Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צרות במימון רכב: הטלנובלה של פרנקוס (כותרת לא נערכה).

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 3840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן? ומה אם גוגל יצאו עם שדרוג לגוגל טרנסלייט? אה? אה? :wink:

:roflmao: :roflmao:

לא נראה לי שדבר כזה הוא כל כך רחוק מהמציאות...

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 255
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ארקו - אני מודע לחלוטין לתחלואי התח"צ בישראל. אמנם חלפו כ-15 שנה מאז שחזרתי להחזיק בשתי מכוניות כך שאני ממעט מאד להזקק לה, אבל יש לי 3 בנים הצורכים את שירותיה יום יום.

הענין הוא שבחירתו שפרנקוס נמצא בעמדה של ברירת קבצן. זה לא שיש לו בחשבון הבנק 200 אש"ח ששוכבים וממתינים לשימוש, יש לו רק חובות, פרנסה שנראית סבירה אבל לא בטוח שבאמת יציבה ומחשבה על הקמת משפחה. והשלישיה הזו דורשת חסכון. בעצם קמצנות, לא פזרנות. אז אולי ההצעה שלי היתה קצת קיצונית, ואני חושב שהיא לא כזו, ובכל מקרה ההתכווצות כעת היא לצורך התרחבות עתידית, ואפילו בעתיד הלא רחוק מאד. אם הוא חש שהחזקת רכב תשפר משמעותית את פרנסתו, ושבזכותה הכנסתיו יגדלו מעבר לעלות החזקת הרכב (כולל חישוב חודשי של אבדן ערך, ובחיסור עלויות התחבורה החלופית) יש מקום לשקול רכישת רכב - אבל, שוב, בצורה יותר צנועה. אין דין הלואה של 30 אש"ח כדין הלואה של 80 אש"ח. וד"א - אולי פספסתי, אבל לא הבנתי מה הריבית שאליה התחייב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אכנס כרגע רגע לפני יום כיפור לנושאיים פיננסיים

אין אחד שיכול לזקוף לזכותו פתיחת שרשור אישי ולקבל כ 120 תגובות ביום וקצת חוץ מיוסי

ת'חדש על הקליאו וברכות קצת באיחור ליום ההולדת

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר השרשור הזה וכמה אחרים יהפכו לסדרת ריאליטי[לדעתי עם פוטנציאל רב] התגובות יכסו על המינוס יחד עם פרסומות.

כרגע כמות התגובות ועומק המינוס פועלים בכיוונים מנוגדים ואף מסבירים זה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לא מובן שכיום יש לי כבר יציבות כלכלית?

הכל מחושב ואני יודע שאני יכול לשלם את כל ההוצאות וגם מעבר לזה.

אם היו אומרים לי שאני צריך לשלם את ההפרש של 6000, יש לי את הכסף הזה ביד אבל אני לא רוצה להוציא אותו כי זה (ועוד קצת) זה טווח הביטחון שלי בשביל מקרה שלא יהיה לי איזה חודש (וזה לא יקרה כי אני מלא עבודה עד ינואר בכל מקרה).

עד היום זה לא היה ככה בגלל סיבות שלא ממש קשורות אלי וההכנסות שלי לא היו מספיקות.

כיום יש לי את הכסף לשלם על קצת יותר מחודשיים של כל ההוצאות שלי, ואני מצליח לחסוך כל חודש.

אני לא אחיה מהיד לפה וזה לא יגרור לבעיות כלכליות.

סורי. זו ממש לא יציבות כלכלית בגיל 30.

כי אם היית מחפש חודש-חודשיים אחר רכבים יד שנייה, לצד הרבה גרוטאות, היית מוצא רכבים שמורים.

לא צריך חודשים. די בכמה שעות כדי למצוא רכב יד שניה שמור בתקציב של סביב 40K.

גמר חתימה טובה לכולם וצום קל למי שצם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי יקירי,

אפילו נרשמתי לאתר כדי להגיב לך,אחרי שאני נמצא באתר כשנה ורק קורא בלי להגיב (כבוד......),

עליך לקחת בחשבון שעצמאי הוא לא שכיר,

אז יופי,יש לך עבודה מובטחת עד ינואר,ומה אח"כ ?

מה יהיה ?,יכול להיות טוב יותר אך יכול להיות גרוע יותר.

אה וכן,אני עצמאי,23 שנה.

אני מבין ששיתפת אותנו במה שעבר כשביקשת ההלוואה ולא כדי לקבל עיצות ולכן אין בכוונתי לנסות להניע אותך מהרכישה אלא רק לברך אותך ב"תתחדש" וסע בזהירות,למרות שלדעתי הצורה שבוצעה הרכישה היא טעות אחת גדולה. (ואני מקווה שאני טועה,זה רק הזמן יגיד).

מעיון בפייסבוק שלך אני יכול להבין למה לא קנית פאג'רו.:-)

תתחדש

מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי פרנקוס היקר,אני כבר כמה ימים מנסה להבין אם לעשן באלפא זה לא"חילול הקודש" ולהסב אותה לגז זה גזר דין מוות?

(כן זה אני שרציתי לקנות אלפא 75 והבעלים התחרט)

אהה וסליחה שאני חורג מהנושא ,אבל הייתי חייב.

קודם כל יוסי עכשיו אתה נראה כמו טרול(במושג הזה אתם משתמשים כשבנאדם נראה חרטטן?)

אמרת לי עוד לפני כמה ימים שקניתי רנו (כנראה אז רק חלמת על הרנו)

אחרי זה צחקת עליי עם הרעיון של ההסבה של האלפא לגז, בסוף מתברר שהרנו לא שלך בכלל והאלפא שלך לא כזאת קדושה, והההיגיון הבריא שלך גם לא להיט, 100% מימון ולא אכפת לך באיזה תנאים כמה תשלם.

אבל לקנות אלפא75 "אני צריך להיות מטומטם".

סלחל לי יוסי אם נעלבת בכל זאת יום כיפור, אבל אחרי התר'ד הזה הוכחת לי עם מי יש לי עסק..קו מחשב מאוד רציני יש לך, ואחרי זה אתה עוד מייעץ ומסביר לאנשים אחרים מה טוב ומה לא. מצחיק אתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה עוד תגובה תעזור, אני רואה דברים בצורה שונה אבל מגיע לאותם מסכנות:

כשרוצים לקנות דירה בעתיד שנגיד עולה 900,000, כמובן שאין כסף ומתלוננים על יוקר מחייה וכו' - לגיטימי

אבל אז בא בנאדם ומוציא כמעט 10% מזה בשביל אוטו!! זה המון כסף, זה חלק מאוד מאוד גדול מההון הראשוני שצריך למשכנתא לדירה כזאת. תחשוב כמה אתה מרחיק את עצמך מהדירה הזאת בשביל רנו קליאו.

אתה מתנהג עם הכסף כאילו זה משהו שלא נצבר אלא מתחיל מ0 כל חודש. אתה לא אמור להוציא כל מה שאפשר כי אתה יכול, אתה אמור להוציא מה שאתה צריך כדי לחיות ברמה שאתה רגיל וזהו, מה שאתה מרוויח מעבר לזה - זה הכסף שלך שאתה צריך לחסוך לדירה, טיול, ילדים, חתונה או כל מה שלא ייפול עליך בעתיד ותגיד איזה בעסה שאין לך כסף, ושוב תקח הלוואה ותשלם הרבה יותר - למרות שאת הכסף לשלם, בלי הלוואה יקרה, כבר היה לך ושרפת אותו.

הטיעונים על זה שהקליאו תהיה חסכונית יותר מאוטו משומש יכולים להשמע הגיוני רק אצל מישהו שאיכשהו מחליף מנוע בכל אוטו משומש שהוא קונה.. אתה גולש בקארזפורום אתה אמור לדעת איך לתחזק רכב ואיך לחסוך אלפים בכל תיקון. אני צוחק תמיד על אנשים שאיכשהו מוציאים במוסך סכומים מטורפים, וזה רק בגלל שאני יודע לקרוא באינטרנט ולחשוב בהגיון. התחזוקה בפנדה שלי היא בעלות אפסית. גם בפונטו 2001 עם 200000 ק"מ יד 4 של אח שלי אמנם החלונות חשמל לא תמיד עובדים אבל גם - תחזוקה בחינם.

פונטו ספייס או פנדה במצב מעולה מוצאים בקלות במחירים של 25 ומטה, יישור קו של מה שצריך בעוד 3-4 אלף ויש לך אוטו חסכוני ונוח. כל רכב שעולה יותר זה מותרויות לאנשים שאו מרוויחים המון או שכבר קנו דירה, או לפחות שאוהבים מכוניות וחסכו בבנק בלי שום הלוואה את הסכום וזה הפנטזייה הנוכחית שלהם לקנות אוטו חדש. לקנות אוטו חדש כשאין לך את הכסף במקום לקנות את ה"פונטו ספייס" זה פשוט חוסר אחריות...

לפי דעתי תבטל את העסקה הזאת כל עוד אתה יכול, תשכור אוטו לשבועיים שבהם תחפש רכבים זולים עד שתיפול על אחד שמור, והנה יש לך איזה 50 אלף נוספים בבנק שמקדמים אותך צעד ענקי אל הדירה..

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הרכב, מקווה שהסיפור ייסגר.

הייעוץ הכלכלי פה קצת לא לעניין, הבן אדם שיטף סיפור שמזהיר לבדוק בשבע עיניים עסקאות מהסוג הזה וכל מה שמובטח לך מול נציג המכירות לא בהכרח מובטח לך על הנייר.

לגבי האם משתלם לקנות רכב חדש או משומש זה כבר לא קשור, כמה אנשים פה מחזיקים מכוניות לא הגיוניות בעליל? רכבי אספנות, מיאטות, VAG משופרות, אלפות מזדקנות ובימרים עם מנועים בגדול הבית שלי?

אלו לא רק החלטות כלכליות, אני מאמין שרובנו רוצים משהו קצת יותר מאוטו מרק א' לב'.

אבל כן - לפני שאתה מכניס כסף לפקדון (במיוחד שאלו גרושים) יש לסגור את כל ההלוואות! במיוחד אלו עם ריבית זוועה! למדתי זאת על בשרי והפסדתי משהו כמו 900 שקל על זה שלא סגרתי הלוואה בזמן והרווחתי 10 שקל בפקדון.

Audi S3 8P - APR Stage 2+

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, מה הקטע עם ההוא מ"חייזרים מן העבר" בסמלון שלך?.

http://knowyourmeme.com/memes/ancient-aliens

9148130.jpg

כשאנשים נתקלים במשהו שהם לא מסוגלים להסביר, הם מאשימים בזה את אלוהים, חייזרים, או את יוסי פרנקוס

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי תבטל את העסקה הזאת כל עוד אתה יכול, תשכור אוטו לשבועיים שבהם תחפש רכבים זולים עד שתיפול על אחד שמור, והנה יש לך איזה 50 אלף נוספים בבנק שמקדמים אותך צעד ענקי אל הדירה..

אתה מתבלבל. אין לו 50 אלף בבנק. זה בדיוק העניין. גם בשביל רכב משומש הוא צריך לקחת הלוואה כרגע, אבל הוא מעדיף להתחייב ל-80 אלף שקלים...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר אז אפשר להגיד שהוא נכנס למינוס 80 אלף במקום להכנס למינוס של 30 אלף, זה 50 אלף יותר שהוא יוציא, מה זה משנה מתי

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...