Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צרות במימון רכב: הטלנובלה של פרנקוס (כותרת לא נערכה).

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 3870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראשית, הדגמים שיש כאן עלו יותר ממה ששילמת כך שהם מגלמים צניחת מחיר גדולה עוד יותר.

שנית, זה המחיר שהמוכר דורש. עם הזמן כשהטלפון לא יצלצל הוא יצטרך להתפשר ובגדול.

אני לא חושב שאתה נמצא בעמדה שאתה יכול להיות בררן על מה אתה נוסע, אתה צריך סוס עבודה זול ואמין .

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 255
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מסכים.

ראית כמה עולה היום קליאו בת 5?

יותר מ30K.

חוץ מזה שגטס זה רכב שאני ארצה להרוג את עצמי אם אנהג עליו.

זה רכב ממש נוראי שלא עונה על אפילו אחד מהצרכים שלי.

כבר יותר זול לי להשאר עם האלפא.

attachment.php?attachmentid=353180&stc=1&d=1378993079

הדוגמא שלך, מחזקת את מה שאייל כתב לך.

מחיר מבוקש, 37.500 זה 30 ביד במקרה הטוב בדיוק מה שאייל כתב לך, ואני מסכים עם כל מילה שלו.

בכל אופן, אני מאחל לך שתהנה מהרכב וסע בדרכים טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאתה נמצא בעמדה שאתה יכול להיות בררן על מה אתה נוסע, אתה צריך סוס עבודה זול ואמין .

בזה אמרת הכל.

אני צריך רכב כרגע, שלא יהיה חתיכת גרוטאה שאני אתבייש לנסוע בה עוד 3 שנים ושלא יעלה לי יותר מרבע מהתקציב החודשי שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה יעלה ביטוח בדקת?

שיהיה בהצלחה ברכישה. אני מקווה שהכל יסתדר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע. בגלל זה הרמתי אליהם טלפון.

אבל לפי מה שאני מבין כיום לכל הרכבים שלהם יש את הכרטיס.

מה שהבנתי זה שב1.2 צריך להכניס את הכרטיס למקום שלו אבל ב0.9 לא צריך, פשוט צריך שהכרטיס יהיה בתוך האוטו ולא משנה איפה.

הוא יכול להיות אצלך אפילו בכיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טוען שאין לך כסף ושכל אגורה חשובה, אבל מצד שני "לא אכפת לך" כמה כסף עולה האוטו, העיקר שזה 100% מימון, ושלהחזיר יצא לך 1200-1400 בחודש.

לא תאמין כמה אנשים רוכשים כך דירות.

אלא ששם לא מדובר בקופסת פח ב-80K, אלא בקופסת בטון ב1500K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קשור אזור המגורים שלי?

אני גר במושב עם שומר בכניסה ובקרוב אגור בראשל"צ ואני בן 30.

גם אין לי תביעות בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קשור אזור המגורים שלי?

אני גר במושב עם שומר בכניסה ובקרוב אגור בראשל"צ ואני בן 30.

גם אין לי תביעות בכלל.

קיימים איזורים מוכי גניבות לכן חברות הביטוח נוהגות לגבות מחיר גבוה יותר מהלקוח. חשבתי שאתה גר בחיפה.

הגיל גם קובע כמה פרמייה תשלם לחברת הביטוח.

בכול מקרה לי אישית נראה מחיר נמוך אבל שייהיה בהצלחה בהמשך.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד קצת מוקדם להגיד מזל"ט על הרכישה.

לא מתכוון להיכנס לך לכיס אבל רוצה לחלוק עלייך לגבי רכב ש"יעשה בעיות" בגלל שהוא בן יותר מ5 שנים.

אבא שלי קנה סובארו אימפרזה בת3 לפני 5 שנים (מודל 2005). מאז ועד היום הרכב איתנו ומשרת באמינות גבוהה מאוד.

זה כולל אגב, 2 נהגים חדשים (אחד-אני- שנהג עליו קבוע ואחת נהגה בצורה מזדמנת).

מה הוחלף? ובכן פרט לטיפולים שוטפים (כל 10K במקום 15K של הוראות היצרן). מצבר חדש בן קצת יותר משנה (הרכב עדיין הניע אבל המצבר היה ממש חלש. ככה לפי המוסך. את האמת שתיכננתי להחליף בלי קשר- עבר 7 שנים ובאמת הרגיש חלש). אחרי כמעט 140K קילומטרים ולפני שנה בערך הוחלף רדיאטור כי הראש רדיאטור והצינור מים נבקעו. הקפדנו לנסוע עם הרכב רק הבייתה ולשים מים (היינו בדרך הבייתה מטיול). קרה ביום שישי, יום ראשון הרכב כבר היה עם רדיאטור חדש. לפני חודש הוחלף אלטרנטור.

היום- 155 אלף קילומטרים אחרי יש נזילה קלה (הזעה קרו לה) מכיוון הבולם האחורי. המוסכניק אמר שזה עדיין שום דבר מסוכן ולהגיע אליו עוד חודש לבדיקה נוספת כי כרגע לא צריך להחליף.

וזהו... אהה בעצם גומייה של אחד החלונות נפלה ממקומה. סידרתי את זה לבד בעלות של 40 שקלים.

וזה לרכב בן 8 שנים. כל הבעיות שצצו הן בלאי שוטף שנכון שזה מעצבן אבל לא קרה פעם אחת שהאוטו סירב להניע/לא נסע. וחוץ מזה הרכב מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרנקוס לצורך העניין לי ולחבר יש היילקס 2005 הוא גר בבאר שבע ואני בצפון, הביטוח שלו יהיה הרבה יותר יקר בגלל חיבתם של תושבי האיזור לדגם הזה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שכל רכב ישן יעשה בעיות.

מה שאני אומר זה שלי אין את הכלים לבדוק את המצב האמיתי של הרכב ואני לא יכול לסמוך על אף אחד שכן יעריך אותו כמו שצריך.

גם אם הייתי קונה רכב בן מעט מאוד שנים, לך תדע אילו בעיות יש לו, שלא בודקים.

זה יכול להיות כל סוג של בעיה, החל מתאונה שלא תוקנה כמו שצריך ועד שהרכב פשוט שורף נורות כל יומיים.

אי אפשר לדעת באמת את המצב של הרכב כי המכונים שבודקים רכבים לא מספיק אכפתיים ויש להם תקלות שהם תמיד רושמים (נקישות מהגיר?) רק בשביל כסת"ח.

חוץ מזה תצרוכת הדלק של אימפרזה לא ניתנת להשוואה לתצרוכת של רכב 1.2 ידני חדש.

מה שהרכב עשוי לחסוך לי, הוא יעלה בתצרוכת דלק יותר גבוהה.

בלי קשר, היו לי שתי סובארו (ג'אסטי ולגאסי 1.8 אוטומט). שתיהן הרכבים הכי אמינים שהיו לי אי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...