Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם שום דבר לא היה מעניין אתכם, מה הייתם עושים?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דמיינו את הסיטואציה הבאה:

אין לכם יותר מדי מטרות או שאיפות, אין לכם תוכניות מהעתיד.

אתם לא רוצים שום דבר מהחיים שלכם, ושום דבר לא מעניין אתכם יותר מדי.

אתם לוקחים שבוע חופש מהעבודה - מה הייתם עושים?

מה הייתם עושים, שאולי היה יכול לעורר בכם איזשהו תשוקה או רצון כזה או אחר?

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 250
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

התשובה ההגיונית היחידה שאני רואה היא כלום, כי כל דבר אחר מרמז על שאיפה או תחביב.

יש פה איזה טריק או בקשה להמלצות?

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו העולם המודרני על מנת לפתח רובוטים צייתנים שיעבדו ללא שאלות.

אני לא מאמין שאין שום דבר שמעניין אותך, או שאתה לא רוצה שום דבר.

אתה פשוט קבור תחת מעטה של שנים על גבי שנים של חינוך שלא שואל שאלות, אלא הולך על פי תוכנית מוגדרת.

אני לא אגיד לך מה אתה צריך לעשות, כי רוב הסיכויים שאתה לא אותו טיפוס כמוני, אז אין טעם.

אבל מה שכן, אני אפנה אותך לכמה בלוגים שפשוט יכולים להביא לך נקודות למחשבה(לא לכול הנושאים אתה חייב להתחבר)

http://www.hasolidit.com/

http://slow.org.il/

https://orikatz.wordpress.com/

http://shulit.com/

וכמובן יש עוד ספרים, אבל זה כבר לזמן אחר. יש שם מספיק חומר לקריאה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לוקחים שבוע חופש מהעבודה - מה הייתם עושים?

משחק במחשב/רואה סדרות, לפעמים מחליט שנמאס לי לשבת מול המחשב, ואז נשכב על המיטה, רואה סדרה בטלפון, ונרדם תוך כדי. מתעורר מזה שהחתולים דורשים אוכל, מאכיל אותם, אוכל פרוסת גבינה עם חומוס בכפית מהמקרר, נרדם שוב, מתעורר ב6 בבוקר כי כואב לי הגב מרוב שינה, וחוזר חלילה. אולי תוך כדי נזכר שצריך משהו לבית, נכנס לאוטו, יוצא לסיבוב, מגלה שאני מגיע לכל מיני מקומות מוזרים, לדוגמא היום עשיתי שלושה סיבובים סביב תחנת דלק - פעם אחת בגלל שנכנסתי להתקרב לאלונית, ואז נזכרתי שצריך לתדלק, חזרתי ברוורס למשאבות, תדלקתי, סיבוב, מילאתי אוויר, סיבוב, קניתי שתיה שני אייס טי ויסוצקי כי היה במבצע, סיימתי את שניהם בדרך מהתחנת דלק לסופר (טעם לא משהו, מי ששואל), קניתי גבינה, חומוס, סודה טמפו שישייה, חלב, בוטנים, זיתים עם פילפלים חריפים בפנים (אבל לא יותר מדי חריפים), חזרתי, הורדתי מודים לF4, ראיתי כי טוב, נזכרתי שצריל להעביר כביסה ממכונה למייבש, העברתי, חזרתי לשחק, נמאס, ראיתי את השירשור הזה, הגבתי. עוד מעט הולך לישון, כי מחר עבודה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שבוע חופש?

טיול בחו"ל בלי ספק בכלל.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתם לא רוצים שום דבר מהחיים שלכם, ושום דבר לא מעניין אתכם יותר מדי.

עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.

וברצינות,אם זה 1:1 כמו שאתה מתאר, במקומך הייתי שוקל ללכת לייעוץ פסיכולוגי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השאלה היא רצינית, אז כנראה קובע תור לפסיכולוג ומנסה להבין מאיפה האפתיה.

אני מתחפר בזה כבר שנים ולא הגעתי לתשובות רציניות.

כנראה ש"אם האוכל יבוא התיאבון"... עדיין לא הגיע.

לעשות ולעשות עד ש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בשביל זה יש אנשי מקצוע.

לא תמיד אנחנו מוצאים את התשובות בעצמנו.

אגב, יש לך תחביבים, לא? אתה כותב בפורום רכב.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בשביל זה יש אנשי מקצוע.

לא תמיד אנחנו מוצאים את התשובות בעצמנו.

אגב, יש לך תחביבים, לא? אתה כותב בפורום רכב.

א) אותם אנשי מקצוע (לפחות אלה שנתקלתי בהם), התועלת מהם שוות ערך לאסטרולוג מצוי. וברצינות, לא יגידו לך משהו שלא תשמע ממשפחה/חברים/מכרים. יהיה גם מועיל באותה מידה (אם היה באמת מועיל במשהו, הוא לא היה שואל את זה כאן).

ב) יש פה מספיק כאלה שמה להם ולרכב, ובאו בעיקר בשביל החברה (יותר נכון באו לשאול שאלה רנדומלית בקשר לאוטו, ונשארו בשביל החברה).

סע לכביש טוב ותרביץ סשן

סשן דו"חות או הזמנה לדין?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
א) אותם אנשי מקצוע (לפחות אלה שנתקלתי בהם), התועלת מהם שוות ערך לאסטרולוג מצוי. וברצינות, לא יגידו לך משהו שלא תשמע ממשפחה/חברים/מכרים. יהיה גם מועיל באותה מידה (אם היה באמת מועיל במשהו, הוא לא היה שואל את זה כאן).

לפעמים לשמוע משהו מאיש מקצוע (ולשלם על זה) מחלחל יותר ביעילות לתודעה מאשר לשמוע את זה מסתם חבר או בן משפחה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנהוג על פג'ו 107 זה יכול להיות נחמד, אבל לא מדובר בתענוג צרוף.

המהדרין משקיעים באלטו אוטומטית.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...