Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכה וטינר

שימו לב! השרשור הזה בן 3811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשרי כן, יפיק התועלת? לא- רק נזק.

מזכיר לי שלפני כמה עשורים היו חבר'ה שמרחו בנזין/נפט על הצבע בשביל לקבל ברק.

על נזקים לא שמעו אז בטח שלא על פורום דיטיילינג. (אני אגב לא הסכמתי שיעשו לי את התהליך הזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אתה מתכוון לערבוב של לכה וטרפנטין. טינר חריף מדי וישבש לך את התוכניות. אני מניח שאתה רוצה לעשות את זה כדי לשפר את שכבת הלכה הקיימת.

דבר שני זה אפשרי. התוצאה אפילו יכולה להראות טוב (אם תעשה את זה נכון). הבעיה היא שאתה גורם לשכבת ציפוי באיכות ירודה מאד יחסית ללכה שאינה מהולה.

גם אם תיקח את השכבה הזאת כשכבת הגנה אתה בבעיה מאחר ויש סיכוי סביר מאד שתוך זמן קצר תקבל קילופים שכנראה יהיו הרבה יותר גרועים מהלכה המקורית.

תיקון לכה פגומה צריך להתבצע בריסוס לכה נקיה ולא מהולה במדלל, ובמידת הצורך בתוספת צבע חדש מתחתיה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה דרכים להחזיר ברק לרכב. חלקם מצריכים עמל רב, חלקם לא.(אוטמי צבע נוזליים למשל כפי שיישמתי היום בבוקר 15 דקות לא כולל הכנה)

מכוון שאנחנו בפורם דיטיילינג המטרה שלנו היא לא רק לתת"ברק" לרכב,אלא גם לקבל ערך מוסף -שמירת צבע הרכב מנזקים סביבתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר כל התשובות וההחלטה לוותר על הניסוי, כי בכל זאת לא בא לי להרוס את הרכב, טיילתי קצת באינטרנט למציאת פתרונות מעניינים והגעתי לאתר הזה

http://clearfxsystem.com/home

יש למישהו מושג אם יש כזה דבר פה וגם רשום שם שזה לכה לרכב או מחדש לכה לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3811 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...