Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צלם חתונות מומלץ

erga25
שימו לב! השרשור הזה בן 3321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מחפשים בבקשה צלם לחתונה במחיר סביר.

אם ההוזלה במחיר יכולה להיות על חשבון צילום הוידאו,אז אפשרי גם רק תמונות סטילס.

תודה

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כל כך הרבה פורומים ואתרים שעוסקים בחתונות, בטח שעדיף לעשות קצת מחקר שם, לתקציב שמתאים ("סביר" זה עניין מאוד יחסי...).

לוותר על הוידאו נראה לי, אישית, צעד שגם אני הייתי עושה (ועשיתי).

כאילו, מישהו אשכרה יושב ורואה את הוידאו של החתונה?

מה שכן, אנשים (אורחים) מאוד אוהבים מגנטים, אז קח זאת בחשבון.

רק צריך לזכור שיש המון חאפרים.

נתקלים מידי פעם בפורומי צילום בכל מיני "צלמי אירועים", שאפשר לראות מהשאלות שלהם שהם לא מבדילים בין צמצם לתריס ו/או אין להם ציוד בסיסי מתאים (למשל, מצלמה לגיבוי).

צילום אירועים זה מקצוע והוא דורש מידה גדולה של מקצועיות ורצינות, כי ממש לא קל לצלם באירועים, משום בחינה (טכנית, לדאוג לתפוס את כל האורחים וכו').

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש צלם פה בפורום , צלם מקצועי לאירועים- נשמח אם יציע את שירותיו

או מישהו מהפורום שמכיר צלם כזה ויכול לתת המלצה אישית עליו.

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה הגדולה היא עד כמה תצליחו לחסוך מעצם הויתור על הוידאו.

על פניו נשמע שאמור להיות הבדל די משמעותי, אבל אני בספק אם זה גם יהיה במציאות.

לדעתי רוב האנשים ינסו להציג את זה שהוידאו זה משהו מאוד פעוט בחבילה כולה, ועל כן אין הוזלה משמעותית.

כנסיון, הייתי קודם כל מנסה ליצור קשר, אפילו טלפוני, עם מספר צלמים, ולבקש הצעת מחיר.

לאחר הצעת המחיר, נסו לשאול מה המחיר אם מבטלים את הוידאו ונשארים רק עם סטילס.

זה אולי ייתן לכם מעט מושג על הנושא.

אני אישית מכיר שניים-שלושה שיכול להיות ויהיו מעוניינים (אחד מהם צלם בחסד, ובעיקר מתעסק בצילומי אופנה, לא יודע עד כמה יהיה זול).

אז אם אפשר לדעת, מה התקציב לעניין?

קחו בחשבון שבכל מקרה, מדובר פה על כמה אלפים.

בנוסף, מצטרף להמלצה על המגנטים. בעיניי זה דבר שדי אסור לוותר עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וויתור על הוידאו יחסוך כ3000, צלם שלוקח פחות מזה (כולל עריכה) בד״כ לא יעשה עבודה טובה.

צלמי סטילס מומלצים יגבו כ3500-4000 כולל אלבומים (לפחות).

אני מציע ללכת בכיוון כזה:

צלם וידאו שיתעד את טקס הנישואים, עלות 500-700₪, מקבלים חומרי גלם שגם אינם דורשים עריכה.

צלם סטילס, רמה גבוהה כ2500₪, חומרי גלם ללא אלבומים, את האלבומים ניתן לדחות לשלב שבו תרגישו רווחה כלכלית גדולה יותר וכך לא תחפשו חבילה ״סופר משתלמת״ אלא תוכלו לבחור ספקים איכותיים.

צלמים מומלצים, ניסיתי לדרג ע״פ עלויות:יוסי קרסו, גיא חמוי, אסף תמם, ליאור שי (צילם לי את החתונה, אנחנו מבסוט טילים).

חייבים להיפגש אישית עם כל צלם, את המחירים ניתן לבדוק ברשת, לקוח שמתקשר לשאול מחירים מבלי להכיר את העבודה נתפס כלא הכי רציני.

אורי כרמי בחור חביב מאוד, יוצא לי לעבוד במקביל מדי פעם ואני מתרשם מרמה גבוהה, לא ראיתי עבודה מוגמרת ואין לי מושג לגבי רמות מחיר.

לגבי מגנטים (אני ממליץ על עצמי), החתונה קטנה אין צורך בצלם+חותך, מעבר לכך בגלל שכמות האורחים כזו לא בטוח שצריך, אתם יכולים להעביר תמונות מהצלם ה״אמיתי״ ולחלק מגנטים לאורחים, זה יעלה חצי.

עריכה אחרונה על ידי rgunv

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...