Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות ממסע תאילנד-טורקיה על כבאית מפתח תקווה

sinkto
שימו לב! השרשור הזה בן 1883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

חבר ישב איתי עכשיו והתבונן בתמונות, (אחד כזה שלבד לא ישב מול מחשב..) והנה, פתאם הוא פולט "מה זה על העמוד הזה, ציפורים?

אה! זה מצלמות! אריה, כל התאונה שלך מצולמת!!" הסתכלתי, והוא צודק! על העמוד מימין למשאית רואים בבירור שתי מצלמות.

יש למישהו מושג איך משיגים את התצלומים האלו? האם זה מוקלט? יש פה מישהו עם קשרים במשטרת התנועה?

אני ניסיתי לתפוס אותם היום בטלפון ללא הצלחה..

אם יש למישהו רעיון, אשמח.

כל טוב

אריה

:2gunfire:..When you have to shoot shoot, don't talk. That is of course, if you have a gun

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן שאלה מצלמות של החברה הלאומית לדרכים. התקשר אליהם ושאל.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו מושג איך משיגים את התצלומים האלו? האם זה מוקלט?

אריה

אתה יכל לפנות ליחידת התנועה בה התרחשה התאונה,

הבוחן יכל לסייע לך.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפואה שלמה, נפשית ופיזית.

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

חבר ישב איתי עכשיו והתבונן בתמונות, (אחד כזה שלבד לא ישב מול מחשב..) והנה, פתאם הוא פולט "מה זה על העמוד הזה, ציפורים?

אה! זה מצלמות! אריה, כל התאונה שלך מצולמת!!" הסתכלתי, והוא צודק! על העמוד מימין למשאית רואים בבירור שתי מצלמות.

יש למישהו מושג איך משיגים את התצלומים האלו? האם זה מוקלט? יש פה מישהו עם קשרים במשטרת התנועה?

אני ניסיתי לתפוס אותם היום בטלפון ללא הצלחה..

אם יש למישהו רעיון, אשמח.

כל טוב

אריה

לדעתי אלה מצלמות הבקרה של נתיבי ישראל החברה הלאומית לתשתיות ותחבורה בע"מ (מע"צ לשעבר)

הנה נסה להתקשר אליהם : 2120*

http://www.iroads.co.il/content/%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96-%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%A0%D7%99%D7%94%D7%95%D7%9C-%D7%AA%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%94

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פניתי לנתיבי ישראל, ואכן, יש סיכוי שהאירוע הוקלט. כרגע בבירור וטיפול. תודה לכולם

אריה

:2gunfire:..When you have to shoot shoot, don't talk. That is of course, if you have a gun

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

בשורות טובות, רונית חזרה הביתה! המשפחה בהרכב מלא!

אמש חזרה אשתי לאחר שבוע לא פשוט של התמודדות פיזית ונפשית עם החויה הקשה שעברה.

מצפה לנו עוד דרך ארוכה, אבל לפחות אנחנו יודעים שאנחנו על הדרך:)

אז מה היה לנו? שלשה פצועים עם שברים, עוד אחד עם מכות יבשות ורטובות, נערה אחת עצבנית מאד, ושני כלבים..

אה, וכבאית/קרוואן אחת שלא ברור מה יהיה עליה.. וכל זה מנסיעה לאירוע ברמת גן. פאדיחות, אריה, פאדיחות..

בכל מקרה, אני כבר מספיק מאושש כדי להתנתק מהתאונה ולהמשיך את הפרקים האחרונים של המסע. גם אתם? יאללה! בואו לטורקיה!

בפעם האחרונה, הטסתי את אשתי והילדים ארצה מקפריסין, ואני עשיתי פרסה, חזרה לקפריסין הטורקית, למעבורת, ו.. לטורקיה.

היו לי בערך שלושים שעות לערוך את המסע בן 1000 הקילומטרים מנמל המעבורת בסיליפקה לאיסטנבול. מאחר והמהירות הממוצעת שלי היא 50 קמ"ש, עמדו לפני 20 שעות נהיגה מתוך שלושים. בסוף ביליתי 24 שעות מאחורי ההגה, שש שעות ישנתי בדרך, ולמה נהגתי 24 שעות ולא עשרים, אסביר עכשיו.

באחד הכבישים המהירים, בירידה ארוכה הרשתי לעצמי "להרביץ" ו"דהרתי" בסביביות ה90 קמ"ש, מנסה לצמצם פערים, כשלפתע

"בום" רציני מאחור, ואחריו סדרת פיצוצים מהירה. אוףףף! פוצצתי צמיג. מאחר וכמה אלפי ק"מ קודם, ברוסיה, נשחק אחד הצמיגים כמעט עד הסוף, כבר נסעתי על הספייר, ועכשיו, לא היה לי מה לעשות. המשכתי על הצמיג המפוצץ שרק הפנימית עוד החזיקה אותו במקום,

ולאט לאט התקדמתי עד לתחנת דרכים גדולה. למרבה הצער, התחנה הייתה ממוקמת בצידו השני של הכביש המהיר, אז נעמדתי

בחניון קטן ועברתי רגלית את הכביש לפנצ'ריה. הבחור היה נחמד. בא איתי, התבונן, והודיע - אין לו כזה צמיג.

בצער הרמתי את המשאית על ג'ק, הורדתי גלגלים, והרכבתי את הצמיג השחוק והדק, ו.. המשכתי לנסוע.

הגעתי לאיסטנבול מאוחר בלילה וישנתי ליד שדה התעופה. בבוקר נכנסתי לשדה השארתי את הרכב ליד חניון ספקים, ונכנסתי לטרמינל.

רוני הגיע כמתוכנן, ואחרי החיבוקים, (תשעה חודשים לא התראינו!) נכנסנו לרכב, והתחלנו נוסעים מערבה לכיוון יוון.

בדרך עצרנו בכל פנצ'ריה שראינו בחיפוש אחרי צמיג במידה הבלתי שגרתית (8.25/20) ורק כשכבר כמעט נואשנו, מצאנו.

התמונות מראות את הרכבתם של ארבעה צמיגי שטח (קומנדקר) על הסרנים האחרונים. הצמיגים התקינים שנותרו עברו לספייר, וגם לתוך האוטו, לעת צרה. המשך הנסיעה עבר בלי חוויות מיוחדות, ותוך יומיים היינו על הגבול היווני.

גם יוון לא עברה בלי חוויות, אבל על כך, בשבוע הבא.

שבת שלום והרבה שלווה,

אריה

IMG_0520 (1024x768).jpgP8185800 (768x1024).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משמח לקרוא שאשתך שוחררה מבית החולים. מאחל לכולכם החלמה מהירה ומקווה שלמרות הכל, המרצדס עוד תשוב לרעום בדרכים.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב שלום,

זהו הפרק החותם את עלילות הכבאית בארצות הנכר.

יתכן, שמרצדס אקטרוס 2535 חתמה את עלילות הכבאית סופית, אך את זאת עדין אין לדעת, ובינתים, נתענג על מה שהיה..

אז ליוון נכנסנו רוני ואני אחרי בעיות בגבול, המוכס רצה ביטוח, ותהה למה לא עשינו כזה בישראל, וכשניסיתי להסביר לו שלא ידעתי

מתי ואם בכלל נגיע לארצו המפותחת, הסביר לי שככה זה כשבאים ממדינת עולם שלישי (ישראל?!) ליוון. (מי ישמע)..

רצה לבטח אותנו ב500 יורו, וכשסירבתי, הציע לי לנסוע ולבטח בזול יותר באיסטנבול, (ששוכנת אולי 1000 ק"מ משם).

הסכמתי! עשיתי פרסה, חציתי שוב את הגבול לצד הטורקי, ושם פקיד נחמד ביטח לי את הרכב ב100 יורו, ושוב, הגענו ליוון.

הנסיעה ביוון היתה נחמדה מאד עד שעשיתי טעות קטנה וניסיתי לחנות ליד אגם. את התוצאות אתם רואים בתמונות..

הרכב הכבד התחפר באדמה הרכה וכבר חישב להתהפך.

ג'יפ, (בדיחה), טרקטור (עוד בדיחה) ואח"כ טרקטור וג'יפ גם יחד (בדיחה עצובה) ניסו לחלץ ולא צלחו, כשבכול נסיון כזה,

הרכב רק יורד יותר ויותר נמוך.

בסופו של יום, הלכנו רוני ואני לישון בקרוואן נוטה על צידו כמו ספינה טובעת..

למחרת הבאנו מחפרון, וזה, לאחר שחפר לנו דרך החוצה, נעמד על "רגליו" ולאט לאט משך אותנו החוצה בעזרת הכף,

כל פעם קצת, כשהוא משפר עמדות אחרי כל משיכה.

כשהיינו כבר על שביל קשה, נגמר הדלק במשאבה עקב הזוית המטורפת בה עמד הרכב ונאלצתי לנקז אויר מהמערכת

על מנת להניע. מסתבר, שלא הדקתי מספיק את הברז כשגמרתי, ולכן ישנה תמונה שבה (בעליה על האולימפוס), אני מרים שוב מכסה מנוע

ומהדק ברזים. (קלטתי שיש בעיה כשראיתי שהרכב אוכל פי שתיים דלק מאשר בדרך כלל..)

באתונה נפרדתי מרוני שטס הביתה, ואני, נפשתי על החוף בלאווריו - עיר נמל קטנה כמה עשרות קילומטרים מאתונה שבה

עוגנת המעבורת לחיפה. לאחר כמה ימים הגיעה המעבורת ואהכבאית ואני נפרדנו.

התמונה האחרונה מראה את המשאית בבטן המעבורת בדרך הביתה.

חזרנו לפני שלוש שנים. מאז עמד הרכב בחצר, ופני כשנה, כשרציתי לחדש את הרשיון, ציפתה לי הפתעה - הרכב הורד מהכביש!

משך חודשים כיתתי רגלי בין משרדי רישוי ותחבורה שונים כשאני מגיע עד סגנית שר התחבורה, וללא הועיל.

ואז, נזכרתי במועדון החמש, ושם, קבלתי יחס שונה לגמרי, ועצה - "רשום את הרכב כאספנות" אמר לי עודד, "והכל יהיה בסדר!"

וכך היה. כך הגעתי למועדון, וכך נודע לי על המפגשים, הפורום, והנה אני פה.

זהו! היה בתכנון עוד פרק עם תמונות של תאונות קטנות שחוינו (ותאונות רציניות יותר שראינו) בדרך, אבל כביש החוף

הצליח להעפיל עליהן אז אני עוזב את זה בינתים..

אני אשתמש בשרשור הזה כדי לספר מה קורה עם הרכב - בינתים כלום.. אבל עד אז,

אני רוצה לאמר שהיה כיף לכתוב פה ולקבל את כל התגובות, והיה (וזה נמשך) ממש מדהים לראות אנשים שלא הכרנו

מתגייסים לעודד ולעזור תודה תודה תודה! אתם אולי מועדון החמש, אבל אתם עשר!

בריאות ואושר

אריה

IMG_0575 (1024x768).jpgIMG_0580 (1024x768).jpgIMG_0603 (768x1024).jpgIMG_0617 (768x1024).jpgIMG_0674 (768x1024).jpgP8230328 (1024x768).jpgP8265936 (1024x768).jpgP8300074 (1024x768).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...