Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עושים ששוטר חותם לך על הדו"ח בשמך?

SuRuK
שימו לב! השרשור הזה בן 7112 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסעתי לי על כביש 4 (חושב) לכיוון חיפה, הופה פנס סטיק לייט אדום הצדה...

"רשיונות..."

"אתה יודע שאתה נוסע עם פנסי ערפל?"

...כן רק עכשיו שמתי לב

"אתה מקבל דו"ח ע"ס 250 ש"ח"

יצאתי מהרכב, דו"ח ראשון קורה... שואל את השוטר אם זה נקודות או משהו הוא אמר שזה דו"ח טכני וזה כמו דו"ח חנייה זה לא רשום במסוף המשטרתי בכלל (כן בטח...)

קיצור... הוא רשם "הנ"ל נהג עם פנסי ערפל דלוקים ללא נסיבות ערפל,גשם,שלג"

כשהגעתי לבית שמתי לב שהשוטר חתם במקומי, תאכלס היה ערפל...

למה הוא לא נתן לי לחתום משמע אני מסכים לדו"ח? וחתם בשמי?

נשאלתי למה נסעתי כך, טענתי שלא ידעתי.

שחיתות?

מעניין אותי לדעת כמה רעש אפשר לעשות על זה, תאכלס אף אחד לא יקשיב לי...

שאלה נוספת, אם ביום גשום אני נוסע עם הפנסים ושוטר בא לתת לי דו"ח ואני מראה לו שבדו"ח אחר קיבלתי כי לא ירד גשם, מה נראה לכם יהיה?

(אג"ב מדובר על פנסי ערפל תחתוניים שמופנים כלפי מטה ולא מסנוורים כלל! הם עברו כיוון בחשמלאי רכב כאשר החלפתי נורות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם הוא חתם בשמך זה כנראה בגלל שהוא רוצה לשלם במקומך.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לך להתיעץ כאן עם עורך דין שמתמחה בתחום. אולי יש לך קייס.

מרגיז אותי, ההתנהגות של השוטר הממוצע עם האגו טריפ. בשוויץ קרה לי מקרה דומה: נסעתי לי בנתיב הפונה שמאלה ובאמצע הנסיעה ראיתי שטעיתי ואני צריך להמשיך ישר. אז הייתי צעיר וטיפש, וניסיתי לתקן חזרה ישר. שוטר תנועה שעמד בצד עם אופנוע (BMW עמוס ומפלצתי) הבין מיד, עצר את התנועה, דאג שאוכל להמשיך ואילו אני מיד עצרתי להודות לו על עזרתו האדיבה. הוא רק חייך בנימוס, תפס את ידי ומשך אותי לקדמת הרכב: "פנסי הערפל שלך דולקים ועכשיו אין צורך לכך. אתה עלול לסנוור רכב הבא ממול" הוא מצטדק. הרכב היה שכור ולא כול כך ידעתי כנראה על איזה כפתור אורות אני לוחץ. שוב תודה, שלום והפלגתי לדרכי.

1. תראו לי מקרה כזה בארץ. נדיר מאד.

2. את הלקח שהייתי צריך אז ללמוד הפנמתי היטב. אם שוטר עצבני ושחצן היה עוצר אותי ומיד רושם דו"ח - לא בטוח שהייתי עוסק בלזכור את הלקח, אלא יותר בלהתרגז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לישראלים, עם שאני מת עליו... אנחנו פשוט לא לומדים בצורה הקלה אז רק בצורה הקשה, בחו"ל לומדים כשמזהירים אבל אצלנו ראסמי שוטר רק יזהיר אתך בראש ישר יעבור לך "פראייר ברחתי לו"

אז ככה המדינה שלנו נראת... נצטרך לחיות עם זה

לפחות עכשיו אני לא נוסע עם פנסי ערפל... :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. זה גם נכון. המנטליות שלנו שונה ואנו משלמים על כך, יום יום, שעה שעה. כך אנו נראים. עם האלימות הגואה, עם חוסר התרבות ושאר ירקות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה שום קייס ושום שמייס....

גם לא שחיתות אם כי השוטר לא נהג כשורה.

לחתימה על הדו"ח אין משקל רב ובעצם החתימה אתה מאשר שקיבלת אותו ואכן קיבלת אותו.

יודגש,בשום אופן וצורה אין בחתימה משום הודאה בעובדות או באשם,אילו היה הדבר כך כי אז הדו"ח היה בטל מעיקרו היות ולאדם עומדת חזקת החפות מפשע והזכות שלא להפליל עצמו. עברות תעבורה כפופות ונחשבות כחלק מהדין הפלילי.

את מה שיש לך להגיד,תגיד במשפט,אם תרצה להוכיח שהיה ערפל תצטרך להביא חוו"ד מטאורולוגית או ראיות אחרות (ותכלס לא ערפל ולא אמאיית סתם נסעת עם אורות שבאמת אסור ולא צריך לנסוע איתם סתם).

עשית טעות,תשלם ואל תחזור עליה

ולחברי הפורום,החורף בפתח,אורות ערפל קדמיים ואחוריים יכולים להיות מאד מסוכנים,לסנוור את הנהגים הבאים ממול או מאחור,לטשטש את את אורות הבלימה ולגרום לתגובה מאוחרת של הנהג מאחור ואין להשתמש בהם אלא במקרים של ערפל אמיתי אבל אמיתי..

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכלתי את הדו"ח בשקט, ה-250 לא שווים את האדם שאסנוור וחס ושלום שלא נדע

אבל העקרון שהשוטר חותם לך תחת הסימון "חתימת מקבל הדו"ח" זה מה שמפריע לי...

יש לי תאורה כחולה ברכב אג"ב הדלקתי אותה כדי לחפש מסמכים הוא עושה לי אה יש לך תאורה כחולה ברכב אני רואה, אז אמרתי לו שאני לא נוהג עם זה אז הוא וויתר כזה... ואיזה שוטר כבר הספיק לעשות לי חיפוש נאונים מתחת לרכב..

חיים בסרט המנא*ק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה שום קייס ושום שמייס....

גם לא שחיתות אם כי השוטר לא נהג כשורה.

לחתימה על הדו"ח אין משקל רב ובעצם החתימה אתה מאשר שקיבלת אותו ואכן קיבלת אותו.

יודגש,בשום אופן וצורה אין בחתימה משום הודאה בעובדות או באשם,אילו היה הדבר כך כי אז הדו"ח היה בטל מעיקרו היות ולאדם עומדת חזקת החפות מפשע והזכות שלא להפליל עצמו. עברות תעבורה כפופות ונחשבות כחלק מהדין הפלילי.

את מה שיש לך להגיד,תגיד במשפט,אם תרצה להוכיח שהיה ערפל תצטרך להביא חוו"ד מטאורולוגית או ראיות אחרות (ותכלס לא ערפל ולא אמאיית סתם נסעת עם אורות שבאמת אסור ולא צריך לנסוע איתם סתם).

עשית טעות,תשלם ואל תחזור עליה

ולחברי הפורום,החורף בפתח,אורות ערפל קדמיים ואחוריים יכולים להיות מאד מסוכנים,לסנוור את הנהגים הבאים ממול או מאחור,לטשטש את את אורות הבלימה ולגרום לתגובה מאוחרת של הנהג מאחור ואין להשתמש בהם אלא במקרים של ערפל אמיתי אבל אמיתי..

אבל כשיש ערפל אין פוזה אז בשביל מה להדליק את הפנסי ערפל? :\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לך להתיעץ כאן עם עורך דין שמתמחה בתחום. אולי יש לך קייס.

בגלל 250 ש"ח ללכת להתייעץ עם עו"ד:|?!

ונגיד שהוא יזכה (ולא משנה מה הסיבה לזכיה) בביטול של הקנס בסכום 250 ש"ח? (אחרי שהוא ישפט ללא עו"ד), בשביל 250 ש"ח רוב הציבור ואני לא נבזבז את הזמן בשביל להגיע לביהמ"ש, להישפט ולחזור לענייננו.

לדעתי בשל העובדה שמדובר על קנס נמוך אזי שישלים עם הגזרה ושימשיך את חייו כהרגלו (עדיף שינצל את היום לעבודה במקום ללכת להישפט ואז או לזכות בביטול הקנס דבר שיתקזז עם הזמן האבוד כך שבכל מקרה הוא הפסיד תיאורתית 250 ש"ח או שהוא מפסיד ואז גם ה250 ש"ח הלכו לו וגם הזמן והכסף שהוא יכל לעשות בזמן ההגעה למשפט, המשפט וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזה השטויות האלו לחתום על הדו"ח ?

שבוע שעבר שקיבלתי דו"ח על אי מתן זכות קדימה וקנס 500 ש"ח, בדברי הנהג נאמר:

"שיהיה לך אחלה יום ותהנה לעבוד במשטרת ישראל המטומטמת"

(השעה הייתה 7 בבוקר הייתי בדרכי לעבודה חצי ישן, אני מאוד מקפיד לתת להולכי רגל זכות קדימה)

ואחרי שהוא רשם את הדו"ח, "אתה רוצה לחתום?" אני: "לא, אין לי כוח, גם ככה זה רק קשקוש על הנייר"

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם קיבלתי פעם דו''ח על פנסי ערפל, תאמת (תאמת = את האמת) שהיה ערפל, אבל בקטע שהוא תפס ממש 4 קילומטר אחרי כבר לא היה, אמרתי שאני מסרב לקבל את הד'ווח ולא מסכים.

אז בחצתימה הוא רשם "הנ''ל מסרב לחתום, ניתן ללא חתימתו"

אז כדאי שתברר את זה.

ודרך אגב חשבתי שביום מותר לנסוע, זה בכלל לא מסנוור.

השוטר גם אמר לי שזה 6 נקודות, אבל חברי פורום אמרו לי שזה רק 2 נקודות.

כמה זה באמת?

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם קיבלתי פעם דו''ח על פנסי ערפל, תאמת שהיה ערפל, אבל בקטע שהוא תפס ממש 4 קילומטר אחרי כבר לא היה, אמרתי שאני מסרב לקבל את הד'ווח ולא מסכים.

אז בחצתימה הוא רשם "הנ''ל מסרב לחתום, ניתן ללא חתימתו"

אז כדאי שתברר את זה.

ודרך אגב חשבתי שביום מותר לנסוע, זה בכלל לא מסנוור.

השוטר גם אמר לי שזה 6 נקודות, אבל חברי פורום אמרו לי שזה רק 2 נקודות.

כמה זה באמת?

הבנתי שהקנס הזה הוא ללא נקודות ורק קנס כספי..

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות עכשיו אני לא נוסע עם פנסי ערפל... :-P

באמת תודה רבה לך !!!

הלוואי שיגיע היום שיסע לך מול הפרצוף ערסמוביל עם פנסי ערפל שיסנוור לך את הצורה כדי שתבין איזה עברה אתה עושה ...

מה הכנס עדיין רק 250 ??? צריך להכפיל או לשלש אותו כדי שכל הטמבלים שנוסעים עם פנסי ערפל אפילו בשעות האור (!!!) ילמדו על כיסם את ערך הפוזה ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מסנוור ואיזה נעליים ... האכיפה המוגזמת של הפנסי ערפל היא מפגרת.

אני עד היום לא סונוורתי ואני לא רואה איך פנסים שנמצאים במקום נמוך כול כך יכולים לסנוור, חוץ מזה שלדעתי האורות ערפל דווקא מבליטים את הרכב וזה תמיד דבר טוב להיראות (מבחינה בטיחותית).

דרך אגב - אני לא מדליק אף פעם את הפנסי ערפל אצלי באוטו.

נ.ב

באמת תודה רבה לך !!!

הלוואי שיגיע היום שיסע לך מול הפרצוף ערסמוביל עם פנסי ערפל שיסנוור לך את הצורה כדי שתבין איזה עברה אתה עושה ...

מה הכנס עדיין רק 250 ??? צריך להכפיל או לשלש אותו כדי שכל הטמבלים שנוסעים עם פנסי ערפל אפילו בשעות האור (!!!) ילמדו על כיסם את ערך הפוזה ...

:mad: .. אין מילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7112 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...