Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם שום דבר לא היה מעניין אתכם, מה הייתם עושים?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

fat bastard, רוב האנשים לא מסוגלים להפתח מול משפחה וכו' לחלוטין.

כל אחד סוחב מטענים שונים. יש כאלו שזה עוזר להם לדבר עם זר.

חוץ מזה, דכאון מגוונים שונים יכול להיות גם תוצאה של חוסר איזון כימי בגוף, וזה גם משהו שחברים ומשפחה לא יוכלו לאבחן.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 250
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אני מבין נכון, חסר לך הדרייב לעשות, הדרייב לרצות משהו - כל דבר שהוא.

אתה צריך ללכת לרופא, לעשות בדיקות מקיפות ולנסות להבין מאיפה זה מגיע.

זה יכול להיות פיזי וזה יכול להיות נפשי, כל מה שיגידו כאן זה בגדר ספקולציה ולא יעזור לך ממש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי, למה אתה שואל?

phpclub נכון, עלית על הנקודה. נכון, הדרייב שלי לעשות כל דבר שהוא בחיים נמוך מאוד ומבחינתי כרגע הכל חסר משמעות.

אע"פ שאני פתחתי את הפוסט, קצת קשה לרשום בפורום כזה על דברים אישיים...

בגדול יש לי אבחנה של דיכאון ואני מטופל. הטיפולים עוזרים אבל עד גבול מסויים, ואם כן אז עוזרים חלקית.

אני כמעט לא נהנה מדברים סוג של אנהדוניה. סוג של אדישות לחיים.

לדוג' שאנשים סביבי אומרים אני רוצה חו"ל, או לצאת למקום כזה או אחר קשה לי מאוד להתחבר.

היה לי פסיכולוג שתמך בגישה "עם האוכל בא התיאבון..." עד עכשיו זה לא ממש עבד, אבל היו דברים שהעלו בי מעין ניצוץ.

וכאן אני נכנס לתמונה, אם אני ממשיך לנסות ולנסות או שאני מוותר לעצמי.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקופה כשהיו לי מספר שעות פנויות בערב הייתי מלווה נהגים צעירים מהיישוב.

הרבה חבר'ה שרק קיבלו רישיון נהיגה והורי הייטק שמסיימים לעבוד מאוחר בלי שניה להקדיש לליווי עם רכב ליסינג יושב בבית לרוב.

פירסמתי בקבוצת פייסבוק של היישוב את הטלפון שלי וכל אחד שרצה לצאת לסידורים או סתם לצאת לנהוג קצת יכול היה לטלפן מעכשיו לעכשיו ולצאת.

מצידי תרמתי קצת שעות פנויות, מצידם הם קיבלו טיפים של נהיגה נכונה (כשהתנאי היחידי היה להניח את הסמארטפון בתא המטען) ורקע טכני על המכונה, השתפשפו, ושאר הציבור קיבל נהגים יותר מודעים שמשתמשים בדרך.

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות", אני מבין את הצורך שלך להישאר אנונימי, בטח לאור הנסיבות האלו. אבל כדי שנוכל לעזור לך אתה צריך לפרט יותר- האם אי פעם היו לך תחביבים? האם יש נושאים שאתה יודע שהם יותר מעניינים אותך? מה סדר היום שלך? במה אתה עובד? למדת? איך היחסים החברתיים? אתה אוהב להיות לבד או עם אנשים?

תחומי עניין- צילום, בע"ח, גננות, מדעים- ניסויים בכימיה, ביולוגיה וכו’, מחשבים, רכבים, יצירה- נגרות, נפחות, פיסול, כדרות, ציור, ויטראז’

משהו מכל אלו מעלה אצלך תחושות טובות?

אתה מגדיר את עצמך אדם יותר ריאלי או הומני?

תענה אפילו תשובות כלליות אם לא נוח לך לחשוף יותר מדיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד מצדך Muzic!

פותח השרשור, זו פעם ראשונה שיצא לי לקרוא הודעה כזאת. או לשמוע על מקרה כזה.

די מיוחד בשבילי.

אתה בעצם אומר שאין לך כ"כ חשק לעשות דברים בחיים.

אני אישית לא כ"כ מצליח להבין את זה, אבל אתה הרי בטוח לא תגיד דברים סתם כמובן.

גם אני בשנות ה 20 לחיי. אני מאמין שבטיפה יותר צעיר ממך. כתבת שאתה בשנות ה 20 המאוחרות לחייך.

זה די מסקרן מה שאתה כותב, יצא לי לקרוא את כל ההודעות מתוך סקרנות.

לא כ"כ פירטת, ולא נתת הרבה פרטים, אלא רק בנקודות בכלליות. למרות שאני יכול להבין אותך.

אבל אל תשכח, כאן אתה בין חברים, ואתה יכול להיות קצת יותר פתוח מבדרך כלל.

כי כאן אף אחד לא ישפוט אותך, אלא להפך, המטרה פה זה לעודד ולעזור לדעתי אחד לשני.

שאלו אותך אם אתה עובד, שכחת לענות על השאלה. אתה עובד? אם כן, תרצה לכתוב במה?

אני חושב שהדבר הראשון שהייתי מייעץ לחבר אם הוא היה באותה סיטואציה, זה ליצור קשר עם אנשים, כמה שיותר מהר

וכמה שיותר אנשים חדשים ומגוונים בחייו.

פשוט שיצור קשר עם אנשים, עם עוד בני אדם, עם עוד אנשים. אינטראקציה חברתית.

זה יפתח אותך לדעתי לכיוונים חדשים, אתה תוכל לקבל רעיונות, לראות איך אנשים אחרים מתנהגים, חיים, חושבים

זו העצה שאני הייתי נותן לו חבר שלי היה מספר לי שאין לו דרייב לחיים.

דבר ראשון - תגדיל את המעגל החברתי שלך, כמה שיותר מהר. תחשוף את עצמך לדברים חדשים.

אם תרצה לכתוב מאיפה אתה - תרגיש חופשי. אני מאמין שלא תרצה לפרט ברמת עיר. אפילו אזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

benor - אני מכיר מקרוב את מה שאתה מתאר (יש לי חבר עם דבר דומה) ואכן זה לא נעים

ועוד יותר צר לי לאכזב, אבל טרם מצאו גם לו את הפתרון, והוא ניסה המון דברים במשך המון זמן.

אם אתם מעוניינים (אני יכול לשאול אותו), אולי אקשר ביניכם, בטח תמצאו נושאי שיחה ועל הדרך אולי גם תעזרו אחד לשני.

אישית, לא ממש מבין מה מטרת פתיחת השרשור, כי כאן זה לא פורום מומחים וקרוב לוודאי שכל מה שירשמו כאן יחטיא את המטרה (כי רוב האנשים לא באמת מבינים מה עובר עליך, ומעטה הפרטיות יגרום לך לשתף כמה שפחות) ויגרום לך לעוד יותר אכזבה שעוד משהו שניסית לא הלך.

פרקטית, מה שאני יכול להציע לך זה קנאביס רפואי, או נסיעה להולנד ולנסות שם כל מיני חומרים ולנסות למצוא פתרונות לבעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תציעו סמי הזיות, כי לא תמיד זה בא טוב לכל אדם.

מאוד תלוי בזמן ובמצב הנפשי.

יש אשר משתחררים ורואים ברור.

ויש אשר מתבלבלים יותר, כי הם בתקופה מבלבלת בחיים.

ויש כאלה אשר בדיכאון, או בהתקפי חרדה, והוספת הזיות נוספות יכול להיגמר לא טוב - מאוד לא טוב.

אז להרגיע עם רעיונות איבוד הדעת - אתם לא מכירים אותו, ואין לכם ידע מה נכון עבורו.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי, למה אתה שואל?

phpclub נכון, עלית על הנקודה. נכון, הדרייב שלי לעשות כל דבר שהוא בחיים נמוך מאוד ומבחינתי כרגע הכל חסר משמעות.

אע"פ שאני פתחתי את הפוסט, קצת קשה לרשום בפורום כזה על דברים אישיים...

בגדול יש לי אבחנה של דיכאון ואני מטופל. הטיפולים עוזרים אבל עד גבול מסויים, ואם כן אז עוזרים חלקית.

אני כמעט לא נהנה מדברים סוג של אנהדוניה. סוג של אדישות לחיים.

לדוג' שאנשים סביבי אומרים אני רוצה חו"ל, או לצאת למקום כזה או אחר קשה לי מאוד להתחבר.

היה לי פסיכולוג שתמך בגישה "עם האוכל בא התיאבון..." עד עכשיו זה לא ממש עבד, אבל היו דברים שהעלו בי מעין ניצוץ.

וכאן אני נכנס לתמונה, אם אני ממשיך לנסות ולנסות או שאני מוותר לעצמי.

גם אני לא מת על טיולים לחו"ל. מעולם לא התחברתי, גם כשאנשים דיברו על זה.

אל תחשוב שזה משהו שהוא לא בסדר או אוטומטית שם אותך בדיכאון.

סתם שאלה, האם יש לך התמכרויות כלשהן? אוכל? מין? פורנוגרפיה? (אם לא נוח, אשמח אם תענה בפרטי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמציע קנאביס לאדם שאובחן כסובל מדיכאון, מוזמן לבוא איתי פעם לסיור באחד מבתי החולים לחולי נפש.

אני רוצה לראות שהוא בכלל יחשוב לתת הצעה כזו עוד פעם.

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תציעו סמי הזיות, כי לא תמיד זה בא טוב לכל אדם.

מאוד תלוי בזמן ובמצב הנפשי.

יש אשר משתחררים ורואים ברור.

ויש אשר מתבלבלים יותר, כי הם בתקופה מבלבלת בחיים.

ויש כאלה אשר בדיכאון, או בהתקפי חרדה, והוספת הזיות נוספות יכול להיגמר לא טוב - מאוד לא טוב.

אז להרגיע עם רעיונות איבוד הדעת - אתם לא מכירים אותו, ואין לכם ידע מה נכון עבורו.

אייל.

+1

ואם יש איזו מחלת נפש רדומה, אז בכלל יש סיכוי טוב שתקבל ביציאה התקף פסיכוטי או מנת משכל ורמת תפקוד של חסה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמציע קנאביס לאדם שאובחן כסובל מדיכאון, מוזמן לבוא איתי פעם לסיור באחד מבתי החולים לחולי נפש.

אני רוצה לראות שהוא בכלל יחשוב לתת הצעה כזו עוד פעם.

תשמע, אני לא מומחה, אבל אני מציע מנסיון, לא מתוך סתם עוד זריקת רעיון.

וכמובן שצריך לעשות הכל בליווי בעל מקצוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...