Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 3503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"לחנייה באדום לבן- מיקום החנייה, שעת החנייה ומידת ההפרעה לתנועה. אלו פרמטרים אשר עשויים להוות אמצעי לביטול":

כשחונים באדום לבן זה תמרור לכול דבר וענין אך אפשר לבטל דוח? דוח שניתן על הפרעה לתנועה ?אם הרכב חונה בנתיב נסיעה ומפריעה איך בדיוק אפשר לבטל?

סטודנטים למשפטים יצרו מאגר מידע,יש חוקים ותקנות ומי שעובר עליהם מקבל את הדוח ,

מניסיוני הרב דוחות אכיפה ניתנים לביטול שלא מופעלים לפי נוהל או כשיש כשלים,

חנייה באדום-לבן (למרות שלרוב, כפי שציינת- מהווה תמרור לכל דבר) במקרים מסוימים הינה נגזרת של שאלה של מדיניות אכיפה אשר משתנה מעיר לעיר. לעניין ההפרעה לתנועה- בתי המשפט וחוקרים הכירו בקונסטרוקציות שונות לבחון מידת הפרעה לתנועה ואיזון בין מצוקת חנייה לשמירה על הסדר הציבורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ולא עבר לכם בראש, הכפל משמעות של העניין?

אני בטוח שכן, אך חשבתם שזה יהיה משעשע.

הרי יכולתם לכנות את עצמכם, צוות ביטולים או מבטלים אשר בשם הזה גם "צוות" ברבים וגם הפעולה ברבים "מבטלים"

לא שמעתי אף פעם שמישהו יגיד במשפט אני בטלן דוחות הוא יגיד אני מבטל דוחות.

אז עכשיו נשאלת השאלה, לאיזה קהל יעד אתם פונים?

לקהל הצעיר, כנראה שיעבוד והם יתמוגגו מנחת מהניסוח שלכם.

לקהל המבוגר, לא יודע, אני אפילו לא נכנסתי לאתר שלכם.

מעניין מה עבר לך בראש, טרונצ'ו, כשבחרת לעצמך את הכינוי הזה. האם המחשבה שאף אחד לא יגיב לדברך, מעצם היותך... טרונצ'ו, גרמה לך לשקול מחדש את בחירת השם?

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוכים הבאים,אני אישית מקוה שלא אזדקק לשירותכם,אבל עדיין עשייה מבורכת.

בכל מקרה עניין הדוחות הוא מכת מדינה ומסחטת כספים נוראית או שמה משחטת כספים.מה גם שהכסף הולך לבור שחור ולא ברור למה הוא משמש.

בתל אביב אדון חולדה החליט שהוא מצמצם מקומות חניה למכוניות לטובת חניה לאופנועים,מה שהגביר את הקושי למצוא חניה לרמה בלתי נסבלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה עבר לך בראש, טרונצ'ו, כשבחרת לעצמך את הכינוי הזה. האם המחשבה שאף אחד לא יגיב לדברך, מעצם היותך... טרונצ'ו, גרמה לך לשקול מחדש את בחירת השם?

אני לא בעל עסק, יירצו יקשיבו לי, לא ירצו לא יקשיבו, בעל עסק לשרות בטח מן הסתם רוצה שיקשיבו לו.

והסיבה היא שזה כינוי שנתנו לי דווקא חברי (מי אמר שכינוי חייב להיות רציני?), הכינוי מורכב מהשם שלי : טרונצ'ו.

אני עדיין חושב ששם של חברה/אתר צריך להיות רציני ולשקף תדמית מסויימת.

לדוגמא ליצן/קומיקאי יכול לקחת שם במה טרונצ'ו וזה יתקבל כרעיון מצחיק. עו"ד שיקרא לעצמו כך, יתקבל בהרמת גבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדוגמא ליצן/קומיקאי יכול לקחת שם במה טרונצ'ו וזה יתקבל כרעיון מצחיק. עו"ד שיקרא לעצמו כך, יתקבל בהרמת גבה.

עוד סיבה להסתכל בתוך הקנקן ולא בקנקן עצמו.

לו העולם היה מתנהג על פי הצעתך, בתי הקברות בכ"ס, "מנוחה נכונה" ו"פרדס החיים", היו נותרים ריקים...

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי ביטל דו"ח חנייה שקיבל לאחר שחנה במקום חנייה מוסדר בתשלום, רק מבלי ששילם.

איך הוא ביטל? מסתבר שבחוק מופיע משהו לגבי רוחב החנייה (המרחק בין הפסים המסומנים אשר תומחים את החנייה, אם אני לא טועה חייב להיות מינימום 1.80 מטר), החנייה שבה הוא חנה לא הייתה ברוחב המספק ועל כן לא יכולה להיקרא חנייה. אם זה לא חנייה, אין על מה לשלם, ואם אין על מה לשלם, אי אפשר לתת דו"ח על אי תשלום.

זה רק דוגמא לאיך דו"ח שעל פניו נראה תקין לחלוטין, אינו תקף כאשר מתעמקים בלשון החוק.

אם אני טועה, אנא תקנו אותי.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנייה באדום-לבן (למרות שלרוב, כפי שציינת- מהווה תמרור לכל דבר) במקרים מסוימים הינה נגזרת של שאלה של מדיניות אכיפה אשר משתנה מעיר לעיר. לעניין ההפרעה לתנועה- בתי המשפט וחוקרים הכירו בקונסטרוקציות שונות לבחון מידת הפרעה לתנועה ואיזון בין מצוקת חנייה לשמירה על הסדר הציבורי

אז כמו שאני מבין אם נהג עומד/חונה על נתיב נסיעה ובאזור יש מצוקת חניה ועדיין מפריעה לתנועה אז זה בסדר?איזה שופט יבטל דוח כזה אם כל הפרמטרים נכונים והדוח מושלם?,אני חלילה לא מתנגח אתכם כאן זה מבורך אבל אני בא ואומר כל דוח לגופו של ענין,בעבודה שלי אנחנו מפילים תיקים קצת יותר מסובכים מדוח חניה בשל עבודה לא נאותה של השוטרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתל אביב אדון חולדה החליט שהוא מצמצם מקומות חניה למכוניות לטובת חניה לאופנועים,מה שהגביר את הקושי למצוא חניה לרמה בלתי נסבלת.

אופנוע הוא גם כלי רכב והוא גם צריך חניה מסודרת.

להחנות את האופנוע צמוד לגדר בלי הפרעה להולכי רגל זה בסדר,

אבל לא בכל המקרים יש מדרכה רחבה,

ולכן יש להתחשב גם ברוכבי הדו גלגלי.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אבל אני פוקדת את העיר באופן קבוע.

משתמשת בתחבורה הציבורית, ואם יש צורך להגיע עם רכב אני משלמת על חניה מסודרת.

ידוע שיש מצוקת חניה, אבל גם אופנועים הם כלי רכב וצריך לתת להם פיתרון מסודר.

ל'

עריכה אחרונה על ידי נהגת שודים
תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה את משתמשת ברכבת תחתית,היא פשוט מעולה.

כמו שאינך יכולה להצביע בבחירות לראשות העיר,כך אינך יכולה לתת עצות ולחוות דעה על חניה בתל אביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברי פורום יקרים,

לכל מי שקיבל דו"ח חנייה אני שמח להכיר את פרויקט בטלן, פלטפורמה המעניקה שירות לנהגים ונהגות לבטל את דו"ח החנייה שקיבלו (באמצעות ניסיון ומאגרי מידע משפטי נרחב).

אני מזמין אתכם להשתמש בשירות (מומלץ בהקדם- השירות נמצא כעת בשלב ההרצה וניתן בחינם!)

מידע על הפרויקט ופנייה לסיוע ניתן לקבל באתר הפרויקט: http://batlan.myinstapage.com/ וכן בדף הפייסבוק של הפרויקט: https://www.facebook.com/pages/%D7%91%D7%98%D7%9C%D7%9F/267156090161181

ושיהיה לכולנו יום חנייה שקט,

יהל וצוות בטלן

ראשית, אני לא בדיוק מה הרווח שלכם בעניין? או בכלל מה הטעם שלכם?

ותחליפו שרת למשהו יותר רציני, וDNS פרטי.

הראל

החיסכון שלך - ההנאה שלנו !

איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה את משתמשת ברכבת תחתית,היא פשוט מעולה.

כמו שאינך יכולה להצביע בבחירות לראשות העיר,כך אינך יכולה לתת עצות ולחוות דעה על חניה בתל אביב.

על אותו משקל שלך אין אופנוע/קטנוע, ולא אכפת לך מהאחרים?

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה ואיך הבנת שאין לי קטנוע???,ההפך הוא הנכון.

בגלל אדון חולדה שהוא אסון לתל אביב,אי אפשר ללא קטנוע בתל אביב,אנחנו ציבור שבוי.

מבחינתי את תיירת בתל אביב,לא משלמת ארנונה,לא גרה,אז בלי רעיונות ועצות,אותם תשמרי לראש העיר במקום מגוריך.

עריכה אחרונה על ידי dts2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...