Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות ממסע תאילנד-טורקיה על כבאית מפתח תקווה

sinkto
שימו לב! השרשור הזה בן 1862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש!

שני הפרקים הראשונים כבר הוזמנו להקלטה

המשך החלמה מהירה למשפחת הרמן ובהזדמנות זו- חג שמח

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי פספסתי את הפרק!

אשמח ללינק (אם קיים)

מועדים לשמחה,

זה הלינק לפרק הראשון. http://www.iba.org.il/program.aspx?scode=1873303

אפשר כמובן לעבור גם לשני, ובסוף השבוע יהיו שם כל החמישה.

לטעמי, (ולא רק..) הפרקים הולכים ומשתבחים, אבל כל אחד ומה שהוא אוהב:)

חג שמח!

אריה

:2gunfire:..When you have to shoot shoot, don't talk. That is of course, if you have a gun

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מועדים לשמחה,

זה הלינק לפרק הראשון. http://www.iba.org.il/program.aspx?scode=1873303

אפשר כמובן לעבור גם לשני, ובסוף השבוע יהיו שם כל החמישה.

לטעמי, (ולא רק..) הפרקים הולכים ומשתבחים, אבל כל אחד ומה שהוא אוהב:)

חג שמח!

אריה

אופס, שכחתי :oops:

תודה על הלינק.

חג שמח.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגעים אלה אני צופה בפרק השני, בשיעור שאריה העביר לילדי בית הספר

מדהים, מקסים, מרגש

אריה והמשפחה, הציפייה לפגוש אתכם באירוע המועדון הייתה גבוהה מאוד (אני חושב שאני מדבר בשם כולם) ולצער כולם זה לא קרה בשל הנסיבות המצערות.

לצפות בסדרה בהחלט מהווה פיצוי הולם :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסים, פשוט מקסים. לראות אתכם במסע המופלא, לקבל הסברים ולחוות איתכם חויות מעולם אחר. כל הכבוד.

תורת היחסות, מיוחסת לאלברט איינשטיין. ההסבר, שלי!

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדרה מרתקת עם סוף עצוב שמהול בשמחה (או שמחה מהולה בעצב?) - כמיטב מסורת ישראל.

קצת חבל שאת כל המסע הזה היה אילוץ לדחוס לתוך חמישה פרקים בלבד, אבל לפחות קיבלנו טעימה מהחוויה.

האם אפסו כל הסיכויים להציל את המרצדס?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ +1

באמת שהיה ניתן לפרוש לעוד מספר פרקים, במיוחד את החזרה מקזחסטן לקפריסין, ואף את הסיבוב ליוון.

תענוג לצפות בכם במהלך הטיול. ניסינו לשים את עצמנו במקומכם, ולשהות במקום קטן לתקופה כ"כ ארוכה, בספק אם היינו מצליחים.

ממתינים לחדשות בעניין המשאית וכמובן בעדכון תאריך היציאה לאפריקה, סיום המסע שהתחלתם ב-96... :-P

עלו והצליחו!

עריכה אחרונה על ידי thunderbird

Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo da Vinci"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע סיימתי לראות את הפרק האחרון.

כל כך יפה לראות את הסיפור שמוכר לנו מהפורום מוסרט בוידאו.

כל כך יפה לראות תמונות מדהימות של נופים מטריפים (ועוד בHD באדיבות ערוץ 1 :-P)

כל כך משעשע לראות תמונות מוכרות כמו הטסט בסין, המשאית התקועה ו"גושי החול הקזאחי" בתחתית המשאית.

למרות הסוף המר (שהיה עצוב לראות אותו בוידאו) הסדרה הזאת הייתה חוויה מאוד מהנה ואני שמח שהיא שודרה להנאת כולנו.

חג שמח למשפחת הרמן ולכל גולשי הפורום

נ.ב אריה, שחרר כמה תמונות של הקפרי היפייפיה שהייתה לכם בילדותך :-P:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב!

איזה כיף לחזור לשגרה אחרי כל החג הזה, (ומבול הראינות שיחסי הציבור של ערוץ 1 הפילו עלינו..)

תודה לכל המגיבים והמאחלים, מקווה שנהנתם, אנחנו נהנינו:)

תשובות לכמה מהשאלות:

רונית אשתי הייתה הצלמת העקרית, והיה לנו נוהל שבו היא יורדת מהרכב ומתקדמת רגלית ואז מצלמת אותי בנסיעה ואח"כ

משפרת חזרה אל הרכב. לפעמים, היינו משקיעים ואז הייתי מוריד אותה במקום מרוחק, "מפרסס" ואז היו שוטים ארוכים

יותר של נסיעה. בקיצור, עבדנו. כמו כן, גילי גולדשמידט (במאי/צלם) הצטרף אלינו לתקופות קצרות בתאילנד ובקזאחסטן,

והוא אכן שכר רכב עם נהג וצילם אותנו הרבה בנסיעה. את הקטעים הללו הוא שילב איפה שבא לו..

היו דיבורים על 13 פרקים, אפילו 40! אבל בסוף, התקציבשל ערוץ 1 הוא מה שקבע. פייר, אנלא יודע אם היה חומר שיעניין

את הקהל הרגיל, (ולא חולי רכב..) להרבה פרקים. גם הבניה של נרטיב הסיפור נקבעה ל ידי הבמאי, ככה זה בטלויזיה..

את המשאית אפשר לשקם, כמו כל רכב, ויעידו פה כמה מהשרשורים על שיפוץ רכבים ממצב גרוע, (והזוי) הרבה יותר משלנו,

אבל שוב, שאלה של כסף. למיטב הבנתי, אם אני מראה על נזק שעובר את 55-60% מערך הרכב, הרכב יוגדר כטוטל לוס ויורד מהכביש. למיטב הבנתי, זה המצב, כלומר, נזק כספי של יותר ממחצית ערך הרכב.

עכשיו אני במלכוד - אם אני רוצה את מלוא הכסף אני צריך להשבית את הרכב, ואם אני רוצה לתקן אותו, זה יצא מכיסי,

כיס שכבר חפרתי בו עד תומו כשיצאנו לטיול... בקיצור, בעיה.

אני מנסה עוד ערוץ אחרון לשחרר רכב זהה ממכבי האש, לדעתי, סיכוי שואף לאפס. יש כמובן כל מיני רכבים, אבל אני

ממש למדתי לאהוב את הכלי הזה.

למי שהתעניין בקפרי, היא אכן היתה מיוחדת, V6 2300 אבל עשתה לנו המון צרות עם סדק בבלוק שאף אחד לא הצליח להתמודד איתו כראוי, והייתה שורפת אטמי ראש מנוע בתדירות מרהיבה למדי..

הפעם האחרונה שהיא עשתה את זה (לנו) היתה 1986, ואז היא נמכרה בגרושים למישהו ששיפץ ודיגם אותה ללא הכרה,

עד ש(למיטב זכרוני) עשתה לו גם את התרגיל עם הראש..

מאז, אבדנו קשר:)

שבוע טוב לכולם, מבטיח להמשיך ולספר סיפורים, ..כשיהיו כאלו.

אריה

:2gunfire:..When you have to shoot shoot, don't talk. That is of course, if you have a gun

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...