Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם שום דבר לא היה מעניין אתכם, מה הייתם עושים?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 250
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

תלמד לבשל. באמת, זה מעביר את הזמן, זה מעניין וגם תשפר את איכות החיים שלך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א) אותם אנשי מקצוע (לפחות אלה שנתקלתי בהם), התועלת מהם שוות ערך לאסטרולוג מצוי. וברצינות, לא יגידו לך משהו שלא תשמע ממשפחה/חברים/מכרים. יהיה גם מועיל באותה מידה (אם היה באמת מועיל במשהו, הוא לא היה שואל את זה כאן). אז כנראה שלא פגשת אנשי מקצוע שבאמת טובים בעבודתם, או שלא פגשת אנשי מקצוע בכלל. אני מכיר הרבה חברים שאנשי המקצוע שאתה מזלזל בהם באמת עזרו להם לעשות שינוי משמעותי.

ב) יש פה מספיק כאלה שמה להם ולרכב, ובאו בעיקר בשביל החברה (יותר נכון באו לשאול שאלה רנדומלית בקשר לאוטו, ונשארו בשביל החברה).

סשן דו"חות או הזמנה לדין?

סשן נהיגה לא חייב להיות סשן ספורטיבי, אפשר סתם לנסוע לכביש עם נוף יפה במטרה להרגע ולחשוב.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר הייתי רווק מלא אבק,פנוי,

ולרוב בשעות הפנאי מדוכדך

מחוסר מעש (ועודף בעס)

הייתי קורא ולומד המון על נושא השואה,זה מרתק

ונותן המון ידע ופרספקטיבות בחיים,

ספר מומלץ:

בכינו בלי דמעות- גדעון גרייף

חשבת על התנדבות?

במח' אונקו' ילדים אני פוגש המון מתנדבים,שנותנים מעט

לטובת הילדים ולטובת עצמם,זה ימלא ויטעין לך את החיים,

הערה,

נידרש להגיש בקשה להתנדבות.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחביבי דיי רדומים.

לקרוא, לטייל, ללכת לים, לנגן.

נשמע אחלה

תטעין כמה שירים חדשים לטלפון או לנגן קח אוזניות וספר וסע לים.

אם לא כבד לך ויש במקרר אז גם כמה בירות ( כן גם בבוקר, אם לא בחופש אז מתי ?)

הכי חשוב זה למצוא את ה"דרייב" לצאת מהבית

אח"כ כבר יקרו דברים מעצמם

בברכה ירון

אני תמיד אומר שיש דבר אחד שמפריד ביני לבין גאונות: וזה אני:shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטייל? לנגן?

תקנה רכב שטח, תתחבר לחבר'ה טובים, תעשו טיולי שטח, תבוא עם הגיטרה, תביא בירות קרות,

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה מדברים כאן פיתרון חיצוני. תקנה, תעשה, תטייל. זה מועיל בצורה מסוימת, כן; אבל צרכנות אף פעם לא יכולה להביא לפיתרון של ממש (משבר גיל הארבעים לא אומר שאתה צריך להגיע לשלישיות כל סופש או לשפוך כסף על רכב ספורטיבי חדיש, כי דווקא זה מה שיחזיר את הניצוץ לעיניך והזוהר לחייך. BS, זה לא קורה). שינוי הוא קודם כל בראש שלך, שינוי פנימי. אנשי מקצוע? החלק הטוב שלהם יעשה כאילו הוא מקשיב לך ויקח את הכסף שלך.. יש אנשי מקצוע טובים, יכול להיות - לא רוצה להיכנס לזה. הנקודה היא שחברים ומשפחה זה מה שחשוב, אנשים שבאמת אכפת להם ממך.

אתה צריך לצאת מהבור שאתה נמצא בו, ולעשות את זה בצעדים קטנים אבל בטוחים:

* שב עם עצמך, ותבין מה הערכים שלך.

* תבין מה התחביבים שלך.

* לך בעקבות מה שאתה מרגיש; הדברים הכי פשוטים. אתה מרגיש שאתה רוצה לשתות מים ולא קפה כי אתה שותה קפה מתוך הרגל (לדוג' כמובן) אז שתה מים. ככל שאתה החלטות שאתה מאמין בהם תיצור מומנטום. אתה מרגיש שאתה רוצה לראות חבר שלא דיברת איתו הרבה זמן? קח את הטלפון ותתקשר אליו, תראה אותו כבר השבוע. ככל שתקשיב יותר למה שאתה רוצה (לא "אני רוצה טלפון חדש", אלא מה שאתה באמת רוצה. מה שנובע מהערכים שלך), תגיע למסקנות יותר ויותר ברורות. יכול להיות שהעבודה הנוכחית שלך מרגעילה את כוח הרצון שלך ומובילה למציאות של דיכאון. צריך לקום ולעזוב. יכול להיות שאתה נמצא בקשר לא בריא, גם מקשרים כאלה צריך לצאת.

* הכי חשוב- תחליט על סדר פעולות וגש לביצוע.

אני לא מכיר אותך, וכמובן קשה מאוד לתת ייעוץ. המטרה שלי היא לתת לך כיוון, ולהראות שעשייה בכיוון הנכון בשבילך (לא בשביל אף יועץ או אף אחד, בשבילך) תהווה התחלה לפיתרון.

אתה בהתהוות, לא תוצר מוגמר ;)

If you can dream of something, you can achieve it

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

;מבלי לפגוע באיש/ה;

מזכיר לי בעיה שיש לנשים בשעות הפנאי וללא תחביבים אמיתיים.

הן פשוט הולכות וקונות תיקים/נעליים ויש להם קטע כזה להשויץ ב"עשיתי שופניג"

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק ההיפך, יש לי יותר מדיי תחומי תחביב ואין לי מספיק כסף וזמן להתעסק ולהשקיע בהם. מה אתה עושה בחיי היום יום שלך? בן כמה אתה? תן קצת רקע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אפשר להתחיל ללמוד משהו, איזה תואר בפתוחה, קורס בסמסטר.

גם יעסיק אותך וגם יועיל.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Benor

מה אתה עושה בחיים? אתה עובד?

שמתי לב כשאדם לא עובד, הוא מתחיל לחפש משמעות לחיים שלו. וזה אף פעם לא נגמר טוב.

זה נכון גם למי שעובד בעבודה שבה הוא לא מממש את עצמו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדיוק ההיפך, יש לי יותר מדיי תחומי תחביב ואין לי מספיק כסף וזמן להתעסק ולהשקיע בהם. מה אתה עושה בחיי היום יום שלך? בן כמה אתה? תן קצת רקע..

ספר לי על זה... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רובכים נותנים לו אופציות לדברים לעשות: ללמוד, לקרוא, לרוץ וואטאבר.

לבחור חסר רעב, רעב לעשות משהו, להצליח במשהו, ""לכבוש את העולם"".

אגב, ספורט מאזן קצת, לא הרבה... קצת.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...