Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ספורטיבי ב300k

avshis
שימו לב! השרשור הזה בן 3660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל מקרה לגופו.

יש הבדל בין מי שמגרד את הפרוטה האחרונה בשביל חלום או אפילו לוקח הלוואה ולכן מוגבל לבין מי שקונה מהתשואה על הכסף הפנוי שלו.

וכמובן לאנשים יש גבולות שהחליטו עם עצמם, מה הגיוני ומה לא.

לגבי המקרה הספציפי...להערכתי ההפרש גבוה מ 30-40. מכונית כזו בד"כ מציעה "תוספות שאי אפשר לוותר עליהן"....

ה M135 היא גם ההמלצה שלי...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יותר יקרה אבל ה370Z לוקחת את כולן בסיבוב .. שווה בדיקה. וגם יש אחלה שיפורים בשבילה

בתור בעלים של 370Z אני... לא מסכים. לא נהגתי על 235 אבל בהחלט יש סיכוי שאעדיף אותה. והשיפורים ל-370 בכלל לא פשוטים, לפחות מבחינת כוח.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר יקרה אבל ה370Z לוקחת את כולן בסיבוב .. שווה בדיקה. וגם יש אחלה שיפורים בשבילה

יותר יקרה, אבל בוקסטר S היא רכב ספורט הרבה יותר טוב :wink:

אני כמובן צוחק על המלצה על רכב של 400,000 כאשר התקציב הוא 300,000....

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ביום שישי בסוכנות bmw. הלכתי לראות את ה m235i. עמדו שם 2 רכבים אחת כחולה ואחת לבנה. הלבנה מדגם 220i.

הרכב פשוט מהמם ונראה מצויין. המפרט הטכני שלו גבוה מאד חוץ מהעניין התמוהה שאין ריפודי עור רגילים אלא רק אלקנטרה. האמת שלא חשבתי שאני אקנה אותו כי הוא יקר לי מדי וגם בגלל שיש לו 2 דלתות דבר שלא מסתדר טוב עם 2 ילדים...

אבל זה בדיוק הבעיה עם רכבי ספורט ועם אנשים כמונו שקונים אותם. שום החלטה היא לא באמת הגיונית והרגש הוא המחליט. או לפחות יש לו משקל גבוה בהחלטה.

מה גם שקראתי על שיפור לרכב מקיף שמביא אותו ל 450 כ"ס שזה יותר מ m4 !!!

לסיכומו של עניין, הם התגמשו באופן יפה ואני פתחתי הזמנה ל m235i !!! שחורה

התנתי את הרכישה בזה שינתן לי טווח של שבוע להסדיר את המימון אבל לא נראה לי שיש סיכוי שאתחרט.

הבחירה ההגיונית שלי היתה צריכה להיות האאודי s3 אבל ה bmw פשוט עשתה לי את זה ביג טיים !!!

דרך אגב החלטתי גם לא לעשות טרייד אין או למכור את הרכב שלי כך שגם אישתי הרוויחה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע טוב!!!

מחכים לתמונות וסקירה.

תתחדש ותהנה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

זה רכב מדהים,ראיתי אחת אדומה בתל אביב לפני כמה ימים והיא פשוט מדהימה! והיא גם בגודל מצויין,לא קטנה מדי יחסית..

למעשה אני לא רואה אותה שונה מה 1M שיצאה משיווק עד לא מזמן והיא פשוט מכונית מעולה מכל בחינה!

זאת גרסה ידנית ה m235i?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה גיל הילדים שלך? בהחלט סיום מעניין לשרשור הזה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ביום שישי בסוכנות bmw. הלכתי לראות את ה m235i. עמדו שם 2 רכבים אחת כחולה ואחת לבנה. הלבנה מדגם 220i.

הרכב פשוט מהמם ונראה מצויין. המפרט הטכני שלו גבוה מאד חוץ מהעניין התמוהה שאין ריפודי עור רגילים אלא רק אלקנטרה. האמת שלא חשבתי שאני אקנה אותו כי הוא יקר לי מדי וגם בגלל שיש לו 2 דלתות דבר שלא מסתדר טוב עם 2 ילדים...

אבל זה בדיוק הבעיה עם רכבי ספורט ועם אנשים כמונו שקונים אותם. שום החלטה היא לא באמת הגיונית והרגש הוא המחליט. או לפחות יש לו משקל גבוה בהחלטה.

מה גם שקראתי על שיפור לרכב מקיף שמביא אותו ל 450 כ"ס שזה יותר מ m4 !!!

לסיכומו של עניין, הם התגמשו באופן יפה ואני פתחתי הזמנה ל m235i !!! שחורה

התנתי את הרכישה בזה שינתן לי טווח של שבוע להסדיר את המימון אבל לא נראה לי שיש סיכוי שאתחרט.

הבחירה ההגיונית שלי היתה צריכה להיות האאודי s3 אבל ה bmw פשוט עשתה לי את זה ביג טיים !!!

דרך אגב החלטתי גם לא לעשות טרייד אין או למכור את הרכב שלי כך שגם אישתי הרוויחה :)

תתחדש ! ,אם תתחרט יש לי משפחתית עבורך שמתאימה לדרישות Mitsubishi Lancer Evolution MR.

https://www.youtube.com/results?client=opera&q=Mitsubishi+Lancer+Evolution+MR&oe=utf-8&channel=suggest&um=1&ie=UTF-8&gl=IL&sa=N&tab=w1

עריכה אחרונה על ידי AUDIO KING
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש יופי של בחירה, לא הצעתי אותה מלכתחילה כי היה לי בראש שהמחיר יקר מידי לתקציב, אבל כמו שאמרתי פעם אצל bmw המחיר הוא אף פעם לא סופי!

מזל טוב!!

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...