Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם שום דבר לא היה מעניין אתכם, מה הייתם עושים?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם הייתי פסיכולוג, לעבור לת"א זה כנראה הדבר הראשון שהייתי ממליץ לעשות לכל אדם שמרגיש מבודד.

א) עם עצות כאלה אתה תשתלב טוב במקצוע הזה.

ב) אם מישהו מרגיש בודד וסובל מזה, הוא ירגיש עוד יותר בודד בעיר גדולה איפה שכל אחד מסוגר בפינה שלו, מאשר ביישוב קטן שבו כולם מכירים את כולם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 250
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה כותב תיאוריות, ואני כותב שמעשית אני מכיר די הרבה אנשים שהמעבר לכאן עזר להם - בין אם מבחינת שינוי בקריירה, לבין אם בקשרים חברתיים לבין אם במציאת זוגיות.

אנשים לא כזה מסוגרים כאן בפינה שלהם, בדיוק בזכות היכולת לצאת ולעשות מגוון דברים גם לבד..

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תל אביב עיר ללא הפסקה

אופניים אוהב

ים אוהב

כל בוקר/ אחה"צ עלה על האופניים דווש על הטיילת תגיע לרידינג קח ימינה סע לאורך פארק הירקון , יכול להגיע עד לקניון איילון

חוזר בדרך יש מכשירי כושר באוויר החופשי תתחיל בתחצי שעה ותתקדם

מגיע חזרה לטיילת מוצא את החוף המתאים לך שוחה .

אחרי חודש אתה אדם חדש.

אז תתחיל להינות ממה שיש לעיר הזו להציע, ויש בה הכל.

רק תבחר.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות, נא למחוק

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שום דבר לא מעניין אותי, מה הייתי עושה?

אולי מתעניין במשהו?

זהו סלע,

שנורא קל וטריויאלי לחשוב ככה.

במציאות לא תמיד זה כך.

נפלאות הן דרכי המוח.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת.מישהו פה מכיר אישית מישהו ששום דבר לא מעניין אותו?מין איש אמבה כזה?יש מצב כזה בכלל?אני שואל ברצינות,כי לא נראה לי הגיוני בעולם מלא גירויים,שיש מצב שבו בן אנוש לא מתעניין בכלום.

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדם בדיכאון מתנהג ורואה דברים בצורה שונה לגמרי ממהשראים אנשים ללא דיכאון.

אתה מתאר לעצמך שללא שום סיבה תתעורר בבוקר ותתחיל למרר מבכי ? אז שלבנאדם שסובל מדיכאון זה ניראה הכי הגיוני בעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח נכון.

דיכאון זה לא אומר שאתה תמיד עצוב וממרר בבכי על גורלך המר בפינה חשוכה (היי, יש זמרים שעשו מזה קריירה).

דיכאון זה גם כשיש לך היפוכים קיצוניים במצבי רוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אני כבר כמעט שבוע נמצא בת"א . וחוץ מללכת לעבודה, בקושי יצא לי לצאת ולהסתובב מחוץ לבית (אין מוטיבציה). יש לי עוד שבוע נוסף להתגורר כאן, לפני שאני חוזר למושב נקווה לנצל קצת את העיר לפני שאני חוזר הביתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדם בדיכאון מתנהג ורואה דברים בצורה שונה לגמרי ממהשראים אנשים ללא דיכאון.

אתה מתאר לעצמך שללא שום סיבה תתעורר בבוקר ותתחיל למרר מבכי ? אז שלבנאדם שסובל מדיכאון זה ניראה הכי הגיוני בעולם.

כל אחד רואה דברים אחרת, השאלה מה הוא מרגיש בכלל זה.

קשה לתאר דיכאון כמו שקשה לתאר כל רגש אחר.

סלע, תקרא פה: http://www.psychiatry.org.il/%D7%93%D7%99%D7%9B%D7%90%D7%95%D7%9F-%D7%AA%D7%A1%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%9D/

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון גם לא רק לגבי דיכאון.

למשל סובל מסכיזופרניה לרוב מודע לזה שקולות ודמויות אצלו בראש שאומרות לו דברים זה לא תקין ולא אמיתי, ומנסה להילחם בזה (דוגמא מצויינת בסדרה מר רובוט). זה לא "טוב, הקולות אמרו לשחוט את השכנים, איפה הגרזן" מהרגע הראשון. לשלבים האלה מגיעים יותר מאוחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...