Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האקסית הבאה שלי (או: התחדשתי בדאצ'יה סנדרו 1.2)

NINJMNKY
שימו לב! השרשור הזה בן 470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחלה סקירה :)

מפתיע לקבל בקרת שיוט ברכב מן הקטגוריה הזאת. מה לגבי גודל תא המטען? האם הוא מספק יחסית לסופר מיני?

עריכה אחרונה על ידי Golf_91
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פעם ראשונה שרנו מכניסים בקרת שיוט ברכב ידני מוזל, נדמה לי הקליאו 3 הייתה הראשונה בארץ להציע דבר כזה, חשבתי שזה ממש מוזר ומיותר אבל מסתבר שזה אחלה דבר

תא המטען גדול, באחת הסקירות באנגליה ציינו שמבין הסופרמיני'ז רק בהונדה ג'אז הוא יותר גדול. לא טרחתי לאמת את הנתונים אם כי אין לי סיבה לפקפק בזה

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פעם ראשונה שרנו מכניסים בקרת שיוט ברכב ידני מוזל, נדמה לי הקליאו 3 הייתה הראשונה בארץ להציע דבר כזה, חשבתי שזה ממש מוזר ומיותר אבל מסתבר שזה אחלה דבר

תא המטען גדול, באחת הסקירות באנגליה ציינו שמבין הסופרמיני'ז רק בהונדה ג'אז הוא יותר גדול. לא טרחתי לאמת את הנתונים אם כי אין לי סיבה לפקפק בזה

נכון,בהשוואה למיני אחרים תא המטען הכי גדול והוא נפח של 320 ליטר=כמו ברכב משפחה רגיל..וזה יתרון נוסף.

עריכה אחרונה על ידי alechko01
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, אהבתי את הסקירה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין המושבים יכול לנבוע מתחושה שמתקבלת בגלל תנוחת הישיבה היותר נמוכה וזה גם יכול להשתנות עם הזמן אחרי שהספוגים נלחצים והקפיצים מתחת למושבים מתרופפים.

לגבי הצמיגים, זה גם מה שמגיע בסטפוויי כשעיקר הרעש בתוך הרכב מגיע מהכיוון שלהם (הוא משתנה דרמטית בין סוגי אספלט שונים). סימן שאלה אם התקנה של צמיגים איכותיים תפחית משמעותית את הרעש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NINJMNKY

איך הסנדרו מושך עם מזגן כאשר רכב עמוס ובעליה?

מספיק לקרר בשיא החום שברכב 4-5 אנשים ? איך מזגן משפיע על ביצועיים של הרכב ?

מה הרגשה שלך לאחר הזמן קצר שרכב אצלך ? מצאתה מינוסים ?(לא שואל על רדיו וברגים ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המברכים!

@alechko01 עשיתי השבוע משהו כמו 600ק"מ, הכל בינעירוני ומדי פעם פקקים באזור תל אביב

רכב עמוס בעליה / 4-5 אנשים - לא יודע, אני נוהג לבד ותא המטען שלי ריק.

המזגן לשמחתי לא משפיע על הביצועים בצורה מוחשית כמו בפיקנטו ז"ל, חששתי מזה אבל מסתבר שהכל בסדר.

הרגשה כללית - בינתיים אני מרוצה.

נורא משתדל להישמע להוראות ההרצה (

אני מבין שהם עשו את זה כדי לחלץ ביצועים כמה שיותר סבירים מהמנוע הפצפון, אולי אחרי ההרצה זה יפריע לי פחות.

אם להיות קטנוני אז קצת חסר לי hill hold, אני עדיין מנסה להבין איך עובד השלט של הסטריאו ודי מפריע לי שהוא

מכבה MIX בכל התנעה מחדש, תא הכפפות עמוק מדי (עוד לא היה לי רכב שדרש ממני לפתוח חגורה כדי לשלוף משהו

מהסוף של תא הכפפות, לפחות לא שזכור לי) וקצת קשה לכוון את פתח המזגן השמאלי כדי שלא יקפיא לי את הידיים.

כל הדברים המינוריים האלה בטלים ברגע שאני נזכר שהרכב הזה עלה לי ₪54,900.

@ProCC

את מושב הנהג ניתן להגביה, הרכב עצמו גם יושב גבוה יחסית להרבה מאוד רכבים אחרים

מצאתי לך מדבקה

http://www.ebay.co.uk/itm/201538227467

:lol: אם כבר אז זאת: http://r.ebay.com/efsQnM

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשלוחצים על הקלאץ'/בלמים הבקרה נכבית.

אם כי אני לא יודע שזה כך גם בדאצ'יה כי מעולם לא נהגתי באחת.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יודעים גם ילדים. אותי מעניין איך בדיוק עובד מנגנון מגביל מהירות ואיך בקרת שיוט שולטת על רכב כאשר יש עליה חזקה או ירידה.לדוגמה מכוון על 90קמ"ש בכביש ישר ואז יש עליה או ירידה ממושכת,מה קורה אז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...