Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות ממסע תאילנד-טורקיה על כבאית מפתח תקווה

sinkto
שימו לב! השרשור הזה בן 1882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

לא יכול להתאפק.. תמונה שצילמתי היום אחר הצהרים בטקס השבעה של הבן שלי בפנימיה צבאית.

שבועים אחרי התאונה, עם גבס, אבל אם רוצים, אפשר למצוא צדדים חיוביים בכל דבר!

שבת שלום

אריה

PA307521 (1024x768).jpg

:2gunfire:..When you have to shoot shoot, don't talk. That is of course, if you have a gun

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שוב שלום,

עדכון מצב קצר..

אשתי - לא משהו. אני מתכוון המצב שלה, לא היא! היא משהו משהו!! מחכים לביקורת של המנתח ואולי תחילת טיפולים בפיזיותרפיה.

אני - לא משהו. באופן כללי אני מתכוון:) כרגע אפשר להגדיר אותי כ "החוליה החסרה.." מחכה לביקורת. טיפולים עוד חודש בערך.

הילדים - שלשה ילדים, חמש רגלים מתרוצצות, ואחת עדיין בגבס.

הרכב - לא נעים. אחרי שבועיים של מאבקים בבירוקרטיה, המשטרה הואילה בטובה לשחרר את הרכב, למרות שעדיין לא דיבר איתי בוחן תנועה,

ולהערכתי, גם לא עם הנהג הפוגע! לזכותו של זה, יש לאמר, הוא מקפיד להתקשר מידי פעם ולדרוש בשלומנו.

שמאי שבדק את הרכב קבע שעלות התיקון תעבור בהרבה את שוויו, או מה שנקרא ביידיש טוטאל לוס.

הקרוואן, חיה רעה שכמותו, כנראה בר תיקון, ועכשיו מה שנשאר לעשות הוא להוריד אותו מהמרצדס האהובה, למצוא אחת אחרת, ולהתקין מחדש!

Piece of cake מה שנקרא:wink:

אמשיך לעדכן מידי פעם, ואשתדל לכתוב על שיפור לטובה, כל פעם משהו אחר:)

אריה

:2gunfire:..When you have to shoot shoot, don't talk. That is of course, if you have a gun

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב שלום,

עדכון מצב קצר..

אשתי - לא משהו. אני מתכוון המצב שלה, לא היא! היא משהו משהו!! מחכים לביקורת של המנתח ואולי תחילת טיפולים בפיזיותרפיה.

אני - לא משהו. באופן כללי אני מתכוון:) כרגע אפשר להגדיר אותי כ "החוליה החסרה.." מחכה לביקורת. טיפולים עוד חודש בערך.

הילדים - שלשה ילדים, חמש רגלים מתרוצצות, ואחת עדיין בגבס.

הרכב - לא נעים. אחרי שבועיים של מאבקים בבירוקרטיה, המשטרה הואילה בטובה לשחרר את הרכב, למרות שעדיין לא דיבר איתי בוחן תנועה,

ולהערכתי, גם לא עם הנהג הפוגע! לזכותו של זה, יש לאמר, הוא מקפיד להתקשר מידי פעם ולדרוש בשלומנו.

שמאי שבדק את הרכב קבע שעלות התיקון תעבור בהרבה את שוויו, או מה שנקרא ביידיש טוטאל לוס.

הקרוואן, חיה רעה שכמותו, כנראה בר תיקון, ועכשיו מה שנשאר לעשות הוא להוריד אותו מהמרצדס האהובה, למצוא אחת אחרת, ולהתקין מחדש!

Piece of cake מה שנקרא:wink:

אמשיך לעדכן מידי פעם, ואשתדל לכתוב על שיפור לטובה, כל פעם משהו אחר:)

אריה

כייף לקרוא גם מבחינת כתיבה משעשעת וגם האופטימיות והשמחה!

בריאות לכולכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריה בריאות והחלמה מהירה לך, לרעייתך ולילדים.

לגבי הטיפול המשטרתי, ככל שציפיותיך תהיינה נמוכות יותר כך האכזבה תהיה נמוכה יותר.

גם אני נפגעתי בתאונה עם רכב אספנות והייתי לסנדוויץ, פוניתי לבי"ח ואף בוחן לא טרח לתשאל אותי על מצבי וכד'

הפוגע שפגע בי מאחור, לא טרח להתעניין במצבי, למה לו להראות את הצדדים האנושיים שבו, הוא פשוט למחרת התאונה פנה לחברת הליסינג וקיבל טויוטה קורולה חדשה - זו המציאות שלנו.

מאחל לכם בריאות ורק בריאות

מצא משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם,

איזה כיף לחזור אל הפוסט המתיישן הזה, ובמיוחד כשיש לי משהו די מגניב לבשר:

לכל החברים שרצו לראות את הכבאית נוסעת, לשמוע את המנוע, ולצפות בקטעי וידאו של הרכב,

ה נ ה ז ה ב א

סיפור המסע שלנו נמכר סוף סוף לטלויזיה! והוא משודר בשבוע הבא!!

ערוץ 1 הזמין חמישה פרקים והם ישודרו בשבוע הבא מראשון עד חמישי.

כל יום בשבע בערב.

הסדרה נקראת דרקון האש (ואל תשאלו אותי למה..) ותעסוק, מלבד בחוויות המדהימות שעברנו,

גם (והרבה) במתחים שנבנו בטיול כה ארוך. לא לדאוג, סוף טוב הכל טוב, לפחות עד התאונה..

מומלץ לא להתעצל ולחכות עד גמר הכתוביות שבכל פרק ושם יחכו הפתעות:)

חוץ מזה, אני והילדים הבראנו כמעט לחלוטין, ורונית אשתי מתאוששת לאיטה מהפגיעה החמורה בכתף.

המשאית אצלי בחצר כשעדיין לא הוחלט מה יהיה גזר דינה.

המשטרה עדיין לא לקחה עדות מהנהג הפוגע ולכן חברת הביטוח טוענת שכלל לא הייתה תאונה...

עם ישראל חי:)

כל טוב חברים

אריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי אריה,

שמח שחזרת, ואיזה יופי שהצלחת, סוף סוף, גם להביא את הסיפור לעינינו (ולעיניים רבות אחרות)!

כמובן שאפנה את כל הערבים בשבוע הבא.

המון בריאות לכולכם!

עודד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריה!

טוב לשמוע ממך!

שמור על קשר.

מה הבעיה לתבוע את חברת הביטוח יש לך תמונות ממצלמת הכביש, עדות שלך ושל אשתך וכמובן הכלב. העדות של הנהג שפגע בך לא כל כך משמעותית.

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסדרה נקראת דרקון האש (ואל תשאלו אותי למה..)

אני מניח שכוונת המשורר היא למה שמצוייר על הדלת:

attachment.php?attachmentid=397277&d=1411853013

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו פעם ראשונה שאני רואה את השרשור וזה אחד הדברים המרתקים שקראתי אי פעם באינטרנט,

ראשית - ברור - בגלל התוכן, שנית כי לבצע כזה דבר זה כל כך רחוק ממני וכ"כ הרפתקני בעיני

שאיני יכול אלא להביט על זה בהערכה, הערצה, הפתעה, ועוד הרבה מילים. כל הכבוד לכם ותודה

מעומק הלב על השיתוף. הקריאה מעשירה וחוויתית, ומרגע התאונה בכביש החוף מתווסף לקריאה מימד...

איך לומר ? אירוני מאוד, ציני, כואב. אני שמח לקרוא על החלמתכם ומאחל רפואה שלמה.

לפעמים צריך מזל גם לתזמון בו נגמר המזל, ולכל הפחות "מזל" שהתאונה הקשה התרחשה

בארץ ולא היכנשהו בערבות אסיה, מזל שלא נגמר גרוע יותר.

בעיני, בשתי מילים על המסע שלכם - לא ייאמן.

נוכחנו לדעת שהעולם שלנו מכיל הרבה יותר אנשים טובים ונחמדים

מאשר אנשים חורשי רע. האחרונים פשוט עושים יותר רעש.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...