Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם שום דבר לא היה מעניין אתכם, מה הייתם עושים?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שמצאנו את הגורם לתקלה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 250
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה משהו שקרה לך לאחרונה, או תמיד היית ככה?איך אתה עם ההורים שלך?

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר כמה שנים ככה מאז שהשתחררתי מהצבא, מאז אני מנסה למצוא למצב הזה פתרון וניסיתי כל מיני תרופות, מדיטציות, ויפאסנה, ריברסינג כל מיני טיפולים אלטרנטיביים וכו'.

עם ההורים אני סבבה היחסים טובים בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית לפנות לרופא?

כי טיפולים אלטרנטיביים ואשראם במדבר, מה שזה לא יהיה, זה סבבה והכל, אבל זה לא נראה כמו משהו יותר מדי מועיל.

אגב, זה היה רעיון שלך ללכת לכל זה, או שמישהו לקח אותך?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכולתי שלא לקרוא את כל השרשור פה ואני נוהג שלא להגיב בדרך כלל אבל, אמרת שאתה אוהב אופניים.

אני פחות מתעסק עם זה אבל אני מניח שיש קבוצות אופניים בארץ ותשתפשף יותר בתחום, מבחינת כושר גופני יעשה את העבודה, תגדיל את המעגל החברתי ואני מאוד מאמין שיתן לך גם הרבה ביטחון ויותר פתיחות מה שיעזור.

בסופו ל דבר אני אישית לפעמים גם מגיע למצבים של די חאלס, לוקח יום יומיים לעצמי שוקע באמא של המחשבות שלי וזה נותן לי בוסט להתקדם קדימה.

בכללי אנשים שעושים כושר מרגישים יותר סיפוק וזה בונה בעצמו ביטחון.

תשאל את עצמך מה חלמת פעם לעשות ולמה אתה נטשת אותו? אם אתה מוצא משהו שאתה מקבל ממנו אש ונדלק עליו, לך על זה!

לא כל אחד הוא אותו דבר ובגלל זה יש פה הרבה תשובות שונות וכל אחד מיוחד בדרך שלו, תמצא מה מייחד אותך!

מאחל לך עוד הרבה הצלחה ואם יש עוד שאלות או תרצה לדבר אתה יותר ממוזמן מלשלוח הודעה פרטית :)

אגב, אני כמעט בן גילך אני בן 25

Amp1: Crescendo 2000.4 Amp2: Zapco ST-2X Mono: Soundqubed 7k DSP: Steg 6TO8 HU:Pioneer X8750BT

Tweeters: Crescendo STS-1 Midbass: Crescendo PWX8 X2

Subwoofer: FI Team4 15" @0.5ohm ALT: JS Alt's 300A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, זה היה רעיון שלך ללכת לכל זה, או שמישהו לקח אותך?

הלכתי לרופא ויותר מרופא אחד, אין פתרון של ממש. (ניסוי וטעיה בתרופות)

מישהו הציע לי את הרעיון, אבל הלכתי לבד בכוחות עצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

אח יקר, מחזיק לך אצבעות

יש לך התמודדות לא פשוטה, ואני מסתכל מהצד ואומר: תשמע, הוא מתמודד עם זה כמו גבר!

אין לי עצה אמיתית לומר לך. אני לא מספיק חכם ומלומד.

רק להעריך אותך על העמידה היפה שלך מול המקום שאליו הובילו אותך החיים, והרצון הכנה, אחרי הכל, לצאת מזה.

כתבת שאין לך דרייב. תרשה לי לחלוק עליך.

שלא כמו אחרים שיש להם דרייב לאסוף דגמי מכוניות 1:43 או לגלוש, לך יש דרייב לצאת מדיכאון אל תוך החיים עצמם.

אני לא יודע אם זה יצליח לך, אבל אני בטוח שאם תתעקש, תצליח.

לא יודע מי אתה, אבל אני שולח לך מכאן חיבוק ענק. בהצלחה!

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דברים יפים כתבתם.

העיקר לנסות להיות בתנועה, לא להתכנס פנימה.

עבודה נוספת בדלפק מכירה, לעבור קורס של כגון: בר-מן, מדריך חדר-כושר

(משמרת-שתיים בשבוע נוסף לעבודה) לפגוש אנשים, להיות עסוק ולהשתחרר.

אולי בחברת אחרים בגילך, תימצא תחומי לימודים ועבודה אשר יותר יעניינו אותך.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה רפואית שווה לבדוק מה אפשר לעשות, במיוחד אם הטורט נובע מסטרס כמו שאתה אמרת.

וחד-משמעית רק קדימה. אמרת בעצמך שעם האוכל יגיע התיאבון. יכול להיות שהוא דווקא מגיע אחרי הארוחה או ממש בסופה - אז גם אם כרגע זה נראה חסר משמעות תמשיך קדימה כדי לבנות בסיס כמה שיותר יציב ולמצוא איזון.

זה מאתגר, חובה להתמודד. אני בטוח שיש אפשרות להתקדם ויש לך מה לחפש ולמצוא.

המון בהצלחה!

If you can dream of something, you can achieve it

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמציע קנאביס לאדם שאובחן כסובל מדיכאון, מוזמן לבוא איתי פעם לסיור באחד מבתי החולים לחולי נפש.

אני רוצה לראות שהוא בכלל יחשוב לתת הצעה כזו עוד פעם.

יש פה לקות לוגית קשה.

אולי כל מי שבבית חולים לחולי נפש עשה סמים, אבל לא כל מי שעשה סמים מגיע לבתי חולים לחולי נפש, יש מאות אלפי ישראלים שמעשנים ואני לא כל כך רואה אותם בבית חולים לחולי נפש, רובם די מרוצים מהחיים האמת, יש לי גם הרגשה שיש אנשים בבתי חולים לחולי נפש שלא עשו סמים והגיעו לשם מה שגם מחליש את הטענה.

אין בהודעה זו להמליץ על סמים, לטעון שהם משפרים דיכאון או משפרים משהו או כל דבר אחר, הודעה זו עולה כדי לציין כשל לוגי בטיעון.

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה נוספת בדלפק מכירה

אתה רוצה לעזור לו להתמודד עם דיכאון, לא להתאבד, כן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
יש פה לקות לוגית קשה.

אולי כל מי שבבית חולים לחולי נפש עשה סמים, אבל לא כל מי שעשה סמים מגיע לבתי חולים לחולי נפש, יש מאות אלפי ישראלים שמעשנים ואני לא כל כך רואה אותם בבית חולים לחולי נפש, רובם די מרוצים מהחיים האמת, יש לי גם הרגשה שיש אנשים בבתי חולים לחולי נפש שלא עשו סמים והגיעו לשם מה שגם מחליש את הטענה.

אין בהודעה זו להמליץ על סמים, לטעון שהם משפרים דיכאון או משפרים משהו או כל דבר אחר, הודעה זו עולה כדי לציין כשל לוגי בטיעון.

אין פה שום לקות לוגית כי אין פה שום הקש לוגי, יש פה עובדה פשוטה - סמים קלים לא מומלצים לאנשים שכבר מלכתחילה לא מוצאים טעם ונמצאים בחריש עמוק-

זה לא שהסמים הקלים יגרמו להם לברוח מהמציאות ולראות הכל וורוד (מי שחושב שזה מה שהם עושים ניזון כנראה מיותר מידי פרופגנדה של אל סם)

זה רק ייגרום לחריש להיות עמוק יותר, בניגוד לאלכוהול נניח שגורם לך באמת לשים זין על מה שמפריע לך, או לחילופין mdma שגורם לך להיי טהור שלא קשור למציאות שלך (וגם גורם אחר כך לדאון אז בכלל לא מומלץ במצב של פות"ש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמים לא מומלצים לאף אחד. אלא אם זה במרשם רופא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...