Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

GPS IGO לאנדרואיד

ABSULUTT
שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 471
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא ניסיתי את הקובץ שמצורך בשרשור, אבל הורדתי igo primo דרך ה blackmarket ואני מקבל את הודעה שגיאה שמקבל VITALIGAL.

יש למישהו פתרון?

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנת את אותו הקובץ שמצורף בשירשור?

אם כן, אז האם תוכל בבקשה להסביר שלב אחר שלב את סדר הפעולות בהתקנה?

אני לא מבין מה לא עשיתי טוב, אולי צריך קודם להתקין את ה SUPERUSER ? כי אצלי המכשיר מקורי ללא שום פריצה, 9505 מארה"ב.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוראות התקנה לגירסה שהעליתי:

- לפרוס במחשב את הקבצים שמכווצים בקובץ ה-RAR.

- על כרטיס הזכרון בטלפון יש לפתוח מחיצה בשם iGO. לשים לב שהאות i קטנה והאותיות GO גדולות!

- להעתיק מהמחשב למחיצה שיצרנו את המחיצות והקבצים כמו שהם:

מחיצות: content, license, ux. מחיצות אלו יהיו תחת המחיצה iGO

קבצים: 9.6.29.331894.apk, וגם branding.zip, data.zip. את קובצי ה-zip לא לפרוס, להעביר כמו שהם גם למחיצה iGO.

- דרך "הקבצים שלי" במכשיר הטלפון, להגיע אל המחיצה הזו ולבחור את הקובץ 9.6.29.331894.apk. תופיע השאלה האם ברצוננו להתקין את התוכנה. כן, ברור.

- לאחר ההתקנה, יש לגשת למסך הישומים ולהפעיל את התוכנה.

זהו, לא צריכה להיות שום בעיה, התוכנה נבדקה על-ידי ועובדת מעולה.

תחת מחיצה content/global_cfg יש את קובץ עדכני, גרסה 339059 ועובד מצויין.

כדי לא לנפח את קובץ ההורדה יותר מדי, הורדתי הרבה קובצי שפה וקול (חסכון של קרוב ל-200MB). אם מישהו צריך קבצים של שפה שלא כלולה בחבילה, תבקשו ואעלה לכם בנפרד.

Vitali, המכשיר שלך מארה"ב, אני מקווה שזו לא בעיה, שלי מהארץ, 9500 מקורי. תנסה לעבוד לפי ההוראות.

Accent Coupe - תוריד את החבילה שלי, היא עובדת מצויין ברזולוציות הנתמכות.

ran - אם התוכנה ברכב היא רשמית, לא תוכל לעדכן מפות, הרשיון שיש לך (או יותר נכון שאין לך) לא יאפשר זאת.

מה שמומלץ זה להתקין על כרטיס חדש תוכנה פרוצה שתתמוך בכל המפות הזמינות. שמור את הכרטיס המקורי כגיבוי.

התקנתי קודם את הגרסה שמפיץ פותח השרשור absulutt, היא לא עובדת על S4, הרזולוציה של המכשיר לא נתמכת ע"י התוכנה. אם למישהו יש מכשיר ברזולוציה אחרת ורוצה לנסות, ההתקנה היא גם כן לפי ההנחיות שלמעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין השתיים שהעליתי, תבחר את זו שתומכת ברזולוציה של המכשיר שלך.

שלי גרסה מתקדמת יותר, לא בטוח שניתן להבחין בהבדלים בעין בלתי מזויינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://android-zone.org/viewtopic.php?f=25&t=39020

גרסה חדשה יותר: iGO primo 9.6.29.341779 - 25 Oct 2013 (ממשק חדש לגמרי)

*את הקבצים שנמצאים בתיקייה CONTENT ושייכים ל-ISRAEL תשמרו ותעתיקו לתיקייה החדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי על S4 ועובד מצוין. תודה רבה. איך משתיקים את ההנחייה הקולית? הכפתור לא נמצא באותו בתפריט המהיר מקום כמו בגירסת הWM.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...