Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם שום דבר לא היה מעניין אתכם, מה הייתם עושים?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש עדכון.

טסתי לסופ"ש באוקראינה ואפשר להגיד שנהניתי.

החיים לא פשוטים לאף אחד ומאמין שלאט לאט הדברים יסתדרו... אני לאט לאט מתחיל להבין, שאין איזו אידאה והחיים קורים ומתרחשים עכשיו ובזמן הזה.

אין לנו שליטה על הכל, אבל הרבה מזה זו בחירה.

תחשוב שאתה אומלל ומסכן - תהיה אומלל ומסכן.

תחשוב שאתה מלך ותתנהג ככזה - תהיה מלך.

אני חושב שאני בנאדם חזק מאד מנטאלית - מתמודד עם משהו בכלל לא פשוט, מתפקד בחברה ועובד ולא מוותר לעצמי.

גם ברגעים הכי קשים שהיו לי בחיים, תמיד אספתי את עצמי והרמתי את עצמי בחזרה למעלה. עשיתי הרבה למען הבריאות שלי והייתי הרופא הכי טוב של עצמי. .

אני חושב שיש לי מה לתת לעולם הזה.

בזכות העקשנות שלי - הצלחתי לעזור לילדים ולמבוגרים עם טוראט.

תתן מעצמך כמה שרק אפשר , תעזור לאנשים אחרים והיקום יחזיר לך פי 100. (קצת ניו אייג'י אני יודע)

נשאר לעבוד על הבטחון העצמי ויהיה בסדר.

החיים של כולנו מלאי אי-ודאות ספקות ודאגות וכל מה שקורה הוא חלק מהחיים.

כיף לקרוא הודעה אופטימית שלך

בהצלחה בכל ידידי

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 250
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הגעתי למסקנה שהפסטיבלים/האשרם הזה כבר לא מתאים לי יותר... זה פלסטר, הוא היה טוב לתקופה ועכשיו כבר פחות.

אני צריך להיות יותר ממוקד מטרה, יותר מעוגן לקרקע ועם פחות הסחות דעת...

לא לוותר, להמשיך לחפש וכל הזמן להיות בעשייה.

דברים לא יצנחו עליי מהשמיים.

אין לי הרבה מה לתרום לצערי, אבל כן אתן את השנקל שלי.

אין לי ניסיון עם הבעיות שאתה מתאר.

אבל, המשפט המודגש - זה נשמע כמו משהו קלאסי עבור אימון באמנויות לחימה.

התחלתי להתאמן בזה שוב, לאחרונה.

היתרונות:

-כושר, זה תמיד טוב.

-הוצאת אנרגיות, יכול לעזור להפחית את הטיקים, לא סגור על זה.

-מיקוד. זו פעילות מאד מפקסת. מאד. אתה תלמד להיות מודע להכל, כולל תזוזות של הגוף שאתה לא מודע אליהן ביום יום, עמידה ויציבה נכונה, ועוד הרבה דברים שתופתע לגלות כמו שיפור לרפלקסים (במקרה שלי, זיהוי תקיפה מגיעה וחסימה או התחמקות תרמו רבות ליכולת שלי להתרכז)

-"עיגון לאדמה", אני מרגיש הרבה יותר נוח עם עצמי. חלק מזה נובע מהסעיף הבא:

-עלייה בביטחון העצמי. אין מה לפרט...

-שיפור ביכולת הריכוז, מה שאומר הרבה פחות מצבים של הסחות דעת.

-הרגשה שאתה יכול להתמודד עם כל מה שבא אליך. לא משנה מה זה, ובאיזה גודל הבעייה שזה יוצר.

כמובן, קח בחשבון שכל זה מאד אינדיווידואלי, והחווייה שלך יכולה להיות שונה משלי.

לי זה מאד מאד עזר.

הפעם הראשונה שהתאמנתי, הייתה בקראטה בתור ילד.

הפעם השנייה, הייתה בגיל 24, החלטתי לחזור להתאמן בעקבות קשיים להתגבר על טראומה קשה שלא עזבה אותי מספר שנים והכבידה עליי מאד. אז התאמנתי בקונג-פו. זה עזר לי מאד עם ההתמודדות והחליש מאד את דרגת הקושי של הבעייה.

הפעם השלישית הייתה בינואר השנה. שוב, כדרך לשיפור יכולת התמודדות עם בעיות (חדשות וקשות עוד יותר לצערי), בגלל הצורך בפעילות (עובד כל היום מול מסך בישיבה וצריך להוציא אנרגיות- אני כבר "קשיש":lol:) והצורך בשיפור איכות השינה שלי, בעייה שנובעת ישירות מהמחסור החמור בפעילות.

אני ממליץ על זה בחום ובאהבה. אין עוד הרגזה בעולם הזה כמו ההרגשה שאתה יודע שאתה יכול להתמודד עם העולם, הרגשה שאני קיבלתי בקונג פו (ומצפה שהיא תחזור אחרי שאתאמן עוד קצת, רק התחלתי לא מזמן :lol:).

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו קטן שאולי יכול לעזור, יצא לי להכיר מאמן כושר עם טורט (די משמעותי עד כמה שאני מבין) שווה לך אולי להחליף איתו כמה

מילים בטוח יש לו מה לתרום בתור מישהו שמתמודד עם המחלה והיום יום שלו כמו שהוא מתמודד.

חפש Moers Daniel בפייס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף.

ומאחר ואני כבר לא יכול לערוך, נפלה שגיאת כתיב במילה "הרגשה" בסוף ההודעה הקודמת :lol:

קורה :wink:

רק אל תצפה לתוצאות מידיות. עבודה על עצמך תמיד לוקחת זמן. קח את זה בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו קטן שאולי יכול לעזור, יצא לי להכיר מאמן כושר עם טורט (די משמעותי עד כמה שאני מבין) שווה לך אולי להחליף איתו כמה

מילים בטוח יש לו מה לתרום בתור מישהו שמתמודד עם המחלה והיום יום שלו כמו שהוא מתמודד.

חפש Moers Daniel בפייס.

יכול לספר שנפגשתי איתו לפני מס' חודשים, ואף עשיתי איתו אימון אישי אחד.

אין לי מילים לתאר את המפגש - מלא השראה קבלתי ממנו.

מדובר בבנאדם שלא מוותר לעצמו לרגע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

עדכון לאחר 3 שנים.

המצב בכללותו ובמהותו לא השתנה בהרבה, אבל כן צברתי מס' ידיעות או תובנות מאז.

יצא לי לא מזמן להיות בסדנת ויפאסנה בת 10 ימים עם שתיקה מלאה (למעט דיבור ענייני בלבד ועקרונות תרגול).

אני כן מרגיש אולי בגרות מסוימת או שינוי גישה ותפיסה מסוים בכל ההסתכלות שלי על החיים.

היה לי בראש איזו מחשבה ילדותית, שלכולם יש או צריך להיות איזה Purpose או מטרת על שמניעה אותם ובלי זה אין ממש סיבה לקום בבוקר.

החיים שלי אולי יחסית נוחים אבל הם ממש ללא פיקניק. (לעשות קולות חזקים לפעמים מאד (צעקות) כמעט בכל מקום שהוא, ללא שליטה או הודעה מוקדמת ולעתים התקפים ממש חזקים שמונעים ממני מלעבוד או לתפקד בצורה נורמאלית במשך מס' דקות ).

ולאף אחד אחר הם לא פיקניק - כל אחד סוחב איתו את השק שלו.

שבאתי הנה אף אחד לא הבטיח לי שיהיה לי גן של ורדים שושנים.

אין לי ברירה אלא להמשיך לעבוד ככל האפשר וככל הניתן. (הפרווילגיה הזו לא אפשרית).

להמשיך ולהתמודד עם הסערות השונות ולעבור דרכן. להבין שכל מה שאני חווה, וכל מה שמתרחש הוא גל זמני וחולף שמשתנה כל הזמן.

לתפוס ולהנציח את הרגעים הטובים כאשר יש אותם.

לדעת שתמיד יהיו נפילות בחיים ולדעת איך לקום מהן.

להמשיך כל הזמן לנסות ואף פעם לא להפסיק.

תמיד קיימת השאיפה והתקווה לעתיד טוב יותר.

זהו זה,

זה מה יש.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי בראש איזו מחשבה ילדותית, שלכולם יש או צריך להיות איזה Purpose או מטרת על שמניעה אותם ובלי זה אין ממש סיבה לקום בבוקר.

לי אישית אין כזה.

אין לי כיוון כללי בחיים, וטוב לי ככה. לדעתי לבנות תכניות גדולות ומרחיקות לכת זה מתכון לאומללות והמשך דיכאון, במיוחד לאנשים דיכאוניים.

במקום זה, אני מחלק דברים לפרויקטים קטנים יותר, וברי השגה, עם דדליין מוגדר. ככה המוח שלך מפריש אנדורפינים בסיום, וזה בעצם מה שגורם לך לקום בבוקר.

אל תשאל את עצמך "איפה אני רואה את עצמי בעוד 5 שנים". פשוט אל.

אבל - גם לא לזרוק. תמשיך להעסיק את עצמך, בעיקר כדי שלא יהיה לך זמן וכוח למחשבות דפוקות כאלה ואחרות.

תעשה מה שיעשה לך טוב. תחיה בשביל עצמך.

אל תתחרט על שום דבר. הדרך שהביאה אותך עד הלום, היא בסדר גמור.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כיוון כללי בחיים, וטוב לי ככה. לדעתי לבנות תכניות גדולות ומרחיקות לכת זה מתכון לאומללות והמשך דיכאון, במיוחד לאנשים דיכאוניים.

אל תשאל את עצמך "איפה אני רואה את עצמי בעוד 5 שנים". פשוט אל.

אבל - גם לא לזרוק. תמשיך להעסיק את עצמך, בעיקר כדי שלא יהיה לך זמן וכוח למחשבות דפוקות כאלה ואחרות.

תעשה מה שיעשה לך טוב. תחיה בשביל עצמך.

אל תתחרט על שום דבר. הדרך שהביאה אותך עד הלום, היא בסדר גמור.

וואו. כמה עצמה מסתתרת מאחורי המילים (בכחול). וכמה שזה נכון.

לגבי המודגש.

אם לא תנסה לשפר את המצב שלך, תישאר עם הדרעק שיש לך. אם תנסה, ייתכן שיהיה יותר גרוע- אבל גם ייתכן שיהיה יותר טוב.

לכן אני לא יכול להסכים עם מה שאמרת פה.

גם להרגיש שהדרך שבחרת לא נכונה, זה דרך להגיע למצב טוב יותר.

אני למשל, פשוט לא מסוגל לבצע החלטה נכונה. הבנתי את זה מאוחר מדיי.

התחלתי לבחון מחדש את תהליכי קבלת ההחלטות שלי.

הלוואי שהייתי ממשיך לבדוק... נאלצתי לעצור עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא ניסחתי את עצמי נכון.

כן צריך לנסות לחפש כיוונים, וכן צריך להמשיך לשפר, וכן צריך לשנות כיוון אם אתה רואה שאתה לא בכיוון נכון, וכן צריך ללמוד מטעויות העבר.

הנקודה שלי זה שלא צריך לשקוע בעבר ולחשוב "מה היה אם..".

מה שנעשה, נעשה. מכאן ממשיכים הלאה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...