Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם שום דבר לא היה מעניין אתכם, מה הייתם עושים?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 250
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כתבת שאתה עובד בחצי משרה, זאת אומרת שיש לך חצי יום פנוי.

מה דעתך ללכת להתנדב באיזו עמותה?

יש כל כך הרבה עמותות וארגונים שעוזרים בכל מיני תחומים, בתי חולים או עזרה לנזקקים, אתה יכול להתחיל לתת שעה בשבוע ומשם להתקדם. זה יכול לתת לך סיפוק גדול, מה גם שכתבת על עצמך שאתה חברותי אז לא אמור להיות לך מחסום מול אנשים.

:idea:בכביש אל תהיה צודק, היה חכם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא מת על טיולים לחו"ל. מעולם לא התחברתי, גם כשאנשים דיברו על זה.

אל תחשוב שזה משהו שהוא לא בסדר או אוטומטית שם אותך בדיכאון.

סתם שאלה, האם יש לך התמכרויות כלשהן? אוכל? מין? פורנוגרפיה? (אם לא נוח, אשמח אם תענה בפרטי)

הסיבה ששאלתי היא מהכיוון ההפוך, כשהחלטתי להתנסות בסמים הזיות זה היה אחרי שחגגתי 30, בצורה די מבוקרת (בבית) ועם חבר קרוב שאני סומך עליו.

הטריפ הגדול שלי (כף שלמה של MDMA ו2 טבליות של אסיד) הביא אותי למקום שבו הרגשתי תחילה כמו פותח השרשור.

כשאני אומר תחילה אני מתכוון בשבועות הראשונים.

הטריפ התחלק לכמה שלבים, זה התחיל עם הזיות הזויות (מצאתי את עצמי מוריד תמונה מהקיר, מניח אותה על המיטה ומורח עליה קרם גוף תוך כדי דיבור לדמויות בתמונה), לאחר מכן פשוט שכבתי על הרצפה בסלון וצללתי לתוך הצללים שהנרות ציירו על הקירות, המוזיקה הייתה כל כך עמוקה ואפילו נכנסתי לפרנויה כאשר השטיח התרטב מעט כי הנחתי עליו בקבוק רטוב ואני נשבע שהרגשתי איך היד שלי נוגעת בשטיח ספוג במים. כל החושים שלי התחדדו לרמה כזאת שפשוט הייתי כל כך מאושר מסתם לשכב על השטיח בסלון.

נרדמתי.

התעוררתי לחלק השני של הטריפ, החלק העמוק, הייתי חד וערני, בפעם הראשונה באמת ראיתי את הכל בלי פילטרים, כאילו התבוננתי בעצמי מהצד, אני והחבר גלשנו לשיחה ארוכה שהתחילה עם ההכרזה שלי שזוגיות טובה היא פשרה כי בכדי למדוד אהבה צריך לאבד אותה וכשאתה מרגיש שהיא האחת אתה פשוט מנחש כי תוכל לדעת רק אחרי שתאבד אותה.

אלו היו שעות ארוכות של פילוסופיה, כתבתי המון, צחקנו, שתקנו והמשכנו.

כשיצאנו מהבית בשביל לאכול משהו הכל היה נראה לי עצוב, אני זוכר איך ראיתי דרך כל האנשים סביבי, איך חוויתי את העצב שלהם באמצעות מבט אחד קצר, כאילו ראיתי את האנרגיות של כל אדם במקום לראות פנים.

הטריפ הזה ליווה אותי תקופה, החיים שלי התחלקו ל2, החיים לפניו והחיים עכשיו.

זאת לא המלצה לנסות משהו, זה רק הניסיון שלי, ופותח השרשור תיאר משהו שהרגיש לי כמו משהו שחוויתי בעבר.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה יצליח לך, אבל אני בטוח שאם תתעקש, תצליח.

לא יודע מי אתה, אבל אני שולח לך מכאן חיבוק ענק. בהצלחה!

גם אני מצטרף ושולח לך חיבוק גדול

סמים

סמים

סמים

סמים

נראה לי שאפשר למצות את ההמלצה על שימוש בכל מיני חומרים.

זה מפספס את מטרת השרשור ובכל מקרה לא נראה לי שבשרשור הזה, או בכלל, נגיע להסכמה.

פות"ש שאל לגבי התנהלות יום יומית והמלצה למה לעשות בחופשה, כאשר יש לו זמן פנוי עם עצמו.

אני מצטרף להמלצות של לעשות איזושהיא פעילות לא משנה ממש מה העיקר שתצא מהבית ותפגוש אנשים ותראה מקומות ושתחווה משהו חדש עד שתמצא משהו שיימצא חן בעיניך ותרגיש תשוקה לעסוק בו.

ייתכן שזה יקח זמן אבל זה ייקרה

כמו שאומרים במחוזות מסויימים: בעזרת השם נעשה ונצליח.

יאללה לך תצליח :wink:

בברכה ירון

אני תמיד אומר שיש דבר אחד שמפריד ביני לבין גאונות: וזה אני:shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה הקטע להמליץ לאדם עם בעיה לעשות סמים, זה הפתרון האולטימטיבי לכל דבר?

לא חסר מה לעשות, חסרה מוטיבציה. תנסה כל מיני דברים (לא סמים) ותראה מה גורם לך לרצות להמשיך. לא יכול להיות ששום דבר, אחרת מזמן היית הופך לבטלן מסריח בלי עתיד בלי תקווה בלי חלום ובלי רצון לשפר את החיים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הדיון על סמים - אתם שוכחים שבמדינת ישראל הנושא הזה לא חוקי?

לכתוב על זה ולהתוודות על שימוש בפורום ציבורי, זה אמיץ אבל לא צעד חכם במיוחד.

סלע, זה לא בהכרח בריחה במציאות.

החומרים האלה יכולים לשמש לטיפול בדיכאון, פוסט-טראומה, התמכרויות וכד' ולהוות קרש קפיצה להתפתחות רוחנית.

יש מחקרים וכתבות בנושא ראה דוגמה:

http://www.haaretz.co.il/gallery/lifestyle/.premium-1.2363719

http://www.mako.co.il/special-mako-news/Article-b30c28df0806431006.htm

מה הבעיה? שמלבד מס' מחקרים בודדים בארץ ובעולם, אין אפשרות לקבל את הטיפול בצורה מבוקרת ומסודרת. שעושים את זה בצורה לא אחראית, שם מתחילות הצרות. וכמובן, שצריך להיות נקי ואסור להשתמש בתרופות פסכיאטריות תוך כדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רופא מוסמך לתת מרשם לתרופות המתאימות לאחר שהוא מבצע אבחנה. אם דרוש טיפול תרופתי או לא - את זה הרופא צריך להחליט, חייבים לפנות לרופא. זה לא צחוק לנסות כל מיני "חומרים", בדרך כלל זה נגמר רע מאוד ויש סיבה טובה מאוד למה זה לא חוקי.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול להיות ששום דבר, אחרת מזמן היית הופך לבטלן מסריח בלי עתיד בלי תקווה בלי חלום ובלי רצון לשפר את החיים.

סמים הולכים טוב מאוד עם צורת חיים כזאת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני גם כזה.

שום דבר כבר לא מלהיב אותי, אפילו לא הנסיכה היפנית שלי ואני לא מתלהב מהדבר שאני הכי אוהב בעולם - מכוניות ומכאניקה.

כל פעם שאני עובד אני בבאסה יותר.

מצד שני, כשיש בחורה בסביבה דברים משתנים.

תחפש מישהי!

וגם על הדרך לצאת לאיזו חופשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, כשיש בחורה בסביבה דברים משתנים.

אה כן, ואז אני נזכר שהערך שלי בשוק הוא כמו של המונדאו שלי בערך, ואני על תקן רהיט לא הכי נעים למראה, אז אני פשוט מתעלם ממנה והכל ממשיך כרגיל.

בקיצור, בנור, תתנחם בזה שלא רק אצלך יש בעיה בfirmware או באד בלוקים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...