Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ראשון, ועוד ספורטיבי. נעקצתי!

RS
שימו לב! השרשור הזה בן 3182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תשמע, יש לפרגן ויש זה.

הבנו שי. לך אבארת' , הבנו שפקלוסטר הזמין אבארת' , מגניב וזה... אבל מה??? נתת לו סיבוב, יופי, אם אנשים היו כותבים פה לכול אחד שנתן להם לשבת במושב נהג ברכב שלהם זה לא היה נגמר.

ובהמשך לזה, על מה יש לפרגן? שנתת לו סיבוב? שהוא הזמין גם אחת?

(כדי להתאכזב מהמיני אשכרה צריך לנסות להשתמש בה, אם היה משתמש בה הוא לא היה מתאכזב.)

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפרגן שהבנאדם מצא רכב שגורם לו לחייך. לאו דווקא כי זו אבארת'.

וד"א, אם הבנתי נכון את פקלוסטר, הוא סה"כ ניסה לפרגן על הרכש שלי.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
מה נסגר איתכם? רוצים חדר בנפרד כדי לשחק אחד לשני בלאו לאו?

מרושע, אבל מצחיק :lol:

אנחנו באינטרנט, על מה העצבים?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע דוד, מה כואב לך בנאדם? יש היום פתרונות להכל.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(כדי להתאכזב מהמיני אשכרה צריך לנסות להשתמש בה, אם היה משתמש בה הוא לא היה מתאכזב.)

מאיפה לך בכלל אם אני "משתמש" בה או לא?! וגם אם לא, מי אתה שתגיד לי שאם כן הייתי "משתמש" אז לא הייתי מתאכזב? חוצפן!

שמתי לב שאתה על הזנב שלי לאחרונה. יאללה, שחרר ומהר.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפרגן שהבנאדם מצא רכב שגורם לו לחייך. לאו דווקא כי זו אבארת'.

וד"א, אם הבנתי נכון את פקלוסטר, הוא סה"כ ניסה לפרגן על הרכש שלי.

ניסה לפרגן? קיבלת כבר יותר משירשור אחד של פירגון, ואין לי בעיה עם פירגון. אבל "אח שלי גיבור תודה שהסעת אותי קצת באוטו שלך"? זה כבר מעבר.

שמע דוד, מה כואב לך בנאדם? יש היום פתרונות להכל.

הפיתרון ברור, אפשר לכבות את המסך, אבל זה לא משהו שבינתיים אני חושב לעשות.

מה כואב לי? ^ הנה ההסבר.

"תודה אח שלי גיבור זיין על - על זה שהקפצת לי סיגריות" מתאים אולי להודעה פרטית, אבל זאת לא פעם ראשונה שנכתבים דברים בסגנון, זה מה שכואב לי.

וזה לא קשור לאבארת' או מיני או ניסאן GTR.

מאיפה לך בכלל אם אני "משתמש" בה או לא?! וגם אם לא, מי אתה שתגיד לי שאם כן הייתי "משתמש" אז לא הייתי מתאכזב? חוצפן!

שמתי לב שאתה על הזנב שלי לאחרונה. יאללה, שחרר ומהר.

בוא נראה:

האוטו שלי חלש מידי ואין לו צמיגים, בלמים ובולמים מתאימים לנהיגה ספורטיבית בהשוואה לכלים שבראשית השרשור [אבארת' 500, קורסה OPC ופיאטה ST]. הוא כמובן מתגמל אותי במגבלותיו שלו, אבל אחרי שעליתי על כלים כאלו קשה לחזור לאחור.

מאיפה לי לדעת איך אתה משתמש בה? כבר מהתגובה הזאת אני מבין מה אתה חושב עליה, מה לעשות, אני לא מסכים.

למה אני לא מסכים? נהגתי על הרכב (לא האקזמפלר הספציפי שלך) נהגתי על רכבים חלשים יותר , רכבים חזקים יותר, יותר ספורטיביים פחות ספורטיביים.

הרכב הוא רק הכלי, המיני יודעת לשחק טוב מאוד, היא אחלה של רכב. בלמים ובולמים? צמיגים?

צמיגים ניתנים לשינוי (גם בלמים ובולמים) , אבל לפני שמשנים זאת ניתן אולי להשתמש ברכב כמו שצריך לראות שהמיני ONE לא כזאת נבלה, אחלה בחלה של אוטו.

שוב אני אדגיש. המיני אחלה רכב, כיפי מאוד, מתנהג לא רע בכלל ויכול לספק "rush" כזה או אחר, גם בלי בלמים קרמיים וגם בלי בולמים קשיחים שאונסים את הגב,נשמע כי עצם העובדה שהייעוד של חלק מהחלקים של הרכב אינו ספורטיבי ולא בורכו על ידי האפיפיור ורוח הקודש גורם לך לא לנצל אותו, וחבל.

אגב, אחד מחברי הפורום עשה סיבוב לא מזמן על הלאון שלי, הצמיגים ראו ימים טובים הרבה יותר, אני גם לא עם הגרסא החזקה (180) ועדיין, אפשר להוציא הרבה מהרכב הזה. מאוד לא מאכזב. וקטע, עדיין לא נפתח שירשור "תודה דוד שנתת לי לנהוג ברכב שלך". לא נפתח שירשור "אקזוטיקה ספרדית או שבע דקות בגן עדן עם סיאט לאון" , אתה מבין למה אני רומז?

[על הזנב שלך? לשחרר מהר? תגיד לי מה נסגר איתך, הוד מעלתו האינטיליגנט (לזה רמזת בשירשור של הג'וליה), ירדת אל העם? אתה מאיים עלי? אני קצת לא מבין, אולי זה כי אני לא חבר שלך וכי גם חברים שלי לא מדברים אלי ככה.]

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה להיות ענייני ככל הניתן, למרות ההתגרויות הבולטות: המיני בגרסא שלי היא לא רכב ספורטיבי. יש לו אולי אוריינטציה ספורטיבית, אבל הגרסא הזו בפרוש אינה קרבית - מנוע חלש, צמיגים דקים ובלמים פושרים. אמנם מרגישים את האיכויות של השלדה מבעד למגבלות הכוח והאחיזה\בלימה, אבל כדי למצות אותה צריך להערכתי להעפיל אל מעל לקופר, הישר אל הקופר S ובעצם אל עבר טריטוריה כספית שידי אינה משגת. בנתיים, אני כן נאלץ "לסבול" מתנוחת נהיגה ספורטיבית בעליל, עם מהלך מצמד ארוך מאד, הגה כבד וידית הילוכים שמצריכה שרירים לתפעול.

עם כל זאת, גם אם היה לי הכסף כנראה שלא הייתי משדרג ל-S. מדוע? ובכן, רכב שהוא "נכון" מבחינה התנהגותית (נייטראלי וכו') הוא לא בהכרח הכי כיפי! הוא טוב למי שרוצה אינסטרומנט על מנת להשיג זמני הקפה טובים וכו'. אני לעומת זאת מחפש חוויה, אני מחפש את ה-thrill ובזה אין על האבארט: ההגה מווברץ לריקוד הבוכנות, המפלט מייצר צליל נהדר ומדרבן, ומעט האוטו שמפריד בינך לבין העולם נותן תחושת עצבנות ו"הארדקור" שכל כך חסרה בימינו (גם זה יחסי כמובן, במסגרת המגבלות שמטיל הרצון בעידון ברוטאליות המכוניות) – וזה בעיני מה שמאפשר מקסימום פאן במינימום מאמץ וריכוז. במדינה בה אין מסלול ואת כבישי הנהיגה אפשר לספור על יד אחת, זה הכלי שאני חושב שייתן לי הכי הרבה פאן לשקל ויהווה נחמה מתוקה אחרי יום עבודה מפרך.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אותי הוא הדביק בג'וק הספורטיבי :D

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...ההגה מווברץ לריקוד הבוכנות...

...כבישי הנהיגה אפשר לספור על יד אחת...

לגבי הראשון, בנאדם מה נסגר איתך? תחליף תושבת מנוע.

לגבי השני, אני מבין מדברייך שטרם ביקרת בכבישי הנהיגה הבודדים שיש בארצינו.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגה מווברץ לריקוד הבוכנות, המפלט מייצר צליל נהדר ומדרבן,

תודה בנאדם. מעריך את זה הרבה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הגה שמווברץ לפי תנועת הבוכנות ומפלט שמייצר קולות מדרבנים נשמע כמו תיאור של גרוטאה של חרדים שנוסעת על 3 צילינדרים בעליות למירון :lol:

אם כבר,

ההגה חד כמו תער, הבוכנות מפמפמות בקצב של מכונת ירייה ומערכת פליטה ששואגת כמו שד מהגיהנום.
עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...