Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוססור למערכת הקיימת

dinleib
שימו לב! השרשור הזה בן 3358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ברשותי טויוטה קורולה 2014 שהרכבתי עליה

קומפוננט מקדימה של rainbow 6.5 pro ומאחורה רוקפורד T1

מגבר של herz HDP 4 לקומפוננטים וסאב של רוקפורד P1 עם מגבר של רוקפורד

עכשיו רציתי להוסיף פרוססור למערכת כי אני לא יכול להחליף את המסך מולטימדיה ברכב .

איזה פרוססור לשים למערכת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה BIT TEN הוא הפרוססור מנחת הזול ביותר של אודיסון

3sixty3 הוא פרוססור מנחת טוב מאוד ברמה של האודיסון BIT 1.

אם אתה יכול להרשות לעצמך אז ה 3sixty3 בהחלט אופציה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל חנות שמוכרת מוצרים של אודיסון\רוקפורד יכולים להזמין עבורך את הפרוססורים הנ"ל מהיבואן.

לא הרבה חנויות מחזיקות את הציוד הנ"ל במלאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצטער על כך שאני מתעלק על השירשור אבל אני עומד מול בעיה דומה.

מישהו יודע כמה עולה בארץ המנחת/פרוססור הנ״ל של אודיסון שהוזכר בתחילת השירשור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודיו סיסטם הינם ספונסר פורום

ספונסר פורום נוסף הינם ARC AUDIO ISR

גם לARC יש פרוססור - לגבי מחיר אני מציע לפנות או לARC או ליוסי אלפיין (ערוץ ההפצה של ARC) אשר הגיב כאן בשרשור

מעבר לכך, לגבי אודיסון - כרגע אצל היבואן עצמו יש רק את הדגמים החדשים שתומכים כבר ברזולוציה גבוהה (קצב דגימה עד 24/192 ) ועד כמה שידוע לי הביט 1 החדש אמור לעלות באזור ה3.5-4K אני לא יודע את המחיר במדוייק - הביט 10 אמור לעלות הרבה פחות אלא אם כן אתה מוסיף לו את גרסאת הD וגם יחידת DRC

יש עוד פרוססורים רבים בשוק אבל רמת המחירים היא לא שונה בהרבה לכאן או לשם למעט PPI וסאונדסטרים אבל גם מדובר על DSP נחות יותר מן הסתם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן למצוא ב200 דולר לפני מיסים ומשלוח.

ניתן גם לרכוש פרוססורים פשוטים וזולים של MDSP

MINIDSP.com היה לי אחד שכזה - העניין איתם הוא שהם לא ממש מתאימים לתחום הרכב ואתה צריך לרכוש אותם ביחד עם מבודד רעשים שלהם ISOLATOR, תכנה לניהול שעולה כ10 דולרים ובנוסף לכך היות והסיגנל היוצא מהם הוא יחסית חלש יתכן וגם תיאלץ להוסיף ליין דרייבר.

הם נחותים יותר ברמת הרכיבים - DACים פשוטים יותר, בקרי ווליום נחותים יותר אבל שוב - הכל עניין של איך אתה מביט בזה - אני למשל מתקשה לוותר על בקר ווליום שהוא לא אנלוגי - עובדה - אני עובד עם טאבלט ברכב שלי אבל אני לא נוגע בווליום שלו (ומוותר על נוחות של שליטה מרחוק) ומשתמש אך ורק! בDRC של הביט1 וההבדל הוא שמיע - מאוד שמיע!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק הMDSP ושוב זה יהיה פתרון חלקי לסט קדמי פסיבי + סאב וופר.

בגדול - לא.

דרך אגב הריינבואו נראה כמו פרוססור מדהים - העניין הוא שלמוצרים של אודיסון יש את היתרונות שלהם וגם אם הוא נחשב "נחות" מהריינבואו למרות שאני מטיל ספק רציני בכך שאזניים אנושיות יכולות לשמוע הבדלים שכאלו בין פרוססורים ברמות האלו - יש לו יתרונות של אימפלמנטציה אם הוא בא ביחד עם מוצרים אחרים של אודיסון ועל זה כתבתי כאן בדביק בשרשור היכרות של אודיוסיסטם שהוא דרך אגב גם היבואן של ריינבואו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...