Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז איזה שווארמיה היא הטובה ביותר באזור המרכז?

ToSToS
שימו לב! השרשור הזה בן 2628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יצא לי לאכול שווארמה בקרית גת פעם אחת, כבר לא זוכר מה היה שם המקום. אמנם הזמנתי צלחת, אבל המחיר היה הזוי ברמות והאיכות גרועה בפרופורציה הפוכה מושלמת למחיר. לא יודע מה יש לכם שם בקרית גת.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 263
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נראה לי שכתבו פה כבר כמה פעמים על ג'מיל, ובטח גם אני התייחסתי אליהם ואין לי כח לחפש ולבדוק :)

בכל מקרה, השבוע במקרה אכלתי שם. המקום די יקר, שלמתי 40 שקל על לאפה. לטובתם אני יכול להגיד שגם הם היו הרבה יותר נחמדים ממה שזכרתי מהעבר הרחוק, וגם המנה הייתה ממש טובה יחסית לכמה שווארמיות גנריות שיש לי ליד העבודה, כולל "השמן". אחת מהן, אגב, מגישה שווארמה בתוך מלאווח. לא יודע אם זו המצאה מקומית כאן, אבל התוצאה גם יותר טובה ממה שמקבלים שם בלאפה מסורתית.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כתבתי על ג'מיל לא מזמן. לא אהבתי בכלל. הם היו הרבה יותר טובים פעם. כנראה ההצלחה עלתה להם לראש. הזמנתי בצלחת: מחיר הכי יקר שאי פעם שילמתי על צלחת, וכמות הכי מעטה שקיבלתי בצלחת. מילא הטעם היה מדהים, אבל סתם שווארמה גנרית. אכלתי טובות יותר.

כחלק ממסע השווארמות שאני עורך עם חבריי שמתי לי למטרה את ד"ר שקשוקה ועוד אחת בדליה שהומלצה לי ע"י אוריו. לצערי אני לא מוצא זמן לחידוש המסע בשם הבשר, הטחינה ורוח הלאפה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציפורה בת ים - זה הסניף המקורי של ציפורה לפני שנפתחו כל האחרים. השווארמה שלהם פשוט מעולה. כשרות מהדרין - בד"צ בית יוסף.

כמו שמישהו כבר כתב, הגלגלים עפים מהר. בשישי אני חושב שהם סגורים. מקום בעייתי קצת מבחינת חנייה, אבל שווה את המאמץ.

אם אני לא טועה - 33 ש' בפיתה בלי שתיה. לא זוכר את המחיר של הלאפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לאכול שווארמה בקרית גת פעם אחת, כבר לא זוכר מה היה שם המקום. אמנם הזמנתי צלחת, אבל המחיר היה הזוי ברמות והאיכות גרועה בפרופורציה הפוכה מושלמת למחיר. לא יודע מה יש לכם שם בקרית גת.

פראיירים. אין פה שווארמה טובה כבר שנים. אני ממליץ על שלושה מקומות. בארכה בגדרה,השבע באשדוד ופארוק באור יהודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בפגישה באשדוד, משם קפצתי לקרית גת, ללקוח שהוא גם חבר היה בדיוק פרוייקט שם. לא היה לנו הרבה זמן ורצינו לאכול. אבל כן, בשורה התחתונה היה עדיף לקנהות סנדוויץ' בתחנת דלק.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*אזהרה - מכיל תמונות קשות*

האמת, מאז שאכלתי ב"בנדורה" (רשת ארצית) קשה לי להינות כמו פעם מכל שווארמיה אחרת.

לחיוב: הבשר מעולה ואיכותי מאוד. פרגית או עגל מסתובבים על שיפוד ששוכב מעל גריל פחמים.. הבשר מעושן, רך ומלא בטעמים. התחושה שאתה אוכל משהו ברמה גבוהה ולא סתם אוכל רחוב זול.

באחת הפעמים שלקחתי את זוגתי, אחרי שיצאנו משם עברנו ליד שווארמיה 'רגילה' ושנינו הסכמנו שזה נראה פתאום עלוב ולא מזמין.. לקח זמן להתאושש ולרצות לאכול במקומות אחרים.

לשלילה: מחיר שיכל להיות יותר נוח - פיתה 33, לאפה/בגט 39 (בצפון זה יחסית יקר, דוגמת אותה שווארמה שליד מוכרת פיתה ב20 ש"ח), לא מפנקים בצ'יפס בצד ו"בר" הסלטים החופשיים פצפון ועלוב. רגיל לאכול בציר יפו בחיפה במוגרבי (מקום ראשון מבחינתי, עד לפני שנפתחה בנדורה), או במבינו ושם תמיד מפנקים בצלחת צ'יפס ויש סלטים חופשיים בשפע.

וככה זה נראה:

74c35d6d-b0a4-43ec-9f08-710fdcfb6e2f.jpg

עריכה אחרונה על ידי djyakini

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם סניף בחיפה?

http://www.bandora.rest/%D7%A1%D7%A0%D7%99%D7%A4%D7%99-%D7%A8%D7%A9%D7%AA-%D7%91%D7%A0%D7%93%D7%95%D7%A8%D7%94

חיפה - מוריהברוכים הבאים לבנדורה סניף חיפה - מוריהשווארמה כשרה ב חיפה - מוריה, הנכם מוזמנים לבוא ולהתארח אלצנו בכתובת:

חיפה , שד' מוריה 108

שעות פתיחה:

א'-ד': 00:00-11:30

ה': 11:30-17:00

מוצ"ש: חצי שעה לאחר צאת שבת-2:00

להזמנת משלוחים חייגו:04-6360057

יש להם גם סניף בקריית אתא

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אךךך, יאקיני... יאקיני... גמרת אותי עם הפריים הזה.

מסתבר שהם הולכים לפתוח סניף בבוגרשוב בת"א בקרוב. ממש קל"ב :joy:

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק באתי לכתוב שהוא שבר אותי.

סעמק שמישהו ישים אזהרה בכותרת.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנדורה טעימים שזה מפחיד.

אני אוכל ב"שבע" באשדוד רק כשיש תור ארוך בבנדורה.

יום חמישי בלילה, 3:00 בערך והיו 12 אנשים בתור (ספרתי)

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...