ובסופה רוב הפעמים אני צריך לחפש חניה.

המעבר שלי לפה נעשה בגלל סיבה מסויימת ולשמחתי היא זמנית, אין לי ספק שלא אשאר פה לחיות את חיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אה? אין כמו להיות תקוע בפקקים כל הזמן או לגור בבית מתקופת המנדט במחיר של פנטהאוז.

במרכז העיר הרוב נגיש ברגל, והתחבורה הציבורית לא רעה בכלל.

הבתים פה לא יותר ישנים מהבתים בכל מרכז עיר ממוצעת בישראל.

שוב, כל אחד ומה שמתאים לו. לא המלצתי לכל עם ישראל לארוז ולעבור לגור בצפון ישן. מי שנהנה באיזה כפר נידח, או באחת מהשכונות המגעילות עם הגינה המקודשת באמצע - שיהיה לו בכיף.

לצערי בטח גם אני אצטרך להגר לאחת כזו, בגלל יוקר המחייה בעיר, אבל שמעתי (וקראתי) כבר כמה מהנדסים אזרחיים או אדריכלים מדברים דווקא בזכותה של תל אביב כמקום שיכול לספק את רוב צרכיו של אדם ממוצע - מקניות ועד לאיטרקציה עם אנשים חיים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר כל אחד ומה שמתאים לו אך מתייחס לאופציות כ"כפר נידח", לדוגמה. ברור שאתה רואה את אותן אופציות כמשהו נחות.

האם אתה יכול להעריך את הדיעה של מישהו אחר, שבשבילו תל אביב מציעה כלום מוחלט והוא חייב מקום שקט ונעים הרחק מהמהומה?

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי שאני מכיר כמה מקרים של אנשים, עבורם המעבר לעיר הוביל לשינויים מאוד מהותיים לטובה, בתמורה קיבלתי תגובה סרקסטית של מישהו, שהדעה שלו לרוב מקובעת מאוד.

אני עונה באותה השפה שבה השתמש סמירו, אז למה השאלה מופנית דווקא אלי? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הבעיה עם הפקקים בת"א זה כשאתה רוצה לצאת ולהיכנס לעיר בשעות הקשות. בשביל להסתובב בעיר לא צריך רכב, זה כל הקטע בעיר.

הישראלים (כלומר אנחנו) רגילים לגור בשכונות פרבריות בדמות מגדלי מגורים, שכדי להגיע ממקום למקום בשמירה על איכות חיים סבירה חובה להשתמש ברכב פרטי. זה נובע בין היתר מתכנון דפוק של הערים בארץ.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי שאני מכיר כמה מקרים של אנשים, עבורם המעבר לעיר הוביל לשינויים מאוד מהותיים לטובה, בתמורה קיבלתי תגובה סרקסטית של מישהו, שהדעה שלו לרוב מקובעת מאוד.

אני עונה באותה השפה שבה השתמש סמירו, אז למה השאלה מופנית דווקא אלי? :)

אוקיי :mm_yeah: לא שמתי לב לתגובה שלו.

בהקשר של תל אביב, זה ממש מדהים לראות שהיא אנטיתזה לירושלים. 60 ק"מ בערך, אבל עולם אחר. בירושלים קשה להיות...כל אחד, האמת.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...