Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלק מוטורס נכנעה, יוצאת לראשונה בימי מכירות מיוחדים

green
שימו לב! השרשור הזה בן 3731 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני חייב לציין שלדוד שלי יש את הפוקוס החדשה, עם הגיר הבעייתי. הלך, תיקן, מאד מרוצה.

לאחותי יש מאזדה 2, גם היא ללא שום בעיה.

אחסוך לכם את ההתנהלות שלי מול צמפיון מוטורס, אין בכלל מה להשוות.

בכל אופן - יש למישהו איזשהו מושג כבר מה יהיו ההנחות/מבצעים, ועל איזה דגמים? וספציפית - האם יהיה רלוונטי לפיאסטה ידנית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-ALONJP :

טוב, בסדר, השתכנעתי !

השרות של דלק הכי טוב בישראל. אנשי המכירות שלהם הכי אמינים והכי ישרים בעולם.

מזדה 3 1.5L רכב יותר טוב מההונדה. עכשיו נשאר לך לשכנע כמה מיליוני אמריקאיים וקנדיים שהם טועים.

המחיר של ה-3 1.5L הוא התמורה הטובה ביותר לכסף. הם לא צריכים מבצעים. המחיר גם ככה "זול מדי".

עכשיו הכל בסדר? או שיש משהו שהחמצתי...

אהה, כמעט שכחתי. כן התקשרתי לצמפיון, לגבי רכישת חישוקים. והם ענו במיידית. והילה חזרה אלי יום למחרת עם תשובה.

גם יוסי אברהם מפורד חזר אלי,בזמנו, אבל... לאחר כמה חודשים ומכתבים ממני ומה עו"ד שלי.

בינתיים אין לי שום ניסיון תיקוני במוסכי צימפיון. אם יהיה כזה לטוב או לרע מבטיח לדווח כאן.

ושיהיה לכולנו סוף שבוע נפלא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי,

גם אני רכשתי פיאסטה וקיבלתי שרות מעולה, לא פחות.

הנציגים הסבירו לי, תיאמו לי נסיעות מבחן (אגב, הם חזרו אלי מספר פעמים וניסו לתאם לי תאריך ושעה שיהיה לי הכי נוח), לא ניסו למרוח אותי לגבי מחירים (לקראת שנת 2014) וסה"כ היו שקופים איתי.

ולאחר שקיבלתי את הרכב ראיתי שיש סדק בחיפוי המסך של המערכת בדשבורד (לא שמתי לב במעמד המסירה).

נסעתי למוסך הקרוב לביתי, שם ראו את הסדק, צילמו ואמרו שאין שום בעיה והחלק יוזמן ויוחלף במסגרת האחריות.

נסעתי לביתי ושכחתי מזה.

לאחר שבועיים התקשרו אלי למסור לי שהחלק הגיע וניסו לתאם איתי תאריך לביצוע העבודה.

מאחר ואני דיי עסוק ולא זמין בשעות שהמוסך עובד התחמקתי כל פעם מחדש וניסיתי לדחות את המועד.

המוסך מצידו המשיך להתקשר אלי "ולהציק" לי שאני צריך לבוא להחליף את החלק.

לבסוף שלחתי את הרכב עם אבא שלי כאשר המוסך דאג להחזיר אותו הבייתה (על חשבון המוסך) ובסוף העבודה דאג להביא לי את הרכב הבייתה.

אז כנראה שהשרות של דלק מוטורס ומוסכי הרשת שלהם לא כל כך נורא...

אז יכול להיות שהבעיה היא בסוכנות של פורד באזור שלך (אילת?), ויכול להיות שהבעיה היא בך (סתם סתם..).

אך המקרה הפרטי שלך לא מעיד על הכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה, כמעט שכחתי. כן התקשרתי לצמפיון, לגבי רכישת חישוקים. והם ענו במיידית. והילה חזרה אלי יום למחרת עם תשובה.

ושיהיה לכולנו סוף שבוע נפלא!

בוודאי שהילה חזרה אלייך אחרי יום כדי להציע לך ג'אנטים ב11000 ש"ח.

אבל מהשרשור של יניב921 http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=506072&highlight=%D7%90%D7%99%D7%91%D7%99%D7%96%D7%94+%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%92 הילה בחרה להתעלם באלגנטיות, ולנציג אחר מטעמם (או שזה אותו אחד, לא באמת משנה לי) לקח חודש ו11 ימים (9 עמודים) להגיב.

אתה באמת חושב שהנציג בדלק שיקר לך בזדון על הנחה של 5000 ש"ח? למה כסף יורד מהכיס שלו או של אבא שלו? ממש לא! כנראה שהמבצע החל אחרי שסגרת את העיסקה או שהיה לו תנאי אחר.

אין יבואן מושלם, בכל מקום יש את התקלות שלו אבל קצת פרופורציות.

כמו שנאמר כבר לפני, השרשור איבד את הפרופורציות וסטה מהנושא.

גם היום דלק נותנים הטבות בצורת איבזור. לפני כשבוע אבא שלי קיבל הצעה לפיאסטה ידנית\אוטומטית עם מיגון ומבחר אביזרים מתנה.

בקשר לימי מכירות שצפויים, אני חושב שאין מה לנסות לנחש דברים מראש, אלא פשוט לחכות בסבלנות ליום חמישי הבא ולראות במה מדובר.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, ההתלהמות בעד / נגד לא במקום...

רכב קונים קודם כל בגלל הרכב ולא בגלל פרצופו של איש המכירות. חווית הרכישה משתנה מאוד בין סניף לסניף מסיבה פשוטה.. מדובר באנשים, לא במכונות. יש נציג שייתן גילוי דעת ותיאום ציפיות עם הלקוח ברמה מעולה, ויש אחד שינסה רק להחתים מהר את הלקוח.

לא מכיר הרבה אנשים שקונים בצ'מפיון בגלל השירות. לרוב זה בגלל סוג הרכבים. כנ"ל דלק, מי שאוהב את רכבי מאזדה שירכוש. יש המון סיפורים לכאן או לכאן, כאלה שקבלו שירות טוב/הגדלת ראש בעת תקלה, ויש כאלה שלא.

אותי מרגיז חוסר היגיון והתעלמות מחסרונות. בכל מוצר/שירות יש מעלות וחסרונות וכל אחד מחליט על איזה פרמטר הוא מוכן להתפשר ועל איזה לא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא טענתי ואין לי טענות נגד הרכבים של דלק, להפך, הם רכבים מצויינים{ברצינות}. מלבד גיר פה... גיר שם... בקטנה.

טענותיי היו רק נגד היבואן בלבד, שלא סופר את הלקוחות הפרטיים, שמשלמים לפעמים עשרות אחוזים יותר מהליסינג.

אני גם לא מצדיק את צימפיון כלל ואני לא משווה בכלל, פשוט עדיין אין לי ניסיון רע איתם. הם עדיין לא עבדו עלי עם הסיאט מיי, ולא לקחו 5000 ש"ח יותר מאשר לאחרים, והרכב הגיע נקי במעמד המסירה וללא שריטות ופגמים בצבע. לאומת "דלק" שבדיוק הדברים הללו קרו שם. יש דבר כזה "עמלת סוכן" בתחום הרכב. וככל שהסכום של הרכב גבוה יותר ככה גם העמלה.תשובה לשאלת-MURZILKA.

לפי התגובות כאן בפורום, אני רואה שהיו מעדיפים הפסקת היבוא של רכבי VAG לארץ, פיטורי כל עובדי החברה, סגירת המפעלים

בגרמניה, ספרד, ציכיה... יש כאן בכלל אנשים שמרוצים מהרכבים הללו ?

מצטער אם סטיתי מהנושא של פותח השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

פורסם איפשהו שדלק משנים את מדיניות השיווק שלהם?

יש לך מידע פנימי?

אולי מדובר על מבצעי סוף שנה לחיסול המחלאי ולפני הגעת דגמים חדשים (פוקוס, מונדאו, מאזדה 2).

בדר"כ דלק בוחרת לעשות זאת דרך חברות הליסינג (ולכן היה ניתן לרכוש דרכן מאזדה 2 ב-83K ש"ח לדוגמא).

ובכלל, כבר ידוע על אילו מבצעים מדובר? כי מאוד יכול להיות שאין חדש תחת השמש ואתה פיתחת תאוריות מוקדם מידי.

ואולי באמת אתה צודק ומדובר על תגובה להתחזקות מותגים אחרים על חשבון מכירות מאזדה-פורד, יכול להיות..

דבר ראשון, כפי שציינתי מדובר במבצעי תחילת שנת 2014 ולא סוף שנה (עלייה לכביש בשנת 2014. באופן כללי בכלל יש תחילת מגמה של יבואנים לצאת במבצעי תחילת שנה, דבר שכמובן פוגע באטרקטיביות של מבצעי סוף השנה).

דבר שני כרגע המדובר על דגמי מאזדה ולא פורד.

דבר שלישי עצם היציאה בימי מכירות, אפילו באופן חד פעמי, הוא כשלעצמו מהווה שינוי מדיניות.

לגבי העתיד, נראה לי ששינוי המדיניות יהפוך לארוך טווח, אלא אם כן מאזדה שוב יחזרו להוביל את מכירות שוק הרכב הישראלי ויחזרו לצפצף על הלקוחות הפרטיים :shock:.

לגבי תנאי המבצע אינני יודע, אבל יש לי הרגשה, שיהיה מדובר בתנאים עם בשר ולא בזוטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד מישהו בקהל שמקווה לחזרתו של מבצע 101K למאזדה 3 2ליטר? :lol:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דבר כזה "עמלת סוכן" בתחום הרכב. וככל שהסכום של הרכב גבוה יותר ככה גם העמלה.תשובה לשאלת-MURZILKA.

תרשה לי לחדש לך. אני מכירה מישהו שעובד כנציג באולם תצוגה של אחד ממותגי דלק, והשכר של נציגי דלק הוא גלובלי. כן כן, אפילו לא שקל אחד "עמלת סוכן".

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתון הזה מסביר את הסיבה לחוסר מוטיבציה שיש לחלק מהסוכנים שאני פגשתי באולמות תצוגה שלהם.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתון הזה מסביר את הסיבה לחוסר מוטיבציה שיש לחלק מהסוכנים שאני פגשתי באולמות תצוגה שלהם.

יתכן ואתה צודק.

אני גם יודעת שסוכני טויטה אמורים לקבל עמלות, אבל אבא שלי רודף אחריהם כבר יותר שבועיים כדי לקבל נסיעת מבחן על הספייס ורסו . אבל זאת כנראה בעיה נקודתית בסניף ירושלים.

מה שמוכיח את הנאמר מקודם, מדובר באנשים ולא במכונות, כל סניף והנציגים שלו.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן ואתה צודק.

אני גם יודעת שסוכני טויטה אמורים לקבל עמלות, אבל אבא שלי רודף אחריהם כבר יותר שבועיים כדי לקבל נסיעת מבחן על הספייס ורסו . אבל זאת כנראה בעיה נקודתית בסניף ירושלים.

מה שמוכיח את הנאמר מקודם, מדובר באנשים ולא במכונות, כל סניף והנציגים שלו.

בטויוטה השיטה היא אחרת מרוב היבואנים, מדובר בסוכניות משנה עצמאיות.

העובדים הם של הסוכניות ולא של היבואן.

לסוכנות המשנה מוקצב רווח מכל מכירת רכב ומתוך הרווח הזה הם יכולים להעניק הטבות שונות.

השיטה הזאת דווקא גורמת להם לרעב למכור רכבים ואני מתפלא על כן על השירות שקיבלת. אולי בסוכנות הזאת הם כבר שבעים :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, כפי שציינתי מדובר במבצעי תחילת שנת 2014 ולא סוף שנה (עלייה לכביש בשנת 2014. באופן כללי בכלל יש תחילת מגמה של יבואנים לצאת במבצעי תחילת שנה, דבר שכמובן פוגע באטרקטיביות של מבצעי סוף השנה).

לגבי תנאי המבצע אינני יודע, אבל יש לי הרגשה, שיהיה מדובר בתנאים עם בשר ולא בזוטות.

אני לא מדבר על מועד עליה לכביש אלא על מודל חדש אחרי מתיחת פנים.

לדוגמא, קראו לנו לסוכנות פיג׳ו למבצע טרייד על ה-3008 ל-3008 שנת 2014.

כאשר הגענו ראינו שמדובר בדיוק באותו הרכב, כאשר כבר הוצגה מתיחת הפנים של 2014.

אז דיי ברור שליבואן יש לחץ למכור את הרכבים מהמלאי לפני שיגיעו הרכבים החדשים ולכן הוא נותן כל מיני הטבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3731 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...