Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 3503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברי פורום יקרים,

לכל מי שקיבל דו"ח חנייה אני שמח להכיר את פרויקט בטלן, פלטפורמה המעניקה שירות לנהגים ונהגות לבטל את דו"ח החנייה שקיבלו (באמצעות ניסיון ומאגרי מידע משפטי נרחב).

אני מזמין אתכם להשתמש בשירות (מומלץ בהקדם- השירות נמצא כעת בשלב ההרצה וניתן בחינם!)

מידע על הפרויקט ופנייה לסיוע ניתן לקבל באתר הפרויקט: http://batlan.myinstapage.com/ וכן בדף הפייסבוק של הפרויקט: https://www.facebook.com/pages/%D7%91%D7%98%D7%9C%D7%9F/267156090161181

ושיהיה לכולנו יום חנייה שקט,

יהל וצוות בטלן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בטלן מלשון מבטל, לא מלשון מתבטל, וגם לא מלשון בט"ל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בכלל ניתן לבטל דוח אם הוא נכון?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחיים לא אבקש סיוע מבטלנים.

אני אוהב לעבוד רק עם אנשים חרוצים שנותנים את כל נשמתם.

אהבתי את תשובתך !

איך בכלל ניתן לבטל דוח אם הוא נכון?

קומבינות או קשרים (תבחר אתה מה)

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את תשובתך !

קומבינות או קשרים (תבחר אתה מה)

TRONCHO וחולגי, קודם כל ערב טוב :-)

אני יכול להבטיח לכם שני דברים: ראשית, אנחנו עובדים מאד קשה (בטלן, כפי שציין Sperial) הוא מלשון "ביטול" ולא "בטלה". שנית, אין שום קומבינות- אנחנו סטודנטים למשפטים, ובנינו מאגר מידע ורכשנו ניסיון במשך שנים של ביטול דו"חות חנייה.

אתם יותר ממוזמנים לנסות אותנו (כאמור, השירות בשלב זה הוא בחינם).

שיהיה ערב נהדר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא עבר לכם בראש, הכפל משמעות של העניין?

אני בטוח שכן, אך חשבתם שזה יהיה משעשע.

הרי יכולתם לכנות את עצמכם, צוות ביטולים או מבטלים אשר בשם הזה גם "צוות" ברבים וגם הפעולה ברבים "מבטלים"

לא שמעתי אף פעם שמישהו יגיד במשפט אני בטלן דוחות הוא יגיד אני מבטל דוחות.

אז עכשיו נשאלת השאלה, לאיזה קהל יעד אתם פונים?

לקהל הצעיר, כנראה שיעבוד והם יתמוגגו מנחת מהניסוח שלכם.

לקהל המבוגר, לא יודע, אני אפילו לא נכנסתי לאתר שלכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא עבר לכם בראש, הכפל משמעות של העניין?

אני בטוח שכן, אך חשבתם שזה יהיה משעשע.

הרי יכולתם לכנות את עצמכם, צוות ביטולים או מבטלים אשר בשם הזה גם "צוות" ברבים וגם הפעולה ברבים "מבטלים"

לא שמעתי אף פעם שמישהו יגיד במשפט אני בטלן דוחות הוא יגיד אני מבטל דוחות.

אז עכשיו נשאלת השאלה, לאיזה קהל יעד אתם פונים?

לקהל הצעיר, כנראה שיעבוד והם יתמוגגו מנחת מהניסוח שלכם.

לקהל המבוגר, לא יודע, אני אפילו לא נכנסתי לאתר שלכם.

ובכן, לגבי השם- המחשבה הראשונה היה שזה שם קליט, כפי שרבים תפסו אותו.

לכל הפחות, הוא בעל קונוטציה לפעולה עצמה (ועל עניין כפל המשמעות- מהרגע שהבנת שהמטרה היא ביטול ולא בטלה, הרי שאין לכך עוד חשיבות באמת).

לעניין קהל היעד- קהל היעד הוא כל אדם שמקבל דו"ח חנייה באשר הוא.

ולעניין האתר- ובכן, מדוע שלא תיכנס ותנסה? דרך הפעולה שלנו לביטול הדו"ח היא פשוטה מאד, ונשמח מאד לעמוד לרשותך (כתובת האתר: http://batlan.myinstapage.com/)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי באמת איך ניתן לבטל דו"ח אם הייתה הצדקה לתיתו.

עילות הביטול הן מצומצמות.

אם חניתי באדום-לבן וקיבלתי דו"ח או שחניתי בכחול-לבן ולא שילמתי על חניה, איך תבטלו?

אין צורך לחשוף "שיטות" ו"טכניקות" שבכוונתכם להרוויח באמצעותם כסף. אני כן מחפש תשובה אחרת מאשר "יש לנו ניסיון".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי באמת איך ניתן לבטל דו"ח אם הייתה הצדקה לתיתו.

עילות הביטול הן מצומצמות.

אם חניתי באדום-לבן וקיבלתי דו"ח או שחניתי בכחול-לבן ולא שילמתי על חניה, איך תבטלו?

אין צורך לחשוף "שיטות" ו"טכניקות" שבכוונתכם להרוויח באמצעותם כסף. אני כן מחפש תשובה אחרת מאשר "יש לנו ניסיון".

אהלן ברנש,

כמובן שאין המדובר ב"שיטות" או "טכניקות" בלבד, אלא על ידע משפטי מבוסס.

אנחנו קבוצה של סטודנטים למשפטים אשר במשך שנים יצרה מאגר מידע נרחב לגבי אירועים רבים של חניות.

דוגמא למשל לחנייה באדום לבן- מיקום החנייה, שעת החנייה ומידת ההפרעה לתנועה. אלו פרמטרים אשר עשויים להוות אמצעי לביטול דו"חות חנייה. אנחנו עושים שימוש במאגר המידע אותו אנו מעדכנים באופן תדיר עם פסיקות בתי משפט, חקיקה, מאמרים מקצועיים, וניסיון בשטח שאנו צוברים ע"י ביטול דו"חות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה עדיין נראה מוזר, שצריך לעזור למישהו לבטל דו"חות מוצדקים (אם לא זו הכוונה - רצוי שתציינו זאת . בסדר - נראה לי שהבנתי - גם לעבריינים מגיע סניגור וייעוץ משפטי :wink:).

דו"חות מוצדקים זה חנייה בחניית נכים, הפרעה לתנועה, חנייה על מדרכות וחסימתן, או על מעברי חצייה ובכל שעות היממה.

האם תעזרו גם לאלה ?

בקשר למה שמופיע באתר שלכם (בתור דוגמה - ביטול דו"ח חנייה למרות שימוש באמצעי תשלום) - נראה לי דיי

קל להוכיח לבד שימוש באמצעי חנייה, באם הופעל כזה (והתקבל דו"ח שכמובן אינו מוצדק).

בקיצור (בלי להעלב :lol:) - זה נראה לי כמו שירות שליחויות לסופרמרקט.

במקרה כזה - אני מעדיף לעשות את הקניות שלי בעצמי.

האם אני טועה כאן במשהו ?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לחנייה באדום לבן- מיקום החנייה, שעת החנייה ומידת ההפרעה לתנועה. אלו פרמטרים אשר עשויים להוות אמצעי לביטול":

כשחונים באדום לבן זה תמרור לכול דבר וענין אך אפשר לבטל דוח? דוח שניתן על הפרעה לתנועה ?אם הרכב חונה בנתיב נסיעה ומפריעה איך בדיוק אפשר לבטל?

סטודנטים למשפטים יצרו מאגר מידע,יש חוקים ותקנות ומי שעובר עליהם מקבל את הדוח ,

מניסיוני הרב דוחות אכיפה ניתנים לביטול שלא מופעלים לפי נוהל או כשיש כשלים,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דו"חות מוצדקים זה חנייה בחניית נכים, הפרעה לתנועה, חנייה על מדרכות וחסימתן, או על מעברי חצייה ובכל שעות היממה.

האם תעזרו גם לאלה ?

מיותר לשאול עו"ד שאלה כזו,

כשמשלמים לעו"ד אז הוא יגיד כל דבר שתרצה ויעזור לכל אחד.

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה עדיין נראה מוזר, שצריך לעזור למישהו לבטל דו"חות מוצדקים (אם לא זו הכוונה - רצוי שתציינו זאת . בסדר - נראה לי שהבנתי - גם לעבריינים מגיע סניגור וייעוץ משפטי :wink:).

האם תעזרו גם לאלה ?

בקשר למה שמופיע באתר שלכם (בתור דוגמה - ביטול דו"ח חנייה למרות שימוש באמצעי תשלום) - נראה לי דיי

קל להוכיח לבד שימוש באמצעי חנייה, באם הופעל כזה (והתקבל דו"ח שכמובן אינו מוצדק).

בקיצור (בלי להעלב :lol:) - זה נראה לי כמו שירות שליחויות לסופרמרקט.

במקרה כזה - אני מעדיף לעשות את הקניות שלי בעצמי.

האם אני טועה כאן במשהו ?

כמה דברים,

ראשית- מבטיח לא להיעלב :-)

שנית, ההגדרה של דו"חות מוצדקים היא לא שחור-ולבן במקרים רבים (חניית נכים, חסימת מדרכות). במקרים כאלה, לא רק שלא נסייע אלא גם שלא נוכל לסייע אף אם היינו רוצים. כפי שציינתי, הרבה מהדו"חות נמצאים בתחום אפור (שאלת מדיניות אכיפה, הגדרת מדרכה וכן הלאה).

שלישית, הטענה שלך שקל להוכיח אמצעי תשלום- כמובן שאתה יכול בקלות (ובלי צורך בעזרה חיצונית) לפנות לפנגו או סלופארק ולבטל את הדו"ח. אבל היו לנו כבר פניות מאנשים שגם אחרי פנייה לסלופלארק והעברת המידע לעירייה נותרו עם הדו"ח.

השירות, אם כן, לא נועד להוות שירות שליחויות לסופרקמרקט, אלא יותר מוצר השוואת מחירים- לוודא שאתה לא מקבל מה שאתה לא צריך לקבל.

נשמח לעמוד לרשותך,

יהל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...