Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקירת מוצר - iRoad Quattro

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לנו את המכשיר ברכב המשפחתי ואנחנו מאוד מרוצים.

הוא מותקן על רכב שנוסע קילומטרים רבים לכל חלקי הארץ, במקום לקנות הרבה מכשירים שכל אחד מבצע פעולה אחת, הנ"ל פתרון אלגנטי ועונה על כל הדרישות שלנו.

המחיר יקר, אבל לשימוש שלנו הוא מבצע את העבודה בצורה כל כך טובה, לרכב הספציפי שלנו שבו הוא מותקן לפי דעתי הוא משתלם.

הכל בהתאם לצרכים ולאופי הנסיעה של הרכב, לא הייתי קונה אותו לכל רכב ולא לכל נהג.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מזהה פה מכשיר טייוואני אחר ? שמא זה PAPAGO P2 PRO ?

המכשיר הטיוואני עולה כ 200$ ובאמת גם אצלו יש בעיה בזיהוי סטייה מנתיב.

הוא מגיע עם קובץ מכמונות צפון אמריקה או טייואן.

יתרון: נוסף פה אלמנט של גלאי מכמונות.

והשאלה האחרונה: בטריה או קבל ? זה קריטי בקיץ. לא ראיתי בכתבה (אולי פיספסתי). בכל מקרה PAPAGO מגיע עם קבל.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@save,

לא ראיתי שמצויין בפאפאגו לייזר.

או שהתכוונת בגלאי מכמונות לGPS ?

Peugeot 106 XS 1.4 96' -> Toyota RunX 1.6 03' -> Mazda 3 2.0 08'

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן, ככה זה נראה,

לגבי הקושחה בעברית פחות מעניין אותי.

דרך אגב, יש דגם P3.

עריכה אחרונה על ידי ChaoscripT

Peugeot 106 XS 1.4 96' -> Toyota RunX 1.6 03' -> Mazda 3 2.0 08'

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

מקפיץ כי בדיוק קניתי כזה ואני רוצה לספר חוויות.

המחיר אכן יקר מאוד, את ההחלטה לקנות קיבלתי אחרי דו"ח מהירות לא קטן (נראה לי גם שהמהירות שהוא רשם גבוהה מהמהירות שנסעתי בה אבל לא רוצה להסתכן במשפט).

היתרונות:

• חוסך המון מקום על הדשבורד בהשוואה לשילוב של ולנטיין, צ'יטה ומצלמה
  • מכוון ספציפית לישראל, מכיל DB עדכני של מלצמות המהירות, שהחברה מעדכנת לפחות פעם בחודש (לפי הבנתי מדובר באותו מאגר נתונים כמו הצ'יטה). לא יצא לי להיתקל במצלמה שהוא לא התריע עליה.
  • יש לו במאגר גם נקודות ששוטרים "אוהבים" להתחבא בהם, אז זה פתרון (חלקי) ללייזר. כמובן שזה לא יכול להגיד לכם האם בפועל יש שם כרגע מלכודת אבל איך אומרים - Better be safe than sorry.
  • אין שום בעיות עם המאזדות, לא יצא לי להיתקל בהתראות שווא על לייזר בכלל.
  • ניתן לשלוט בתדרים Ka1 ו-Ka2 בנפרד - ספציפית ניתן לבטל את ה-Ka1, התדר של המולטנובות הישנות שכבר יצאו משימוש וככה להקטין את התרעות השווא, אבל עדיין להשאיר את Ka2, התדר של הדבורה.
  • גילוי דבורה ממרחק גדול (אם הבנתי ממבחני השוואה רק הולנטיין יותר טוב וגם זה בערך ב-10 מטר, שזה לא משמעותי בכלל).
  • אחלה מנגנון התראת סטייה מנתיב.
  • עברית מלאה למי שחשוב. למי שדווקא לא חזק בעברית (עולים חדשים אולי) אז אפשר להפוך הכל לאנגלית.
  • מלצמה באיכות מדהימה, רזולוציה Full HD ופנורמה כמעט מלאה - וזה יכול בהחלט להציל אתכם במקרים מסויימים כשאפשר לתפוס אי-דיוקים של השוטר.
  • המצלמה רושמת נתוני מיקום ומהירות שניתן לראות בתוכנת הצפייה שמגיעה איתו / ניתן להוריד בחינם. ניתן לראות בדיוק את נקודת הצילום על מפה.
  • ניתן לכבות את כל התראות המהירות כשנוסעים מתחת למהירות מסויימת (ברירת מחדל 50 קמ"ש) ולתת התראה מיידית כשמגיעים למהירות מסוכנת (ברירת מחדל 200 קמ"ש).
  • סוללה שמאפשרת לו להמשיך לצלם כמה שניות אחרי כיבוי המנוע, אבל נראה שככל שהוא מחובר לחשמל הוא מסוגל לעבוד גם בלעדיה, אז אם היא גמורה, לא נורא.
  • ניתן לעדכון תוכנה ככל שיש צורך, לא צריך לקחת למעבדה כמו הולנטיין.
  • מחיר יקר אבל עדיין (קצת) פחות מהשילוב ולנטיין-צ'יטה-מלצמה.

חסרונות:

• כמו כל גלאי אחר, מענה מאוד חלקי ללייזר (כמובן עדיין יכול להציל אתכם במצבים מסויימים, כמו לזירה ראשונה ממרחק גדול וכו').
  • אוף-ליין לחלוטין ככה שאין שום אפשרות לשיתוף דיווחים בין משתמשים (מהבחינה הזאת וייז יותר טוב). כמו שאמרתי יש התראות על מקומות מועדפים למשטרה אבל אין דרך לדעת אם בפועל יש שם כרגע שוטר, ואם הוא בדיוק מצא נקודה חדשה אז באסה.
  • אין חיבור USB - הדרך היחידה לעדכן היא להוציא את כרטיס הזיכרון, לחבר למחשב או לטלפון עם חריץ Micro SD (בגדול, לא אייפון), לשמור בו את קובץ העדכון ואז להכניס חזרה למכשיר ולעדכן. פרוצדורה די מעצבנת שכאמור צריך לעשות בערך פעם בחודש כדי שבסיס הנתונים יישאר מעודכן (מגיע עם מתאם למחשב ככה שלפחות לא צריך לקנות את זה בנפרד).
  • התראת התנגשות נוראית, מלא התראות שווא כשיוצאים לעקיפה / כשעוקפים אתכם, במיוחד כשהכביש עמוס. הפתרון היחיד הוא לבטל את ההתראות.
  • לא ניתן להעברה קלה בין מכוניות. ניתן להסיר אותו אם אתם חוששים מפריצה אבל הוא דורש מתלה מיוחד ככה שאם אתם רוצים להעביר לרכב אחר אתם צריכים לקנות מתלה נפרד לכל רכב (מה שאומר בין היתר שזה לא אפשרי ברכב שכור).
  • אין חיבור לרדיו של הרכב (לצורך השתקה של המוזיקה כשיש התראה).
  • אין אפשרות לבטל התראות לפי מיקום (יש כמה נקודות שהוא תמיד נותן בהן התראה של דבורה ואין דרך להתעלם מזה, אם כי זה יחסית נדיר).
  • פונקציית גלאי הרדאר בלתי שמישה בדגמים מסויימים של מכוניות חדשות (רנו וכו') - אבל זה נכון לכל הגלאים.
  • המחיר אמנם משתלם יחסית לשילוב של כל היחידות שהוא מחליף, אבל באופן אבסולוטי מאוד יקר ולא כל נהג יכול להרשות לעצמו.

השורה התחתונה - תלוי בארנק שלכם וב"איום הייחוס" שלכם. אם אתם בטוחים לגמרי שתתיפסו על מהירות רק פעם ב-3 שנים ויותר, עדיף כבר לשלם את הדו"ח. מצד שני (למעט השילוב של הולנטיין-צ'יטה-מלצמה), המכשיר הזה + ווייז הוא אמנם לא הגנה הרמטית 100% אבל זה הכי טוב שקיים היום, והמחשבה שלי היא שאם זה יציל אותי מדו"ח אחד עוד שנה ו-11 חודשים וזה יהיה ההבדל בין מחיקה של ה-8 נקודות לבין נהיגה מונעת וחשש לעוד שנתיים אז זה שווה את המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

זה לא אותו המכשיר? http://drivesmartelite.com/

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו מכשיר בדיוק, איירוד זה מותג מדבקה.

הגעתי לספק של היצרן הטיוואני של הדרייב סמארט, אמר לי פנה לנציג שלנו בישראל והוא- "איירוד".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעשתה בדיקה בין שני המכשירים.

זה לא אותו המכשיר, נקודה.

במכשיר של איירוד יש שוני בחיישנים,ואני מכיר כמה אנשים שרכשו את הסמארט דרייב וגם אני הייתי קרוב לרכישה שלו.

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין פה שעושים עליכם קופה (בלשון המעטה), ברור שהיבואן מיתג אותו עם השם "המקורי" שהוא בחר וברור שהוא מחפש את הפרייר הישראלי.

נכון שהמכשיר שהביאו לא זהה אחד לאחד - אבל ניתן להבין איזה קופון ענק המשווק בארץ גוזר עליכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו מכשיר בדיוק, איירוד זה מותג מדבקה.

הגעתי לספק של היצרן הטיוואני של הדרייב סמארט, אמר לי פנה לנציג שלנו בישראל והוא- "איירוד".

וואי מכמה אנשים שמעתי שהם הגיעו ליצרן.

רק שאחרים אמרו שהיצרם לא הסכים כי יש ךו נציג בארץ. בלי לנקוב שמות...

בוא שתף אותנו בשמו לפחות.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...