Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ראשון, ועוד ספורטיבי. נעקצתי!

RS
שימו לב! השרשור הזה בן 3211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדש וסע בדרכים טובות.

יחד עם זאת היה לי מוזר לראות רכב בצבע בודד ונקי, בלי שום קישוט בדמות מדבקות ופסי קרב ושאר סממנים של אברת' יחד עם רצון לצבוע קאליפרים ולהחליף דוד.

לא מתלבש לי ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא אוהב רכבים אפורים - אבל משום מה הצבע הזה הוא אחד היפים ביותר (אם לא ה-יפה ביותר) שראיתי על אבראת'.

תתחדש!! יפייפיה אמיתית!

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת, עוד שרשור אוננות על אבארט? :wink:

תתחדש (בפעם המאה שאני אומר לך), הגיע זמנך סוף כל סוף!!!

אגב, אופי הנהיגה הוא... עצבני מאוד בימי טיול ורגוע יחסית (מאוד) ביום יום :lol:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש וסע בדרכים טובות.

יחד עם זאת היה לי מוזר לראות רכב בצבע בודד ונקי, בלי שום קישוט בדמות מדבקות ופסי קרב ושאר סממנים של אברת' יחד עם רצון לצבוע קאליפרים ולהחליף דוד.

לא מתלבש לי ביחד.

מגיעות גם גרסאות נטולות מדבקות, אין שום דבר מפתיע בזה. שקלתי להוסיף מדבקות מקוריות ומראות לבנות, אך הגעתי למסקנה שזה לא לטעמי. אוהב אותה טבעית, כמו שהיא, בלי המדבקות השונות.

בדגמי הסקורפיונה האחרונים, הקאליפרים מגיעים כסופים. לטעמי זה נראה אנמי מידי, לכן החלטתי להזמין צבע אדום ולצבוע אותם אותם בעצמי. להשלים את מה שחסר בעיני.

לגבי הדוד, המקורי נשמע לא רע בכלל, אבל חסר הדרמטיות והבקפיירים של המונזה / מודנה האופציונליים. לדאבוני מחירם די גבוה, הרבה יותר ממה שאני מוכן לשלם, לכן בחרתי בדוד אחורי אפטרמרקט של Raggazon (דומה לזה שיש אצל חבר בפונטו אבארת) - זול יותר מהותית, נראה טוב יותר ואף נשמע טוב יותר. עוד משהו שחסר לי מעט כרגע.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רב תודות לכולם.

אחרי שביקרנו אי שם בצפון הרחוק, הק"מ כעת עומד על קמצוץ מתחת ל-1000 ק"מ.

צריכת הדלק בטיול (סביב 480 ק"מ), בהתבסס על תדלוקים כמובן - 1:12.8. לא רע בכלל. הופתעתי לחיוב.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...