Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוזמן גלאקסי 5, החנות שלחה גלאקסי 3 ומתנערת מאחריות

fixxxer
שימו לב! השרשור הזה בן 3536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לי יש תחושה שמישהו בחנות עשה קומבינה בלי ידיעה של החנות.

ומכיוון שזה לא מעניין אותי כצרכן הייתי מצטייד בעו"ד וסבלנות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מחכה לשרשור של..."קניתי גלאקסי 3 וקיבלתי במקום גלאקסי 5".

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מחכה לשרשור של..."קניתי גלאקסי 3 וקיבלתי במקום גלאקסי 5".

או לסירוגין :״הזמנתי מגן מסך לגלקסי 5 , בחנות יצאו גברים , שלחו לי מכשיר ספייר מתנה״ ממליץ עליהם בחום !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובתכל'ס , נוהג שנהוג אצלי (ועוד כמה שאני מכיר) בעיקר בקניות מחו"ל, לצלם בוידאו את טקס פתיחת החבילה, מראים מכל הכיוונים שהיא סגורה , עם כל הניירת והמס' מעקב שעליה , ופותחים ובודקים. המון מוצרים תקולים (בחו"ל) החלפתי ככה. כשהמוכר רואה וידאו אותנטי הוא מוכח בתקלה ומתקן הדרוש בלי בעיות. זה גם מראה על רצינות הקונה, שמדובר בבחור ש"מבין עניין".

ד"א , קיבלתי בדואר S5 ואני בכלל איש של אייפון, הדלקתי אותו ושיחקתי קצת, האם אני בהריון? :-P

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין שלא הכרתי את החנות לפני באופן אישי, אבל רק לקרוא את הביקורות ואת התגובות של החנות עצמה, רואים מול איזה גועל נפש ורמת שירותיות של ביוב, מתנהלים. באמת ש-KSP ניראים כמו אפל בארה"ב לעומת ELINE.

כמו כן, למה אין עדיין את חוות הדעת של קרוב המשפחה שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מכר את הs3? וכמה כסף הוא הפסיד על הטעות הזאת?

הs5 הרבה יותר יקר...

בכל מקרה אם אחד מעובדי הדואר ו/או החנות עשה 'שיחלוף' בין המכשירים, אל תתפלא אם עוד כמה שבועות/חודשים תקרא על בחור שהתפוצץ עליו הגלאקסי s5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת חנות שאני שומר רדיוס נגיעה מהם, לאחר שלפני הרבה שנים קניתי מהם נוקיה עם תמונות של מישהו אחר.

נוסף על כך לבצע מהם הזמנה טלפונית ולקבל טלפון נכון ותקין זה כמו לקוות לזכות בפרס כלשהו בהגרלת הלוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלבוטק! אם הם כאלה ידועים אז רק תכנית תחקירים טובה שיש לה אמצעים כספיים תגרום להם לסגור את הבאסטה, ולפתוח אחת חדשה עם אותה שיטה ישנה...

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתקן את הכותרת. ולהוסיף את שם החנות.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלבוטק! אם הם כאלה ידועים אז רק תכנית תחקירים טובה שיש לה אמצעים כספיים תגרום להם לסגור את הבאסטה, ולפתוח אחת חדשה עם אותה שיטה ישנה...

כלבוטק לא מבצעת כלום. הם קונים תחקירים.

אולי בגלל חשש מטביעה הוא לא תבע אותם, אלא הסכים לתרום להם את הכסף.

לך תבין אנשים...

לתקן את הכותרת. ולהוסיף את שם החנות.

אין בעיה. רק שלח לי מכתב מעו"ד עם שיפוי על כל תביעה, ואני ישר מבצע כל פעולה ניהולית שתשמח אותך...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז במקרה הזה עדיף שישאר ככה כי אנחנו כבר יודעים להיזהר ממנה :)

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...