Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק

שימו לב! השרשור הזה בן 1825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

darkmanxxx אם הבעיה היא בגלל כובד השואב אז למה שלא תקנה פשוט שואב ביתי רק יותר קטן ונייד אך עם חיבור חשמל רגיל?

ולמה אתה צריך כבל מאריך עם עוד מפצלים ומאריכי חשמל?

כמה מטר אתה צריך מהבית עד לרכב? לי יש מאריך עם גלגלת באורך של 50 מטר, למרות שאני יכול להסתפק גם בחצי מיזה אבל אני חמדן חח

תשקול, את מה שאמרתי, אחרת אתה עלול למצוא את עצמך מעוצבן משימוש של איזה שואב אבק חלש שלא עושה את העבודה כמו שצריך.

זה המאריך

Untitled-3AAAAAAA.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 420
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מי שרוצה שואב בזול שעושה את העבודה , אני ממליץ לך זה :

v2._multipurpose-wet-and-dry-car-vacuum-cleaner-air-in.jpg

פלסטיק סיני זול, אבל !!! אחלה עוצמת שאיבה .

התמורה הכי טובה לכסף למי שמחפש שואב לרכב בזול.

כמו כן ראיתי שיש מבצע עליו באוטו-דיפו :).

יש לי אותו ולא יודע למה אבל שאני מפעיל אותו כל מה שהוא שואב הוא מפזר מהפתח השני שלו ככה שהוא לא מביא ממש תועלת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קורה בגלל שהשואב לא נקי. (הבד סתום צריך לדפוק עליו ולנער,או שהוא לא יושב הרמטית)

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אותו ולא יודע למה אבל שאני מפעיל אותו כל מה שהוא שואב הוא מפזר מהפתח השני שלו ככה שהוא לא מביא ממש תועלת

LOL! ככה זה גם אצלי עם השואב של אמריקן איגל, אני אגיד לך מה הבעיה. תשאב את האזור המטופל, ואת היחידת מפוח תפנה אל מחוץ לרכב ככה אין סיכוי שזה יכנס שוב. :hihi:

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לרכוש אותו בכיף, היום או מחר אזמין אותו.

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב קניתי את השואב אבק מאוטו דיפו, הוא שואב יפה ,העוצמה שאיבה מספיק טוב כדי לנקות לכלוכים קלים ומנקה אחלה, רק 2 דברים שהפריע לי , השואב ממש אבל ממש רועש כאילו עומד למות , שנית הלכלוכים עפים החוצה דרך המפוח למרות שיש מצנן ,אני לא יודע אם זה בא ככה .

בכל מקרה הקניה הייתה משתלמת ,שואב קטן ועושה את העבודה במחיר אחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב קניתי את השואב אבק מאוטו דיפו, הוא שואב יפה ,העוצמה שאיבה מספיק טוב כדי לנקות לכלוכים קלים ומנקה אחלה, רק 2 דברים שהפריע לי , השואב ממש אבל ממש רועש כאילו עומד למות , שנית הלכלוכים עפים החוצה דרך המפוח למרות שיש מצנן ,אני לא יודע אם זה בא ככה .

בכל מקרה הקניה הייתה משתלמת ,שואב קטן ועושה את העבודה במחיר אחלה.

תתחדש! כמה הוא עלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

יש לי דייסון כזה ואני ממליץ עליו אם המחיר מתאים לך.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...