Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות ממסע תאילנד-טורקיה על כבאית מפתח תקווה

sinkto
שימו לב! השרשור הזה בן 1891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה בית? כבר נגמר? :(

מצטרף לבקשה לפרסם סרטון של המשאית, כזה שיאפשר לנו לטעום ממנה: לשמוע את צליל המנוע, להיות בכיסא הנהג, לישון מאחור...

עוד לא נגמר, חברים:)

הסיפור יגמר עם תמונות של הרכב בארץ. מבטיח.

אממ, אין לי מצלמת וידאו.. החזרתי את מה שהיה של החברה, ולי אישית מעולם לא הייתה אחת..

אני מתכוון להגיע לאירוע ברמת גן, בדרך אבקש מאשתי לצלם קצת עם הטלפון, היא בכלל היתה צלמת הוידאו של הטיול, אני אחראי רק על הסטילס..

שבת שלום וחג שמח

אריה

:2gunfire:..When you have to shoot shoot, don't talk. That is of course, if you have a gun

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק היום גיליתי את השרשור המדהים הזה! עכשיו סיימתי שעה וחצי מרתקים של קריאת כל השרשור וצפייה בתמונות, אין מילים!

אני לא מבין איך אף ערוץ טלויזיה לא מעוניין בחומר הזה :roll:

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חג שמח, אמנם נעלמתי לכמה ימים אבל עודני פה, והסיפור טרם תם.

זוכרים את הפעם האחרונה? טורקיה, תשעה באב, צום, מחכים למעבורת.. וכן, בלילה, אחרי סעודה מפסקת, נסענו אל רציף העמסה

והעליתי את משאית לאוניה. לילה לבן בבטן המעבורת הביא אותנו אל האי.

המוכסים הקפריסאיים לא היו נחמדים במיוחד וחייבו אותי לעשות ביטוח לשבוע למרות שהסברתי שבאתי רק כדי לעבור לצד היווני.

אולי הם לא אהבו את זה שבאתי כדי לעבור ליוון, ואולי הם פשוט ידעו יותר ממני! עוד נראה..

בכל אופן, השתחררנו, ונסיעה של שעתיים שלש הביאה אותנו אל הצד היווני ושוב, מעבר גבול, האחרון בטיול!

והנה הפתעה, השוטר היווני מביט במסמכים ואומר "נכנסת מטורקיה נכון? אז אתה לא יכול לעבור לכאן, תסתובב ותחזור לטורקיה."

איזו סצנה! אני חושב שהוא צוחק עלי, אך כשאני מבין שלא, אני המום, אשתי, שקולטת מה מתחילה להוריד דמעות כמים, והילדים, בשוק.

"שמע" הוא אומר "אתה ישראלי, אם מישהו היה מנסה להכניס רכב לישראל מעזה, זה היה בסדר?" "נצחת," אמרתי, "אבל אפשר רק

להעביר את המשפחה כדי שתטוס לישראל?" ופה הוא הסכים, וגם נתן לי אישור להכניס את הרכב, לשבועיים.

עברנו את הגבול, ושעה אחר כך היו לי ביד ארבעה כרטיסי טיסה לבוקר יום המחרת.

חנינו בפארק מחוץ לעיר ואכלנו את הסעודה האחרונה ..בטיול:)

בבוקר, לקחתי את המשפחה הנרגשת אל שדה התעופה, ודרך החלונות צפיתי בהם מעוכבים לחקירה (עקב הכניסה ה"בלתי חוקית")

אבל בסוף הם טסו, ואני, נשארתי בודד:(

החלטתי לבלות את השבת בבית חב"ד המקומי, וביום ראשון לחזור לטורקיה, ומשם ליוון, ואז, לקפריסין והביתה.

ביום ראשון התברר שיש לטורקים חג כלשהו כך שנשארתי באי עוד יומיים ד שהצלחתי לעלות שוב על המעבורת ולהפליג ליבשה.

בינתים, דברתי עם רוני, חבר טוב, שהסכים לקחת שבוע חופש ולהצטרף אלי לנסיעה.

קבענו להפגש בשדה התעופה באיסטנבול, ועל כך, בפעם הבאה.

חג שמח!

אריה

:2gunfire:..When you have to shoot shoot, don't talk. That is of course, if you have a gun

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תמונות מהים, וגם מהיבשה.. שימו לב לשלט שקידם את פנינו ביציאה מהנמל - רכב פרטי 100 קמ"ש, מסחרי 75 ו...

משטרה 65?? אולי רכב תופת? בסוף החלטנו שהכוונה היא לרכב המוביל חומרים מסוכנים..

הפורד אגב, אני חושב שזו הייתה טאונוס, צולמה בקפדוקיה שבטורקיה, לא בררתי מחירים:)

P8100283 (1024x768).jpgP8100285 (1024x768).jpgP8100291 (768x1024).jpgP8155790 (1024x768).jpgP8165793 (768x1024).jpgP8165796 (1024x768).jpgP8075762 (1024x768).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Wow איזה מתח, ועם זה נמתין עד צאת החג ?

אריה, סיפור מסע מדהים כל הכבוד.

נפגש ברמת גן

=================================

גם אני מגיע קבוע למפגש שישי הצפוני של מועדון ה-5, Outlet חוצות המפרץ קפה Greg :lol:

Classic car parts hunter

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית נכון

היום באירוע המועדון קובי סיפר על קצה המזלג מה קרה.

לדבריו "מה שעשרות נהגים בקזחסטן, סין ומונגוליה לא יכלו, הצליח נהג אחד בכביש החוף"

מאחל מכאן רפואה שלמה לאריה ולמי מבני משפחתו שנכחו באירוע.

שנשמע רק בשורות טובות, שנשמע במהרה מאריה ושנזכה לראות את המשאית בהזדמנויות אחרות

שבת שלום ושקט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שהבנתי נכנסה בהם משאית מאחור וזה נגמר בבית חולים.

הרבה בריאות!

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו חדשות מבעסות :(

מאחל החלמה מהירה ומקווה שהנזק אינו חמור.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...