Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים מכיוון פאזות אקוסטיות

שימו לב! השרשור הזה בן 3664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

שמי תומר צין, בעבר עבדתי בתור מנהל שווק של "אוטופרט", הייתי אחראי (בין השאר) לתחרויות ה-SPL שהתקיימו בישראל. אני מכיר את רונן נאור מעל ל-10 שנים, כעובד "אוטופרט" לשעבר, האיש הוא מומחה גדול לפאזות אקוסטיות ופאזות חשמליות ואין שני לא ב-י-ש-ר-א-ל.

האוטו שלי עבר התקנה לפני חודש, לצורך כך נקרא רונן לתקן את הפאזות ברכבי (לא הייתי קורא לאף אחד אחר!!!). אחרי שרונן היה ברכבי בערך כשעה, הבמה הייתה למעלה וקדמית, נכונה ותלת ממדית, הזמר מרוחק ממני מטר וחצי, התזמורת מעל מכסה המנוע, הכלים מרחפים באוויר. מבחינת במה (אורך כפול רוחב כפול עומק) כעט מושלמת. שמתי את דיסק קלאסי ואח"כ ג'אז, לכל רוחב ספקטרום התדרים, מבערך 50 הרץ (אין לי סאב) ומעלה, התחושה היתה של איזון כמעט מושלם. הבס מהיר ומוגדר מאוד, המידרינג' טהור ומפורט, הטרבל טבעי וצלול, ללא כל גרעיניות. הדינאמיות מדהימה, פיזור הסטריאו מדויק ויציב. פה כבר נכנס לשיקול גם טעם אישי של המאזין, האם הוא מעדיף תחושה של לשבת באולם בהופעה חיה בשורה 8 או בשורה קדמית יותר. הצליל שהמערכת היה פתוח, אוורירי וריאלי בצורה יוצאת דופן.

תומר צין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוהד, אני יותר מאשמח להגיע למפגש מרכז הקרוב ולשמוע את הכיוונים שביצעת ברכב שלך, כי בפעם הקודמת לא היה מדובר בתוצאה משביעת רצון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כן לומד בתשלום אצל אותו בחור!

זה אומנם לא בית ספר מסודר עם תעודת גמר אבל עם תוצאות אי אפשר להתווכח.

וזה רחוק שנות אור מפירסום סמוי.

הפוסל במומו פוסל.

ובפעם הקודמת זה היה יותר בכיוון של צ׳רנוביל לעומת התוצאה שהגעתי אליה אחרי שלמדתי קצת על סאונד

הדרך שלי עוד ארוכה אבל לפחות אני בדרך הנכונה

ושוב התוצאות מדברות בעד עצמן!

לאט לאט אני לומד עוד דברים חדשים.

ואיפה בדיוק אתה שונה מפותח השרשור, שניכם נפגשים עם מישהו שנותן לכם קצת רקע (שזה אחלה, אין לי ולא חצי דבר נגד), שניכם מרוצים, רק שאתה מקטר.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוהד,

יתכן והיום אני לא צריך לספר ולהסביר לך את יסודות כיוון מערכות ברכב, מונחי יסוד, ללמד אותך להקשיב לאיך צריכה להשמע מערכת מכוונת נכון, איך נשמעת פאזה הפוכה ועוד כהנה וכהנה (הרי עשית שיעור או שתיים...) אבל אני רוצה שתראה לי כמה אנשים בפורום באמת יודעים איך לכוון, באמת יודעים איך נשמעת מערכת מכוונת.

רמז.... כמעט ואף אחד ואז הפתרון הקלאסי הינו "יעוץ לשדרוג מערכת... שלי נשמעת ח#א" .

ההתלהבות איננה מרונן ספציפית, אינני מכיר אותו אישית, לא דיברתי איתו אף פעם, אלא מכך שהדברים הבסיסיים לכל מערכת זוכים לחשיבות הראויה להם, העובדה שלא רק הציוד אלא גם הכיוון שלו ומיצויו הינו לא פחות חשוב ולדעתי אף יותר מהציוד עצמו וגם הקנייה של מונחים בסיסים ומושג בסיסי בסאונד לכלל חברי הפורום.

את הבחור שאתה לומד אצלו אני ואף אחד מחברי הפורום כנראה ואיננו מכירים ולא ראיתי שהוא תורם משהו מהידע שלו בפורום או פעיל בו אז יפה אוהד, הבאת לידיעת הפורום שיש בחור גאון המוכן ללמד תמורת תשלום באזור אשדוד.... הפרסום הסמוי הכי גלוי שנתקלתי בו בזמן האחרון :lol:

אלי

דרך אגב, לא מספיק ללמוד כמה שיעורים; שעות על גבי שעות ברכב, כיוונים תוך ניסוי וטעייה מתובלים בהרבה תסכול בדרך,יקנו לך ידע וניסיון על מה שאתה שומע, מה נכון ומה לא נכון ובסופו של דבר איך לעבוד ולכוון מערכת בצורה נכונה.

בהצלחה

עריכה אחרונה על ידי eli_i

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם . שמי ליאור רציתי לשתף אתכם בהתרשמות שלי מהלימודים בסאונד נולדג . אני לומד אצל סאונד נולד כחודש ימים בהם עברתי ארבעה שיעורים שכל שיעור שלוש שעות שעה עד שעתיים תאוריה ולאחר מיכן את כל התאוריה שלמדנו באותו שיעור מיישמים למעשי . אני מודה שעד עכשיו השתנתה לי תפיסת העולם לחלוטין בנוגע לסאונד . לגביי נושא הפאזות האקוסטיות עדיין לא למדתי אך ישמתי את התאוריה של בית הספר אצלי ברכב (בעזרת רונן ) ובעצם בגדול הבנתי שנושא הפאזות האקוסטיות הוא עניין של מיקום גל הקול של כל אלמנט ביחס לרכב ולוא דוקא איך הסאונד נישמע אלה איפה הוא נימצא . אשמח לשתף רשמים גם בהמשך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז על מה בעצם כל ההתלהבות?

ואם רונן בעל ידע וניסיון כל כך טוב

והוא נחשב גאון בעיניכם אז למה אתם לא הולכים ללמוד אצלו?

בניגוד אליכם שאתם רק משבחים ומהללים

אני כן לומד בתשלום אצל אותו בחור!

זה אומנם לא בית ספר מסודר עם תעודת גמר אבל עם תוצאות אי אפשר להתווכח.

נתראה במפגשים

אני עם הנושא הזה סיימתי.

אז מה אתה רוצה? שקל? החזר?

הלוואי והיית באמת מסיים עם הנושא הזה.

ה

אין לי שום דבר נגד רונן

רק מהדרך שבה מציגים אותו

ואיך בדיוק אתה מציג את הקוסם שלך?

אני עדיין לא מבין מה בדיוק ההתלהבות מרונן הרי לא חסרים אנשים בפורום שגם יודעים לכוון פאזות

ומערכות באופן כללי

מעניין שאף אחד לא מתלהב מכיוון פאזות שלא נעשו ע''י רונן

ואני מכיר לפחות 5 אנשים שיכלו לעזור לפותח השירשור לכוון את המערכת שלו בחינם

וגם כמה שיעשו לו כיוון מלא בתשלום.

אז בואו תסבירו לי למה דווקא עכשיו אנשים התחילו להתלהב מרונן?

איפה הוא היה עד היום שהוא החליט לפתוח בית ספר (עסק) ללימוד סאונד?

למה לא שמענו עליו עד עכשיו באופן כללי?

למה הוא לא הגיע אף פעם למפגשים? (לפחות למפגשים שאני הייתי)

שוב אין לי בעיה עם רונן יש לי בעיה עם הצורה שבה אתם מציגים אותו!

לכוון פאזות למערכת 2 חלקים ללא מגבר שתישמע מדהים..

נו באמת אדי אתה יודע טוב מאוד שזה משחק ילדים.

אז שוב מה ההתלהבות?

עד שקפץ לו המרכז ללימודי סאונד, לא דיברו על הנושא הזה בהרחבה (כיוונים נכונים, TA נכון, גיין נכון וכו') , ותמיד הייתה בפורום ייתר תשומת לב לרכיבים מאשר לכיוונים, אז קם בו אדם והחילט שהוא הולך נגד הזרם, ובא להראות שזה לא נכון (בצדק), ושבעזרת כיוונים אפשר לשפר המון, ולא רק שהוא הולך נגד הזרם, הוא גם הקים עסק, ומממן את הפורום בו אתה כותב, אז כל הכבוד, מגיע לו, טיפת יידע מהבחור שלך (או ממך) אף אחד לא קיבל פה, אז מותר גם לפרגן.

אני פשוט לא מבין מה ההתלהבות מכיוון פאזות!

פאזות לא מכוונות = מערכת חרא.

אתה יודע לכוון פאזות, כל הכבוד, בוא תשתף אותנו ותסביר למי שלא יודע (לא חסרים כאלה), קדימה, פתח שרשור חדש ותסביר, יוזמה מבורכת.

הסיבה היחידה שבכלל הזכרתי אותו

בשביל להמחיש את האמונה שלי באותו בחור שהוא כן "גאון"

וכל הפואנטה שהוא כל כך טוב שאני באמת מוכן להוציא כסף לא רק על רכיבים טובים יותר אלה גם על ידע מקצועי שייתן לי כלים לעתיד

וזה לא פחות חשוב כמו שהזכרת ששדרוג של רכיבים לא ייתן תוצאה טובה יותר ללא ניצול מקסימלי.

הבעיה זה רק עם השיעורי בית שאני מקבל

בהתחלה זה היה מאוד מתסכל, הרבה שיחות ופגישות לגבי כל מיני בעיות שנתקלתי בהם.

אבל גם הניסוי והטעיה חלק מאוד חשוב בלימוד העצמי.

מה זה פה "יומני הקטן?", יש לך משהו לומר אז אתה בא ומחרבן שרשור של בן אדם שעשה מה שעשה, נפגש עם מי שנפגש, מרוצה עד הגג ובא לשתף את כולם (מטרת הפורום בעצם), בנוסף על זה שהרסת את השרשור אתה דוחף פרסומת לאיזה מישהו לא מוכר, שלא מוכן/יכול לתרום לאף אחד פה בפורום, איך זה עוזר? ולמי?

"הרצחת וגם ירשת"

ממש בוגר, כל הכבוד!

שחר, יש את המרכז ללימודי סאונד שזה בדיוק מה שהם עושים, הם הגיבו פה בשרשור, ויש עליהם ביקורות מעולות מכמה כיוונים.

עריכה אחרונה על ידי bengee

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוהד, אתה לא יודע מתי להפסיק ואתה רק עושה לרונן עבודה יותר טובה ופרסומת עוד יותר גדולה!

תודה!

ועוד פעם אחת שאני רואה כאן פרסומת סמויה ממך לאיזה בעל עסק מאשדוד ובאמת, הפעם אתה תיכנס למעקב.

די! מספיק עם השליליות הזו ממך!

ננעל!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...