Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עדיף: אוקטביה 2015 או ג'טה 2015?

DIMAZAUR
שימו לב! השרשור הזה בן 3386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא,ה307 נשאר אצלי,ה308 זה בנוסף,אבל זה יקח שלושה חודשים כי אני עושה הזמנה מיוחדת לדגם פרימיום.

אם הוא ישרת אותי כמו ה307,אני יהיה מרוצה מאד.

עריכה אחרונה על ידי GUGY
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא,ה307 נשאר אצלי,ה308 זה בנוסף,אבל זה יקח שלושה חודשים כי אני עושה הזמנה מיוחדת לדגם פרימיום.

אם הוא ישרת אותי כמו ה307,אני יהיה מרוצה מאד.

באמת שלושה חודשים של המתנה, אוקיי 2 שאלות

1 מה ההבדל בין הדגם הזה לזה שעולה 133K חוץ מהג'טאנטים הגדולים יותר והלד המלא וגג זכוכית פנורמי?

2 כמה הוא עלה? 149K?

ובלי שום קשר כשאתה מקבל את הרכב (מתי שזה לא יהיה), בבקשה סיקור ותמונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה הזמנה מיוחדת,הם לא מחזיקים את הפרמיום במלאי.

1.הכי חשוב לדעתי זה,הכסאות מדגם "ספורט",או כסאות משופרים עם תמיכה במותניים וריפוד קטיפה,בקרת שיוט אקטיבית,הנדברקס חשמלי,פגוש קדמי שונה עם DRL שונה,חיישני חנייה קדימה ואחורה,חיישני גשם ותאורה,ושכחתי עוד משהו.

2.כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...