Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

205 ג'יטיאי מול רנו קליאו RSI

אורן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הRSI היא לא אוטו-מוסך... היא לא רואה מוסכים...

הRSI מהווה רכב-שירות לבעלים שלה , היא מאחסנת בתוכה כל מיני חלקי חילוף שנוהגים להתקלקל מידי פעם ואז רכב השירות (הRSI) צריך מנהסתם להחליף את חלקי החילוף בכאלה חדשים...

מקווה שהבנת כי אני לא... :D

בקיצור - הRSI תהיה יותר אמינה בכל מצב (לדעתי!!!) מהGTI אז בקטע הזה העדיפות היא לRSI...

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כרגע לסיכום כללי , אני באמת חושב יותר לכיוון ה RSI .. מכמה סיבות

1. יש לה את המהירות שאני רוצה

2. היא נוחה

3. היא סלחנית :)

4. היא לא אוטו מוסך ..

5. אפשר לשפר אותה (חיצונית) ראיתי כמה קיטים בשבילה

אז באמת כנראה מוקדם מדי שיניתי את השם שלי פה :) אני חושב שאני אוותר על ה 205..

אם מישהו רוצה טלפון של 205 שמורה מאוד (באמת שמורה..דשבורד בלי בקע קטן אפילו) ומבחוץ נראית נפלא , מנוע נשמע נוסעת נפלא.. בפרטי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כרגע לסיכום כללי , אני באמת חושב יותר לכיוון ה RSI .. מכמה סיבות

1. יש לה את המהירות שאני רוצה

2. היא נוחה

3. היא סלחנית :)

4. היא לא אוטו מוסך ..

5. אפשר לשפר אותה (חיצונית) ראיתי כמה קיטים בשבילה

אז באמת כנראה מוקדם מדי שיניתי את השם שלי פה :) אני חושב שאני אוותר על ה 205..

אם מישהו רוצה טלפון של 205 שמורה מאוד (באמת שמורה..דשבורד בלי בקע קטן אפילו) ומבחוץ נראית נפלא , מנוע נשמע נוסעת נפלא.. בפרטי :)

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

רק לא RSI , חרא אוטו.... :lol:

סתם, על תצא בהצהרות (בהתחשב בעבר הלא רחוק...).

קח את ה205 לבדיקה , אם המצב שלה כל כך טוב אולי היא עדיפה. מקסימום תפסיד את הכסף של הבדיקה.

למצוא RSI במצב ממש טוב יקח לך זמן... אז תשנה את השם שלך ל"אורן-אין-לי-מושג-מה-אני-רוצה-מעצמי!" :twisted:

קיצר , שיהיה בהצלחה בכל מקרה.

מידת הסבלנות\סובלנות שלי להיום תמה בערך ע-כשיוווו.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה205 זה אוטומוסך חושילניג

אחי תאמין לי רק יונדאי קופה היא הכי פצצה והכי יפה והכי מהירה מהרמזור

עדיף שתשאיר מכוניות כמו ה205 לאנשים שאוהבים לבקר את יוסי במוסך .

פ'זו זה לפראיירים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - תשנה את היוזר שלך. קוראים לך אורן 205 GTI ?

הרי כבר יש בפורום מישהו עם 205 1.4 שקורא לעצמו GTI. אחד מספיק.

אתה מחפש נוחות ? פוזה ? מראה חיצוני ?

קנה 205 1.1. נוחה, חסכונית מאוד, ואפשר להדביק עליה הרבה סמלים של GTI.

בקיצור - תחליט מה אתה מחפש - קח מחירון - וקנה. תתחדש.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואל תחשוב אפילו על לקנות GTI , תאמין לי שאם חשבת גם על יונדאי קופה אז מקסימום קנה את ה RSI , ה 205 לא אמינה בשיט , כמו שכבר כתבתי לך פעם הסכום שתקנה אותה זה גם הסכום שתצטרך להשקיע בה והופ הגענו כבר למחיר של RSI משנתון מתקדם יותר שתהיה מהירה לא פחות.

ה GTI היא אוטו קרטינג עם תגובות חדות כמו לסכין ,מאוד לא מומלצת לנהג לא מיומן.

ה RSI מהווה התפשרות מצויינת בין ביצועים , התנהגות ונוחות.

נ.ב -תנבור קצת בפורום, אני פעם גם פתחתי ת'רד בנושא השוואה בינהן.

:roflmao: People drive big cars cause to make up for their small c0cks :roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן GTI 205 -

מה התקציב שלך בכלל ?

תראה ... אני גם חפשתי 205 GTI וגם מצאתי כמה ברמה ומאוד מושקעות , לאחר הסברים ממושכים של אבא שלי על כל מיני תיאוריות של עייפות החומר (ה-GTI הכי חדשה על הכביש היא 92 ועזוב את העובדה שהיא נדירה היא 11 שנה על הכביש ואתה יודע בדיוק כמוני כמה חבר'ה כמוך עברו על האוטו הזה ! ) ותיקונים ומוסכים וכאלה ... בקיצור - מאון לאון ויתרתי קלות על ה GTI שלי ( :cry: ) וחזרתי לחלום המקורי (106 RALLY) .

יום אחד , אבא'לה יורד עם הכלב ורואה RSI אדומה שחונה ברחוב למכירה , הוא מתקשר לבנאדם ומדבר איתו וקובע איתו שאני אלך לעשות סיבוב , הלכתי .

בגדול - האוטו עצמו דיי מאובזר (ח"ח , נ"מ , סאן רוף , מזגן ) ולא נראה רע כ"כ (לדעתי - אריאל - בלי אלימות בבקשה ! ) אני אישית לא אהבתי את התגובה של המנוע (אולי האוטו הזה היה שחוט ? ) ואת המהלך של הגיר (כמו אוטובוס - ארווווווווךךךךך ! בין ראשון לשני יש מהלך של 10 ס"מ לדעתי ! ) , בקיצור - ה RSI ירדה לי מהעיניים .

חיפשתי 106 ראלי - לא ממש מצאתי , עד שיום אחד אבא'לה ואני מסתובבים בדרך לראות ראלי ואבא'לה נתקל ב XSI 106 ושואל אותי מה זה ... הסבר קצר ואבא'לה מחייג למספר שעל החלון ... מפה לשם ... לקחתי את האוטו לסיבוב ואני אומר לך נהנתי !

המלצה שלי , דיי קרובה למהירות ולתאוצה של GTI ואולי גם בהתנהגות (יהיו כאלה שיחלקו עלי , אבל זו דעתי ... ) , קצת יותר מודרנית (דש-בורד שמגיע בחתיכה אחת :wink: , ח"ח , הגה כח , כריות אויר ABS וכו' ... ) וקצת יותר אמינה .

אוטו שדון קטן , אני קניתי .

מסקנות : 1 . אם לא נהגת באחד מהרכבים הנ"ל לך תעשה סיבוב ותראה מה הכי נח לך - חובה לנהוג ברכב ולא לקנות על עיוור .

2. רד מה GTI , זה יעלה לך הרבה כסף אם לא תרד .

3. לדעתי בסכומים הנמוכים יחסית (40K) היא בחירה טובה .

4.אם תרצה סיבוב על XSI אז תגיד לי .

אהה ... תראה , כל רכב שלא תטפל בו יפה ותדאג לו קצת יהיה רכב מוסך ... במיוחד רכב ספורטיבי ! תקנה לך היינס לכל רכב שתקח לך שתדע לפרק ולהחליף לבד כל מיני מכלולים בסיסיים (פלאגים , פילטרים , שמנים ... ) זה יחסוך לך הרבה מוסכים !

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, המון תודה לכולכם , כפי שכתבתי בטרד אחר, החלטתי על RSI וביום שישי אבא בא (אישור סופי שכזה) לראות 2 RSI , בעזרת השם יחליט על אחת מהן וניקח ביום ראשון לבדיקה ובעזרת השם (פעם שניה) יהיה גם קניה :) WISH ME LUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4.אם תרצה סיבוב על XSI אז תגיד לי .

אני רוצה :!: אני רוצה :!: אני רוצה :!: אני רוצה :!: אני רוצה :!:

יש מצב לקבל?

ENSURE YOUR BRAIN IS WORKING BEFORE PUT YOUR MOUTH INTO A GEAR

-------------------------------------------------------

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המנועים של ה RSI נשמרים יותר טוב בגלל שהמנוע מכוון לתת יותר הספק בסל"ד נמוך יותר מאשר ה GTI שנטחנת בטורים שלא מהעולם הזה . לא ככה? :roll::?::roll::idea::idea:

:roflmao: People drive big cars cause to make up for their small c0cks :roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...