Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סטיות במפרט של דירה מקבלן בין המפרט שנחתם לבין מפרט מעודכן

A.E.M
שימו לב! השרשור הזה בן 2884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההסתמכות היא בדיוק על סעיף 10.1.1 שישה ציטט.

ההתייחסות לסטיה במידות כוללת גם אותו.

איך? לא יודע. כמו שאמרתי, אינני משפטן.

אבל אני יודע שהמידות בתכנית המכר מחייבות.

אני גם יודע שכל יזם מתחיל יודע שבדירות שנמכרות בפריסייל, לפני קבלת היצר מכניסים סעף שבו כתוב שיתכנו שינויים שידרשו על ידי הרשויות המאשרות.

למרות זאת, אם התכנון הלקוי היה על סמך תב"ע מפורסמת ומאושרת שהיתה לאדריכל המתכנן גישה אליה לפני התכנון, יש לך (וליזם) קייס נגדו בגין רשלנות מקצועית.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההסתמכות היא בדיוק על סעיף 10.1.1 שישה ציטט.

ההתייחסות לסטיה במידות כוללת גם אותו.

איך? לא יודע. כמו שאמרתי, אינני משפטן.

אבל אני יודע שהמידות בתכנית המכר מחייבות.

אני גם יודע שכל יזם מתחיל יודע שבדירות שנמכרות בפריסייל, לפני קבלת היצר מכניסים סעף שבו כתוב שיתכנו שינויים שידרשו על ידי הרשויות המאשרות.

למרות זאת, אם התכנון הלקוי היה על סמך תב"ע מפורסמת ומאושרת שהיתה לאדריכל המתכנן גישה אליה לפני התכנון, יש לך (וליזם) קייס נגדו בגין רשלנות מקצועית.

אמנם אני לא משפטן אבל החלק שישה ציטט מדבר על מסמכים שעל המוכר לצרף לקונה. לקשר בין זה לבין הסטיות עובד לטובתי אבל אני לא רואה את זה לצערי.

גם בחוזה שלי יש סעיף המדבר על שינויים. כמו שאמרתי, אני לא אטום לשינויים. השאלה היא איזה שינוים ובאיזה סדר גודל.

יש לי בערך עד תחילת השבוע לקבל החלטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסביר לאט

מה שאתה מגדיר כצירוף המסמכים , הפירוש המשפטי הוא שזה הופך לחלק מן ההסכם בינך לבין המוכר, וסטיה ממנו היא הפרה של ההסכם.

האם ההפרה מקנה לך את זכות הביטול זו שאלה שעו"ד בקי צריך לתת את הדעת עליהם ולהחליט.

וכפי שכתבת אתה לא משפטן לכן אין לך את הכלים להחליט על כך.

וכפי שכתב נטקו יכול להיות שבין כל הסעיפים קיים סעיף שמקנה למוכר לבצע שינויים בתוכניות

לכן חוזר על המלצתי

תפסיק לרוץ סביב זנבך ופנה לעו"ד בקי

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסביר לאט

מה שאתה מגדיר כצירוף המסמכים , הפירוש המשפטי הוא שזה הופך לחלק מן ההסכם בינך לבין המוכר, וסטיה ממנו היא הפרה של ההסכם.

האם ההפרה מקנה לך את זכות הביטול זו שאלה שעו"ד בקי צריך לתת את הדעת עליהם ולהחליט.

ישה, זה נכון שזה חלק מההסכם. זה נכון שסטייה ממנו היא הפרה של ההסכם (זה גם כתוב במפורש בהסכם שלי). השאלה סטייה של כמה מהווה הפרה.

כאמור החוק מדבר על סטייה של 2%. הסטייה בתוכניות שלי היא למטה מ- 2% כאשר מחשבים סטייה מתוך כל הדירה. אני מנסה לבסס את הטענה כי מהותיות צריכה להבחן ביחס לחדר ששונה ולא מסך הדירה.

וכפי שכתבת אתה לא משפטן לכן אין לך את הכלים להחליט על כך.וכפי שכתב נטקו יכול להיות שבין כל הסעיפים קיים סעיף שמקנה למוכר לבצע שינויים בתוכניות

כאמור, קיים סעיף כזה שמפנה לסטייה שקבועה בחוק.

לכן חוזר על המלצתי

תפסיק לרוץ סביב זנבך ופנה לעו"ד בקי

אני פונה במקביל לגם לייעוץ משפטי. מנסיוני, תובנות שאני יכול לקבל בפורום יכולות להיות מועילות לא פחות מייעוץ של עו"ד.

תודה על הסיוע! :scatter:

ראה אדום....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטקו רומז לסעיף שמכסה את הקבלן לא בסטיה המותרת לפי החוק אלא למשהו משמעותי יותר שנובע מכך שהסכם המכר נחתם לפני שיזם מקבל היתר בניה ואז אפשר לסטות בצורה משמעותית.

אני בדעתך שסטיה צריכה להיות לגבי כל חלל וחלל ולא ייתכן מצב בו תסכם על אמבטיה של 20 מטר ותקבל אמבטיה של 6 מטר, גם אם היא עדיין תקנית.

אבל זה עדיין לא פותר את הסוגיה , מה קורה אז.

לכן חוכמת ההמונים חידדה לך את הדברים אבל עו" ד בקי שקורא את ההסכם על כל סעיפיו ותתי סעיפיו ואיזה סעיף גובר על איזה סעיף בהסכם הוא נחוץ

בהצלחה ותעדכן

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...