Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות ממסע תאילנד-טורקיה על כבאית מפתח תקווה

sinkto
שימו לב! השרשור הזה בן 1890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איתמר ואנכי בקרנו את אריה אחה"צ בביהח , מצב רוחו טוב בהשוואה לתוצאות העגומות כשהוא ממתין להמשך הטיפול בנזק בגב,גם רעייתו מאושפזת במחלקה אחרת

עם נזק בכתף. הרכב ניזוק קשה וספק באם יהיה כדאי לתקן אותו .נאחל להם החלמה מהירה וחזרה לפעילות מבורכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפואה שלמה!

בדרך למפגש ראינו את הכבאית עומדת פגועה בצד הכביש. איתמר היה במקום וסייע להם. לקח עמו את הכלבים שלהם שהיו בעצמם בהלם.

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפואה שלמה לכל המשפחה. מי יתן ותשובו לביתכם, בריאים ומאוששים, במהרה בימינו.

ח"ח לאיתמר, שנותר בזירת האירוע, דאג למה שצריך ואסף את שני הכלבים, שנראו בהלם ממה שעבר עליהם.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפואה שלמה, מצטער לשמוע.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

על מנת לשתף מחד ולמנוע גרסאות לא נכונות מגיסא אתאר את האירוע ואצרף תמונות המשקפות את התאונה.

בצאת החג התקשר אלי אריה על מנת לתאם את נקודת המפגש לנסיעה המשותפת בשיירה הצפונית לאירוע בפארק וקבענו שהם יתקדמו כבר ערב לפני ויחנו בקיסריה ובבוקר בשעה 07:15 יפגשו איתנו הצפוניים בחבצלת השרון ואכן כך הייה.

לאחר קפה והתפעלות של החברים מהכבאית-קרוואן עלינו על כלי הרכב כשנתי מוביל ,אריה אחריו עם הקרוואן ואני סוגר את השיירה.

בדרך, מדי פעם עברתי לנתיב השמאלי וניב שהייה איתי צילם את מכוניות השיירה. האווירה השמחה והנסיעה הרגועה לא העידו על מה שהתרחש דקות ספורות לאחר מכן.

לאחר שעברנו את ווינגייט השיירה האיצה לאחר שיחת טלפון של נתי איתי כשנתי מוביל אותם ואני נותרתי מאחור בצמוד לאריה ומשפחתו שמהירות נסיעתם היא כ60 קמ"ש.

לאחר שעברנו את מחלפון שפיים לכיוון דרום בתחילתה של הירידה המתונה עקפתי את אריה מכיוון שלא נעים לנסוע אחרי מפלט משאית .

מיד לאחר שסיימתי את העקיפה וכשהייתי במרחק של כ 200 מטר לפני אריה שמענו רעש מחריש אוזניים וניב שהביט במראה הימנית אמר :" עצור, עצור הוא מתנגש במעקה". הספקתי עוד לראות את הקרוואן נגרר לאורך המעקה ונעצר.

עצרתי מיד את האולדסמוביל ונסעתי במהירות לאחור על השוליים אך לפתע נכנס רכב ביני ובין הקרוואן ובלם.

עצרתי את הרכב ורצתי אל אריה . המחזה שנגלה לעיניי הייה לא פשוט .

רונית אשתו של אריה עפה מהחלון הקדמי ושכבה מספר מטרים לפני המשאית ללא תנועה ואריה ישב ליד ההגה . לאחר שווידאתי שרונית בהכרה והחלפתי איתה כמה מילים אריה ירד וחייג ל101 ובשיחה משותפת תארנו את המצב .

בקרוואן מאחור ישבו שלושת הילדים והכלבים ועוד לא ידענו מה מצבם . ניב הגיע ולאחר שווידאנו שהם בסדר ,טיפלנו ברונית עד להגעת כוחות הרפואה: ראשונים הגיעו זוג פראמדקים מזדמנים וזאת ההזדמנות לומר להם תודה ענקית על אופן הטיפול, אחריהם הגיעו אמבולנסים ומשטרה.

אריה שבשלב הראשון עוד עמד על רגליו ואני ,לא הבנו מה גרם לתאונה עד שניב אמר שבצד השמאלי בצמוד לגדר ההפרדה עומדת משאית ואולי היא קשורה?

בקשתי ממנו לרוץ לבדוק ואז התבררה התמונה:

משאית פול טריילר פגעה בקרוואן מאחור בעוצמה רבה והטיחה אותו אל גדר הבטחון הימנית , מיד תראו בתמונות עצמן את מצב המשאית הפוגעת אז תבינו את עוצמת המכה.

נהג המשאית לא נפגע כלל ורק במקרה כשהתקרב לאירוע ושאלתי אותו מי הוא ומה מעשיו (חשבתי שהוא עוד סקרן -חטטן , אתם מכירים את התופעה) אמר שהוא נהג המשאית שפגעה בקרוואן.

לאחר פינויים של כל בני משפחת הרמן לבית החולים , ניב ואני פינינו את הציוד החשוב מהקרוואן , לקחנו את הכלבים והמתנו עד שהגיע גרר לקחת את הרכב.

לסיכום חברים:

כפי שנכתב, אריה שבר חוליה בגב, רונית שברה כתף וממתינה לניתוח וכמובן ניצלה בנס , יובל הבן שבר את עקב רגלו ועדו חתך את השפה. הילדים שוחררו ואריה ורונית מאושפזים בבית החולים מאיר בכ"ס.

אי אפשר הייה להתעלם מקור רוחם של אריה והילדים באירוע גם לנוכח המראה והמצב . הכל בשקט וביעילות בדיוק כמו שהתנהלו במשך כל חודשי טיולם המדהים שתואר ע"י אריה בשרשור .

המשאית ניזוקה קשה מאוד, כל הצד הימני קדמי נפגע , הקרוואן עצמו העוות ואילו רק הנזקים בבחינה ראשונית. כמו שזה נראה, המשאית והקרוואן סיימו את תפקידם וייעודם .

למשפחה מצפה תקופה לא פשוטה של שיקום והתאוששות בכל ההבטים ואני מצפה שאנחנו משפחת מועדון ה 5 נפגין שוב את ערכנו ונתגייס לסייע לאריה ולמשפחת הרמן ככל הנדרש. אני לא מרחיב בדבר מכיוון שלא שוחחתי עם אריה על העניין .

משפחת הרמן הם משפחה דתית ולכן למאחלים איחולי החלמה ולמבקרים ,נא לא להתקשר בשבת .

אני לא כותב דבר בגנות נהג המשאית הפוגע ,המשטרה תחקור והתמונה ברורה מאוד.

ברצוני לשבח את משטרת התנועה על פעולתה המהירה גם בטיפול באירוע וגם בהכוונת התנועה באירוע למרות סקרנותם של הנהגים .

תודה לטיפול המהיר והיעיל של מד"א והפראמדקים

ותודה מיוחדת לניב שהוא חבר ואספן (כינויו אחלה בפורום) שלקח חלק בטיפול באירוע.

בואו ניתן לתמונות לדבר מהמפגש בחבצלת ועד לפינוי המשאית

איתמר

IMG_5301.jpgIMG_5329.jpgIMG_5306.jpgIMG_5307.jpgIMG_5310.jpgIMG_5311.jpgIMG_5312.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב מאוד מאוד לראות ולשמוע מה שקרה .

לפני כחודש שוחחתי עם אריה בטלפון שיחה ארוכה מאוד ומאוד מעניינת , קיוותי להמשיך את השיחה במפגש , אך גם אני , במקום לבקר במפגש ביקרתי במאיר בכפר סבא ( רק במיון למזלי) ולא ידעתי שאריה נמצא שם גם כן .

חזרתי מטיול אינטנסיבי ( 5 טיסות פנים + מעבורת ) בסין , מקאו והונג קונג , לאורך כל הטיול לא ראיתי כלל רכבי אספנות , לעומת זאת ראיתי רכבים בני עשר ומעלה מפורקים ונגרטים בקצב עצבני .

האמת שכמו רובנו באתר ( ואחד שהוא גם פריק של טיולי קראוון ) אני עוקב באדיקות אחרי השירשור הזה , ומאוד נהנה גם מצורת הכתיבה וההגשה של הסיפור המעניין בידי אריה .

במשך שהותי בסין לא הצלחתי אפילו פעם אחת להתחבר לאתר ( במקום זה קפצו לי אתרים סיניים ) , ברור שהיה חסר לי .

אריה - החלמה מהירה לך ולמשפחה .

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטערתי שהמשאית לא הגיעה , והצער הפך להיות כעס כשנודע לי מה קורה.

אני מציע שכחברי המועדון נטפל גם אנחנו בגורם הפוגע , ואני לא מתכוון לנהג. הוא את העונש שלו יקבל.

יש חברה כמדומני נקראת עינב הובלות http://www.enavho.co.il/%D7%A6%D7%95%D7%A8-%D7%A7%D7%A9%D7%A8

שהם אחראים למחדל הזה. תכתבו להם מה אתם חושבים עליהם. ישר למנכ"ל.

ואני שואל-האם ניתן לתבוע את בעלי החברה אישית , בנוסף על הנזקים לגוף, גם על נזקי החומר- כלומר ששמאי יעריך את השיקום של הרכב להביאו למצב לפני התאונה , כי לרכב הזה יש ערך אספני , ממש כמו תמונה של פיקאסו , ששם הנזק הוא לא על הבד והצבע..

רפואה שלמה לכולם.

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...