Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מצליח להטעין את האייפון

Mr.Jones
שימו לב! השרשור הזה בן 3301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אתמול עדכנתי לגירסא האחרונה (אייפון 6) 8.2 ומאז כבל "מקורי" שרכשתי מאיביי כבר לא מטעין את המכשיר.

כנראה שעשו משהו בעידכון שחוסם את זה.

עוד מישהו נתקל בזה?

יש עוד אפשרות חוץ מלקנות כבל מקורי מאיידיגיטל בעלות מוזלת של 129 ש"ח?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבלים הסינים שיש לי - מתו בשלב כזה או אחר או התחילו לעשות בעיות.

המקוריים - יש לי עדיין את זה של האייפון 1 ועד היום מת לי בדיוק כבל Lightining אחד (שתאמינו לי שעבד קשה מאוד).

המינימום שצריך לעשות זה לקנות לפחות אחד שהוא MFI (חותמת Made for iPhone רשמית...)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באיביי מקוריים למשעי בגג 50 ש,ח , ויש כאלה של בלקין מחוזקים שמותאמים לעבוד עם אייפון (מאושרים אפל) אבל אותם קשה יותר לדוג, כי יש מליון זיופים.

אני עושה טריק קטן לכבלים שלי, רק מקוריים, נורא מאריך להם את החיים:

5fc1dbbdad73e1fd99ddb642f3678ece.jpg

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...