Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

GPS IGO לאנדרואיד

ABSULUTT
שימו לב! השרשור הזה בן 1801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בנוסף, הגרסה הזו (בנתיים) לא תומכת בסקינים, מה שלא מאפשר את השימוש באופציות מתקדמות שכן מתאפשרות בגרסה הסטנדרטית.

יש הדמיית ניווט.

איזה אופציות מתקדמות אין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 471
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש הדמיית ניווט.

אשמח לדעת איך מגיעים להדמיית ניווט, זה היה מאוד חסר לי. בכל התפריטים שמתייחסים ל"מסלול" לא נתקלתי בזה.

איזה אופציות מתקדמות אין?

למשל, חסרה אופציה שהיא must מבחינתי, וזה אזהרה קולית של מצלמות רמזור/מהירות, אני לא סובל את הצפצוף הסטנדרטי של iGO/Primo.

במקום ציפצוף אני מקבל היום אזהרה בסגנון "מצלמת מהירות לפניך, מהירות מותרת 60 קמ"ש", כמו גם "מצלמת רמזור לפניך, מהירות מותרת 50 קמ"ש".

תוכל לראות בצילומי המסך המצורפים שבסקין של פרימו יש אפשרות לבחור סוג "אזהרה קולית", ultra sound או צפצוף.

בצילום השני ניתן לראות את קובצי האודיו ובאיזה מסלול הם יושבים.

על האפשרות הזו למדתי מהדף הבא (ראה טבלה והסבר בתחתית הדף):

http://www.igo8mods.com/dimka_download_Primo_2.htm

אבל כפי שניתן לראות, לא ניתן להשיג קובצי אודיו בעברית, אז יצרתי את הקבצים בעצמי ואני נהנה מאזהרות בעברית.

primo_dimka.jpg

heb_speedcam_voice.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שיש פה GALAXY S4 , ההתקנות שהוצעו כאן כולן עובדות ברזולוציה מלאה של 1920X1080 ?

ההתקנה של גיא .ב וההתקנה שלי (הספציפית ל-S4) עובדות ברזולוציה המלאה.

צילומי המסך שצירפתי הם מה-S4 שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת איך מגיעים להדמיית ניווט, זה היה מאוד חסר לי. בכל התפריטים שמתייחסים ל"מסלול" לא נתקלתי בזה.

למשל, חסרה אופציה שהיא must מבחינתי, וזה אזהרה קולית של מצלמות רמזור/מהירות, אני לא סובל את הצפצוף הסטנדרטי של iGO/Primo.

במקום ציפצוף אני מקבל היום אזהרה בסגנון "מצלמת מהירות לפניך, מהירות מותרת 60 קמ"ש", כמו גם "מצלמת רמזור לפניך, מהירות מותרת 50 קמ"ש".

תוכל לראות בצילומי המסך המצורפים שבסקין של פרימו יש אפשרות לבחור סוג "אזהרה קולית", ultra sound או צפצוף.

בצילום השני ניתן לראות את קובצי האודיו ובאיזה מסלול הם יושבים.

על האפשרות הזו למדתי מהדף הבא (ראה טבלה והסבר בתחתית הדף):

http://www.igo8mods.com/dimka_download_Primo_2.htm

אבל כפי שניתן לראות, לא ניתן להשיג קובצי אודיו בעברית, אז יצרתי את הקבצים בעצמי ואני נהנה מאזהרות בעברית.

לגבי הדמיית ניווט- מצורף צילום מסך. זה לאחר שאתה בוחר יעד חדש בצד ימין כפתור של אפשרויות.

לגבי ההתראה הקולית - ודאי שאין אותה אם זה קובץ שהכנת בעצמך.

Screenshot_2013-11-28-11-57-16.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

תעיף מבט על צילום המסך שצירפתי, האפשרות להשתמש בקובצי קול לצורך התראה על מצלמות, קיימת באמצעות הסקין, אני לא המצאתי את זה.

לגבי השפות, בקישור שנתתי, יש קבצים להרבה שפות, חוץ מעברית. מה שיצרתי, זה קבצים בעברית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי גיל

יש קישורים בפוסט 8 ובפוסט 10.

מדובר על תוכנה לאנדרואיד. תבדוק בבקשה באיזה מכשיר מדובר ואם הוא תומך ברזולוציה. רמז: זה לא מתאים למכשיר שיש לך ברכב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי גיל

מדובר על תוכנה לאנדרואיד. תבדוק בבקשה באיזה מכשיר מדובר ואם הוא תומך ברזולוציה. רמז: זה לא מתאים למכשיר שיש לך ברכב :)

אני לא צריך את זה למכשיר ברכב .... יש לי NOTE2

הרזולוציה שציינת בפוסט 8/10 אכן תואמת לרזולוציה של המכשיר שלי ולפני שביקשתי לינק הורדתי את מה שפרסמת אבל הרזולוציה הזו לא קיימת שם.

בקובץ DATA קיימות 2 רזולוציות 800X480 ו 1024X768

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרזולוציה שציינת בפוסט 8/10 אכן תואמת לרזולוציה של המכשיר שלי ולפני שביקשתי לינק הורדתי את מה שפרסמת אבל הרזולוציה הזו לא קיימת שם.

בקובץ DATA קיימות 2 רזולוציות 800X480 ו 1024X768

תתעלם מהרזולוציות שאתה רואה בקובץ ה-data. הרזולוציות שכתבתי נתמכות.

אם לא עובד לך, תוסיף את השורות הבאות בקובץ ה-sys.txt שנמצא במחיצת ה-root של המכשיר:

[android]
fullscreen=1
tablet=1
has_physical_home_button=1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיע במכשיר למחיצה iGO/content/lang

תראה שם את כל קובצי השפה (קובצי zip). אם רק עברית מעניינת אותך, תמחק את כל הקבצים מהמחיצה חוץ מקובץ בשם Lang_Hebrew.zip.

אם יש שפות נוספות שאתה עושה בהם שימוש, תשאיר גם אותן.

תפעיל מחדש את המכשיר, ואם יש צורך, גש להגדרות (Settings) -> שפה ומידות (Regional) ותבחר את השפה הרצויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1801 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...