Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוזר לישראל ומבקש את עזרתכם בחיפוש עבודה

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 2387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

~

החברה בכפ"ס מנתה בשיאה 25 עובדים וסבלה מניהול בעייתי, אשר את ניצניו זיהיתי אי שם בתחילת 2014. הייתי הראשון להתפטר ובשנה לאחר מכן עזבו עוד חמישה, מתוכם שלושה סמנכ"לים ומדען ראשי אחד. לפני כמה חודשים שלחו הביתה את מחלקת הפיתוח, והניצולים מריצים כיום הימורים על כמה סמיך יהיה נזיד העדשים בו ימכרו את השלד הנותר.

בקיץ האחרון התבקשתי לסייע לחברת הבת שיצאה מהסטארט-אפ ההוא, ומנתה 6 עובדים. ביליתי איתם ארבעה חודשים במהלכם עזרתי בהקמת מחלקת הפיתוח, הגדרת נהלי עבודתה והעלתה על פסים של תפקוד סדיר. עם יציאתי הפקדתי את המחלקה בידיו של חבר פורום מוכר ומוערך שמאז עשה שם חיל וזכה לשבחים רבים. לצערי החברה לא הצליחה להתרומם בתקופה החולפת, לכן לא נראה שיש לי לאן לחזור.

בלי קשר, תמיד טוב לגוון וללמוד משהו חדש. שלשום מטוסים, אתמול מדפסות, היום לימודים ומחר... נחיה ונראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 124
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מאחל לך קודם כל המון בהצלחה ובטוח שתצליח.

אני עובד בתחום התוכנה נטו כך שלצערי פרקטית אין לי כל כך איך לעזור.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חברה שעבדתי בה, אך אני לא בקשר איתם כבר שנה.

עיקר השוק שלהם זה ארה"ב, ואולי הם צריכים איש שירות שם (הדגמות, מסירות וכו').

שולח לך מייל של סמנכ"ל פיתוח שלהם בפרטי.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

סנמינה בקליפורניה, פתח תקווה או מעלות תרשיחא? שלושה אתרים אקזוטיים, כל אחד בדרכו. :-)

תודה על ההמלצה - באמת נראה טוב, אך לצערי אינני רואה משרות רלוונטיות אצלם באתר. אתה מכיר שם מישהו בחלונות הגבוהים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם בסין. מכיר את הרשקוביץ הסמנכ"ל היוצא (יצא לפנסיה) עם החדשה שהחליפה אותו עוד לא התחככתי.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך השב,

אין לי כיוון לעזור לך במציאת עבודה אז רק אאחל הצלחה, גם בעניין העבודה ובכלל בדרך החדשה שלך.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

תודה לכל המצטרפים לדיון.

מיכאל - אני מעריך מאד את הנכונות לסייע, אך לצערי לא רואה משהו רלוונטי ברשימה שלך.

לגבי חברת טבע, לא ממש הבנתי את הפואנטה. אני לא מחפש לנהל צוות אחזקה במפעל, אם לזה הייתה הכוונה.

בעניין אחר, אתמול למדתי ש-AllJobs פועלים בדרכים לא מוסריות, בלשון המעטה, כדי למשוך לקוחות למסלול ה-VIP שלהם. בחיפוש מהיר אחר סוג התפקיד שאני מכוון אליו, קפצה משרה מוכרת שכבר הגיעה אליי ממקור אחר לפני תקופה, וידעתי שאויישה לפני שבועיים. כמובן שבמסלול הרגיל היא הופיעה כמודעה פעילה, ואם רצוני בפרטים נוספים אז נא להצטרף למסלול שבתשלום. הצלבת נתונים מהירה בגוגל הראתה שאפילו באתר ה-VIP שלהם המודעה כבר מסומנת כלא רלוונטית, קל וחומר באתר החברה המעסיקה, כך שלמעשה הם הטעו את הלקוח הפוטנציאלי כדי שיחשוב שיש על מה לדבר ויצטרף למסלול המשודרג. לא יפה.

אין לי בעיה לשלם על שירות כמו זה שהם מציעים, אבל המקרה הזה לצערי הבהיר לי שאין טעם לבזבז עליהם זמן או כסף. אז למי שאולי נמצא בסיטואציה דומה ושוקל את צעדיו - FYI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...