Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אלחוטי פשוט - מה הכי משתלם?

Step
שימו לב! השרשור הזה בן 1128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי כמה שקלים בהייטקזון שעוד כמה ימים מתאדים, וכך יצא שנשבר לי משואב האבק הישן (חוטי).

מה מומלץ עד 1000 ש"ח?

אלו האופציות שראיתי בטווח המחירים:

Mi Handheld Vacuum Cleaner, ב790 ש"ח

Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C, ב740 ש"ח

שואב אבק אלחוטי ידני JIMMY JV71, ב570 ש"ח

שואב אבק אלחוטי ידני JIMMY JV51, ב600 ש"ח

שואב אבק אלחוטי ידני JIMMY JV53, ב730 ש"ח

שואב אבק אלחוטי ידני JIMMY JV63, ב820 ש"ח

dyson V7 Motorhead, ב1100 ש"ח

דירה לא גדולה, אין בע"ח, אין שטיחים, מחפש את הVFM.

מה דעתכם? 

עריכה אחרונה על ידי Step

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש V7 שקניתי לפני למעלה משנה עם ערכת אבזרים נוספת, עלה לי כ-1300 ש"ח בדיוטי בנתב"ג.

לפני כחצי שנה קניתי איזו גרסה משופרת של V7 לבני, עלה כ-800 ש"ח באילת.

שנינו מרוצים, הנשים מרוצות, המכוניות מרוצות, והכי חשוב - העוזרת (אצלי) מאושרת.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המטרה היא ניצול האובליגו שלך, חפש משהו באותו הסכום, גם אני עושה את זה מדי פעם.

עריכה אחרונה על ידי michaelbe6
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה דייסון, אל תסתכל אחורה לדגמים ישנים כמו ה V7 בשום אופן.

רק V10 או V11 (האחרון סתם יקר, ה V10 יתן לך יותר VFM).
המחיר באילת ל V10 Animal הוא כ 1500 שח, יש את המוטור-הד בקצת פחות.
היתרון של ה ANIMAL וגם ה ABSOLUTE הוא באביזור נוסף (ראש חובט קטן לספות ומזרונים) שיוציא לך ליכלוך שלא דמיינת שקיים על המזרן שלך או הספה שלך. מכשיר פגז.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C

מאובזר בכל המברשות, יוצא ליכלוך מספות ומזרנים בעזרת המברשת המיוחדת שאני לא מבין איך זה מצטבר בכלל.

יש לי את v9 שהוא דומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי את ה Jimmy JV83 לפני כשנה באילת, מאוד מרוצה ממנו (שילמתי עבורו, בזמנו, כ 600 ש"ח).

רוב הזמן עובד במהירות הנמוכה (מבין 3) וזה לחלוטין מספיק. מבטל לגמרי את הצורך במטאטא, מגיע עם 

לא מעט אביזרים - בעל סוללה נשלפת, למקרה ואם וכאשר יהיה צורך להחליף (למרות שהמחיר של הסוללה 

כרגע די גבוה - סביב ה 70$).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם, אחרי עוד קצת חפירות באינטרנט, הוזמן mi 1c, כי הוא מספיק לשעה של עבודה, עם הרבה חלקים ועמדת התליה שלו גם מטעינה, סה"כ נשמע כמו vfm טוב.
אחזור לדווח.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

בתאריך 2.9.2020 בשעה 14:51, Step כתב:

אחזור לדווח.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

איך השואב?

מי רכש לאחרונה שואב budget ? 

האם dreami v9 pro עדיין עסקה משתלמת או שיש חבילות טובות יותר?

תקציב באזור ה800 ש"ח.

עריכה אחרונה על ידי Dimo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עדיין חבילה משתלמת.

רכשתי בימים הראשונים שנמכר בארץ במבצע שמאז לא חזר על עצמו רק 629 ש"ח, משרת אותי כבר שנה וחצי בשימוש יומיומי בלי להתעייף ומתמודד יפה גם עם שטיח קטן בסלון והמון המון שיער של הכלבה בת כלבה.

פילטרים ומברשות חדשות יש באלי אקספרס בשפע, הרוב תחליפי פחות איכותי אך יש גם מקוריים אם רוצים במחיר כפול (10 דולר במקום 5 לזוג כן?).

אגב, V9 וגם V9 PRO זה בדיוק אותו שואב, אם מצאת את הV9 בלי הPRO בזול יותר, תקנה אותו. ההבדל היחידי הוא עיצובי. חבר שרכש את השיומי C1 אמר שהוא קנה פילטרים של V9 והם מתאימים, גם כל הנתונים היבשים שלהם זהים אולי זה בדיוק אותו שואב גם כן.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, dalet11 כתב:

לדעתי עדיין חבילה משתלמת.

רכשתי בימים הראשונים שנמכר בארץ במבצע שמאז לא חזר על עצמו רק 629 ש"ח, משרת אותי כבר שנה וחצי בשימוש יומיומי בלי להתעייף ומתמודד יפה גם עם שטיח קטן בסלון והמון המון שיער של הכלבה בת כלבה.

פילטרים ומברשות חדשות יש באלי אקספרס בשפע, הרוב תחליפי פחות איכותי אך יש גם מקוריים אם רוצים במחיר כפול (10 דולר במקום 5 לזוג כן?).

אגב, V9 וגם V9 PRO זה בדיוק אותו שואב, אם מצאת את הV9 בלי הPRO בזול יותר, תקנה אותו. ההבדל היחידי הוא עיצובי. חבר שרכש את השיומי C1 אמר שהוא קנה פילטרים של V9 והם מתאימים, גם כל הנתונים היבשים שלהם זהים אולי זה בדיוק אותו שואב גם כן.

תודה על המידע,

ב-V9  הרגיל העמדה שעל הקיר טוענת את השואב?

טוב ראיתי שכן,

השאלה היותר מתבקשת, האם הצורה של השואב מספיק נוחה לניקיון הרכב?

צורה מוארכת כמו של jimmy jv63 עדיפה?

עריכה אחרונה על ידי Dimo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן על הMI 1C:

לצרכים שלי (דירה קטנה) הוא מספיק מעל ומעבר. ניסיתי להשוות אותו לדייסון v8 ולא הצלחתי לשים לב להבדלים בעוצמה/נוחות.

הסוללה מספיקה להרבה זמן, אוסף את כל הזבל\לכלוך בלי בעיה, נוח לשימוש וריקון.

יתרון גדול שלו על מתחרים זולים אחרים זה שעמדת העגינה שלו היא גם מטען. 

לא יכול לחוות דעה על איך הוא עם שטיחים כי אין לי, אבל כן כדאי לשים לב שבערכה מגיעה מברשת רחבה לרצפה רגילה (שלדעתי תקשה על עבודה עם שטיח שאגי), ומברשת צרה שמתאימה לשטיחים\ספות וכו'.

סה"כ מבחינתי זו קניה מעולה מבחינת vfm והתאמה לצרכים שלי.

אני קניתי ב700 וקצת בHTZ, אבל ראיתי שהיה באושר עד ב600.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...