Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרע בצמיג עקב עלייה על בור

שימו לב! השרשור הזה בן 3328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום נסעתי במקום שלא הייתה לי אפשרות למנוע עלייה על בור ויצאתי בנזק של 300 ש"ח (צמיג חדש).

כידוע לי אני יכול לדרוש מהעירייה פיצוי כספי על החלפת הגלגל אבל יש חוק כל שהוא שאומר שהם חייבים לפצות אותי על המקרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי. פיצוי המגיע לך. עלות הגלגל החדש בצירוף קבלה כמובן. מה עוד אתה רוצה?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חוק שאומר שהם חייבים לפצות אותך אוטומטית.

העיריה תפנה אותך לחברת הביטוח שלה.

חברת הביטוח תעשה את השיקולים שלה.

יש מקרים בהם חברת הביטוח מעדיפה לשלם ולשכוח.

יש מקרים בהם מסרבים. רוצה כסף – תתבע.

וכאן נכנסים שיקולים של דיני ראיות (במשפט).

האם העיריה הייתה מודעת לבור בכביש ?

אם מודה שהייתה מודעת – תוצאה ברורה.

אם העירייה מכחישה שהייתה מודעת לבור בכביש – אין אפשרות לנבא מה תהיה תוצאת המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי, אפשר לדעת מה הייתנ טענתם להחזרת 250 מתוך 300?

ועוש שאלה ל"גאונים " שלנו, במידה ויש משפטת מי יששלם את עלויות המשפט או שאני אמור לכתוב בסכום התביעה? (לא רק בנושא הזה אלא בכללי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חוק שאומר שהם חייבים לפצות אותך אוטומטית.

העיריה תפנה אותך לחברת הביטוח שלה.

חברת הביטוח תעשה את השיקולים שלה.

יש מקרים בהם חברת הביטוח מעדיפה לשלם ולשכוח.

יש מקרים בהם מסרבים. רוצה כסף – תתבע.

וכאן נכנסים שיקולים של דיני ראיות (במשפט).

האם העיריה הייתה מודעת לבור בכביש ?

אם מודה שהייתה מודעת – תוצאה ברורה.

אם העירייה מכחישה שהייתה מודעת לבור בכביש – אין אפשרות לנבא מה תהיה תוצאת המשפט.

וזה לא נגמר שם. מה בדבר מודעות של התובע בדבר קיומו של הבור, וקיומה (האפשרי) של דרך חליפית. כבר היה לנו פה פס"ד "ממולכד" שבו התובע שיכנע את השופט שלעירייה הייתה מודעות למפגע (כי הוא עצמו פנה בעבר), אבל מאותה סיבה, נפסק לו אשם תורם משום שהמשיך לחנות שם (דובר על נזק התוצאה מהצפה של רחוב).

כך שיכול להיות גם מצב שבו אין שום הוכחה שהרשות המקומית הייתה מודעת, אבל יש עדות של התובע שהוא עצמו כן היה מודע (דרך שהוא עובר בה תמיד), נסע בצורה שגרמה לו להיכנס לבור, נמנע מדרך חליפית (אם קיימת),, לא הודיע לרשות מהיום הראשון בו נתקל במפגע, ועוד דורש מהם פיצוי על הנזק שנגרם.

כיף

פות"ש - למה הוחלף רק צמיג אחד, הסט היה חדש?

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Stone. שלום, הסט היה בן שלושה חודשים (חדש לחלוטין), לא ידעתי שאני צריך ליידע את הרשות המקומית, איידע מחר.

בכל מקרה, אין דרך חלופית ולא הייתה אפשרות לעקוף את הבור כי הוא נמצא לאורך כמעט נתיב שלם, בנוסף לכך היה פס הפרדה רצוף ורכב שנסע ממול, האטתי אבל זה מה שקה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נסעתי בכביש משובש לפני שנה בעיר רמלה, הרגשתי את השפשוף כי הרכב שלי נמוך יחסית.

אחרי יומיים קמתי בבוקר וראיתי שלולית שמן....

הוחלף קארטר בעלות 800 ש"ח, צילמתי את הבור וכמובן שמרתי את החשבונית מהמוסך, פניתי לעירייה וקיבלתי החזר מלא לחשבון בנק.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 3328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...