Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז איזה שווארמיה היא הטובה ביותר באזור המרכז?

ToSToS
שימו לב! השרשור הזה בן 2626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה מה המחיר בבית קפה איטלקי מקומי.

הגענו לאיטליה. בפירנצה- כוס אספרסו עלתה 2 אירו.

.....

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 263
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אכלתי פעם שווארמה בקרית גת, בחיי שאני לא זוכר מה שם המקום, אני עדיין מדחיק.

תנסה את חיפה לקבלת פרופורציות :wink: מוכן לשמש מדריך.

באיזה שנה זה היה? אולי אני יודע.

יכול להיות שזה היה בנובי? מסעדת עמי? או במקרה עשית טעת והלכת למזנון ורדה (אם כבר אז עדיף את הפלאפל שם).

חיפה? יש דודים בקריות, אז אפשר לקפוץ.

הבעיה שרוב השווארמיות שם הם של בני דודים, מטעמי כשרות אני מעדיף לאכול אצלם חומוס.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה לפני כשנה, +/-, במרכז מסחרי שהיה שם גם בנק דיסקונט. גועל נפש כזה לא אכלתי מאז ששכנעו אותו לאכול שווארמה בתחנה מרכזית באר-שבע בדרך חזרה מקציעות.

אתה צודק לגבי הכשרות, זו אכן נקודה בעייתית עבורך. נו, מילא. תעיין בשרשור החומוס, גם לזה יש בחיפה פתרונות לא רעים :-D

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על מסעדת "בגחלים".

כל קשר בינה לבין רשת גחלים הוא מקרי בהחלט, בגלל זה השם הוא בגחלים.

השווארמה שם באמת זוועה, אבל הפרגיות לא רעות, הפעמים היחידות שהייתי שם, זה שהיו מארגנים מסיבות פרטיות.

פעם הבאה שאתה נקלע למקום, תלך לצד השני של אותו פסאג' לכיוון הקניון החדש ותטעם את הפלאפל של "פלאפל הישועה", אני קונה שם פלאפל עוד מהימים שהייתי ילד קטן.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, צירוף המקרים אשר הביא אותי לשם היה נדיר מדי - לקוח שנזקק לליווי שלי שם (תיק שהסתיים) + חבר שעשה שם פרוייקט (ולא נראה לי שיעשה עוד אחד), כך שחוששני שלא אזכה לטעום עוד מהשווארמות של קרית גת :lol:

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה אני ואשתי טסנו לשבוע באיטליה. בנתב"ג קנינו 2 קפה ו2 קרואסון, עלה לנו קרוב ל70 ש"ח.

הגענו לאיטליה. בפירנצה- כוס אספרסו עלתה 2 אירו.

באוטוגריל על הכביש המהיר, כוס אספרסו עלתה 2 אירו.

עלינו לפסגת הר מושלג (הרכבל במלצ'זינה, הצד הצפון מזרחי של אגם גארדה). בקפיטריה בפסגה כוס אספרסו עלתה 2 אירו.

נמל תעופה במילאנו, כוס אספרסו- 2 אירו.

מסתבר שלא כולם חזירים.

אמנם למילאנו הגענו מנמל התעופה של ציריך (דרך לוגאנו ודרום שוויץ. טיול נהיגה מדהים, אגב) אז לא עברתי בשדה"ת שם, אבל איני זוכר מחירים זולים כ"כ בשום מקום לאורך הדרך. (זה היה לפני איזה 8 שנים. אולי המשבר הכלכלי גרם להם לחרטות. חוץ מזה, אצל האיטלקים אספרסו זה מוצר יסוד. בטח המחיר בפיקוח ממשלתי:lol:). מסביב לאגם גרדה משולש פיצה מעופש עלה בסביבות 5 יורו...

בכל מקרה, מבלי להשמע עקשן מול דוגמאות מהחיים של חברים אחרים - בכל נמלי התעופה שאני מכיר המחירים גבוהים יותר מאשר "בחוץ". וזה כולל אפילו את רשתות המזון המהיר.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום עשיתי את הניסוי האולטימטיבי לשווארמה של הפעמונים ברמת השרון.

הבאתי פיתה אחת לעצמי, ועוד פיתה לילדים. את הפיתה לעצמי פירקתי בחצי דקה. את השניה, שביקשתי בלי כלום רק פיתה ושווארמה - חתכתי לשתיים, הוצאתי קצת שווארמה שלא יהיה עמוס ונתתי להם לאכול.

הילדים שבד"כ יעדיפו שניצל תירס עם קטשופ או מקסימום אצבעות תירס במקדונלדס, כמעט הורידו לי את האצבעות בביסים שנתנו, וביקשו עוד.

הגדילה לעשות הבכורה, שלא נוגעת בשום דבר חוץ ממלפפונים עם קוטג', וביקשה שפעם בשבוע אביא לה שווארמה.

:beerchug:

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגדילה לעשות הבכורה, שלא נוגעת בשום דבר חוץ ממלפפונים עם קוטג', וביקשה שפעם בשבוע אביא לה שווארמה.

:beerchug:

פרס "האבא של השנה" יישלח לך בדואר. איזה כיף זה לראות את הילדים אוכלים. :-)

(אילו היית מביא להם את "שמש", הם לא היו שוכחים לך את הטראומה לכל החיים)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף פולו איך אתה מעיז להגיד שווארמה טובה וסעיד למען השם !!!!!!!!!!!!

ואני עדיין לא מבין איך לא הוזכרה שווארמה חזאן בחיפה

הכול יהיה בסדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי כמו ב"שמש", הפיתות שלו קטנות והסלטים בקיצוב.

כי כשדלת ליד יש את ג'יבלי, שהוא גם טעים יותר, גם נדיב יותר, וגם שיך "לשושלת" מכובדת בחיל הים,

אז מי נכנס לחזאן, חוץ מתיירים מהמרכז (שלא שירתו בחיל הים)?

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה חזאן בחיפה - יש את זה שברח' יפו, יש את זה שמול לב המפרץ, זה שבהמשך כביש השרות שם וזה שבצומת ק. אתא (היה לפחות, לא הייתי שם מזמן). מבין כל אלה, הכי סביר (אם כי נראה תעשייתי מדי) זה זה שבהמשך כביש השרות, אחרי לב המפרץ, וממילא כבר לא מהמובילים.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה חזאן בחיפה - יש את זה שברח' יפו, יש את זה שמול לב המפרץ, זה שבהמשך כביש השרות שם וזה שבצומת ק. אתא (היה לפחות, לא הייתי שם מזמן). מבין כל אלה, הכי סביר (אם כי נראה תעשייתי מדי) זה זה שבהמשך כביש השרות, אחרי לב המפרץ, וממילא כבר לא מהמובילים.

אנגוס בחיפה ברמה הרבה יותר גבוה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחוץ מזה, שכותרת השרשור היא "באיזור המרכז". חיפה זה בצפון, כמה שידוע לי.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנגוס בחיפה ברמה הרבה יותר גבוה

אנגוס נמצאים מול המשרד שלי. הם עשו חתיכת שיפוץ והחליפו תפריט לא מזמן, שהמהות שלו היא פחות ביותר. חבל, כי הם באמת איכותיים וטעימים והבשר שם משובח ביותר.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...