Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז איזה שווארמיה היא הטובה ביותר באזור המרכז?

ToSToS
שימו לב! השרשור הזה בן 2633 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד שחשבתי שיש שווארמה ייחודית בקריית גת, מסתבר שהיא חלק מרשת.

לגבי קריית גת ומה שנאמר על השווארמות, טורו בתחנה מרכזית יש לו שווארמה לא רעה, רויה בביג גם בא בטוב (למי שרוצה לגוון בטורטיב עם אנטריקוט), אבל יש גם ממש לא מומלצות - גחלים במרכז המסחרי הישן ושווארמה בכיכר בישפרו סנטר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 263
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש להם סניף בחיפה?

יש בכל הארץ, ובכל חודש נפתחים עוד סניפים חדשים. אפשר להתעדכן כאן:

http://www.bandora.rest/%D7%A1%D7%A0%D7%99%D7%A4%D7%99-%D7%A8%D7%A9%D7%AA-%D7%91%D7%A0%D7%93%D7%95%D7%A8%D7%94

הבחור מבאר שבע - מזל שבצפון אין תור :-)

הגעתי לשם לראשונה לפני כחצי שנה. בדיוק הייתי בסידורים באיזור הקריות וברדיו באוטו לא הפסיקו לדבר על זה שנפתח סניף בקרית אתא, ויש עוד מבצע 1+1 חינם.. עם כל התיאורים והמבצע מצאתי את עצמי פעם ראשונה בחיים נוסע כמו זומבי לכיוון מקום שמפרסמים ברדיו :oops:

אז לפי מה שדיברו בפרסומים ועם שיחה עם הבעלים במהלך השידור הבנתי שאלו אותם בעלים של רשת 'בורגרים' ש"עשו מהפכה בתחום ההמבורגר" ועכשיו רוצים לעשות מהפכה (תרתרי משמע) בתחום השווארמה. שסניפים חדשים נפתחים כל הזמן (לפני חודש גם בחיפה לשמחתי), ושהקונספט הגיע מטורקיה.

בתאבון.

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמש חלש. טעם ממוצע.

מנה קטנה יחסית ולא משביעה.

לסיכום: חצי קלאץ'..

אכלתי כבר ברוב המקומות. לדעתי רק מלך השווארמה בקניון הזהב (קומה 3).

מנה גדולה באמת, מבחר ענק של סלטים טעימים, לאפה רותחת, שירות טוב, חריף טוב וכו'...

אני לא יודע אם היא הכי טעימה, עניין של העדפה, אבל אני הכי נהנה לשבת שם כבר המון שנים.

גם אני חשבתי ככה עד ש... ראיתי גוקים הולכים בין הסלטים :x .

ממש אבל ממש לא נקי שם! .

- איציק -

מאזדה CX 5 2015

עמוס השרת יצא לפטרול. קראנו לו במ.ק. 77 והוא יחזור כל רגע.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*אזהרה - מכיל תמונות קשות*

האמת, מאז שאכלתי ב"בנדורה" (רשת ארצית) קשה לי להינות כמו פעם מכל שווארמיה אחרת.

לחיוב: הבשר מעולה ואיכותי מאוד. פרגית או עגל מסתובבים על שיפוד ששוכב מעל גריל פחמים.. הבשר מעושן, רך ומלא בטעמים. התחושה שאתה אוכל משהו ברמה גבוהה ולא סתם אוכל רחוב זול.

באחת הפעמים שלקחתי את זוגתי, אחרי שיצאנו משם עברנו ליד שווארמיה 'רגילה' ושנינו הסכמנו שזה נראה פתאום עלוב ולא מזמין.. לקח זמן להתאושש ולרצות לאכול במקומות אחרים.

לשלילה: מחיר שיכל להיות יותר נוח - פיתה 33, לאפה/בגט 39 (בצפון זה יחסית יקר, דוגמת אותה שווארמה שליד מוכרת פיתה ב20 ש"ח), לא מפנקים בצ'יפס בצד ו"בר" הסלטים החופשיים פצפון ועלוב. רגיל לאכול בציר יפו בחיפה במוגרבי (מקום ראשון מבחינתי, עד לפני שנפתחה בנדורה), או במבינו ושם תמיד מפנקים בצלחת צ'יפס ויש סלטים חופשיים בשפע.

וככה זה נראה:

[ATTACH=CONFIG]442401[/ATTACH]

מסכים איתך , היינו אוכלים ב"שמעוני" גדרה באופן די קבוע ודי החזקתי מהם , אך לאחרונה משהו ירד שם באיכות לא יודע להסביר מה בדיוק , אבל לא מה שהיה פעם,

לגבי בנדורה , מאז שגילינו את הדבר המופלא הזה, שום שווארמה אחרת לא רלוונטית , עברנו על מס' סניפים של הרשת , מבחינתי וגם זוגתי שתחיה יודעים להגיד בפה מלא שהסניף האשדודי הכי משקיע הן מבחינת כמות , האיכות והשירות, סניף ראשלצ באמצע , הם חדשים והם עוד צריכים ללמוד את הטעם המקומי , סניף רמת גן טוב פלוס , ויש גם סניף רעננה שנפתח לאחרונה מול הקניון ובהחלט יש להם רצון להשקיע רק הבעיה חוזרת בכל הסניפים - הסלטים ! בר קטן וצנוע, חבל.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע

אני אוהב את השבע באשדוד בעיקר בגלל שהלאפה היא דקה בניגוד למקומות אחרים

אבל השווארמה של בנדורה פשוט טעימה על הגחלים הטעם מנצח כל שווארמה שאכלתי

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהזדמנות זו אמליץ לכם על שיפודי כינור דוד בעפולה, אם אתם עוברים באזור חובה עליכם לאכול שם.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנדורה ראשון, טרי מהיום. שווארמה פרגיות בצלחת. לא עפתי. לא שזה היה רע, אבל בהחלט אכלתי טובות יותר.

זה כי אתה גדלת עם אמיל במרחק יריקה ממך.

עשיתם לי חשק לבנדורה הזה. יש איזה רשימת סניפים או דרך לאתר סניף בצורה יותר יעילה מאשר "להיתקל" בו? כפר סבא/רעננה על הגבול כזה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כי אתה גדלת עם אמיל במרחק יריקה ממך.

עשיתם לי חשק לבנדורה הזה. יש איזה רשימת סניפים או דרך לאתר סניף בצורה יותר יעילה מאשר "להיתקל" בו? כפר סבא/רעננה על הגבול כזה.

יש להם אתר. הוספתי לינק בעמוד הקודם

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדת במבינו. אמיל טוב, שלא יהיה ספק, אבל מנת טעימות במחיר של צלחת לא עושה לי את זה.

גם אני מחובבי במבינו, אבל אמיל זה משהו אחר. במבינו זה לאכול כדי לשבוע, אמיל זה לאכול כדי להנות.

ארקו - כן, גם אני מצאתי אחרי חיפושון ברבי מגוגלביץ'

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקוסם בסדר, טעים, אבל לא מגיע לרמה של הטורקי באור יהודה שהיא המועדפת עלי.

נראה לי שקוראים לו "הקוסם" כי זה קסם שאנשים מוכנים לשלם סכום הזוי עבור שווארמה. אני חושב שהיא לוקחת בהליכה את כתר השווארמיה היקרה בארץ.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...