Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ולמציאה ההזויה של השבוע - רוצים להיות נהג משאית?

שימו לב! השרשור הזה בן 3862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה שיש לך רשיון למשאית לא אומר שאתה נהג משאית במקצועך.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בזמנו janes היו מוציאים סימולטורים טובים (צוללת, למשל) וחבל שהפסיקו.

Jane

איזה סימולטור אדיר, תן לי היום F15 ואני מטיס אותו כמו בובלה בזכות הסימולטור הזה :-D

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כוכב כחול - איזו נוסטלגיה. מאוד אהבתי את המשחק.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לפני שחרשתי את הסימולטורים הנפלאים של Jane (דווקא את כוכב כחול לא כ"כ אהבתי), זה היה להיט על הפנטיום 100 שלי -

2g9Tu52wn8k דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא היה מגניב, אבל לא התקרב לריאליזם של ה F15

בקפטן אינטרנט סיכמו את הביקורת עליו במשפט "לא סימולטור הטיסה הכי טוב שיש, אבל היחיד שמאפשר לך לחזור מגיחת הפצצה בסוריה ולהוריד בדרך כמה פצצות על הבית-ספר שלך ברמת-גן" :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג במשאיות כאלה ביום יום, אני מוריד אותו עכשיו להשוואה למציאות 8) 8) 8)

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל סימולציה כיפית של מטוסים אין כמו A10 Cuba

אין כמו לנחות על דשא כשחוץ מכמה צמחים אין לך מושג מה המרחק שלך לאדמה כי לא שמו טקסטורה לדגם התלת מימד!

http://www.youtube.com/watch?v=EQfByqsVXXM דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

A-10_Cuba,_Hog_over_GIA.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הורדתי את המשחק אתמול והתקנתי.

הגרפיקה לא משהו אבל מצד שני הוא רץ מצוין על הלפטופ שלי שממש לא מיועד למשחקים (אין כרטיס גרפי חזק במיוחד). השליטה במקלדת של הלפטופ לא ממש נוחה ועד שמצאתי את הכפתור שמפעיל את הקרוז קונטרול הלכה לי האצבע שנותנת בגז.

חוץ מזה, עשיתי כמה תאונות קלות עם דבילים שבלמו באמצע כביש מהיר. חניה ברוורס עם הנגרר זה פשוט גובל בבלתי אפשרי, לא הצלחתי ופשוט דילגתי על החניות. אבל חוץ מזה, משחק נחמד מאוד. כבר הרבה שנים שלא שיחקתי במשחקי מחשב ונראה לי שכאן יש פוטנציאל התמכרות קל.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הורדתי את המשחק אתמול והתקנתי.

הגרפיקה לא משהו אבל מצד שני הוא רץ מצוין על הלפטופ שלי שממש לא מיועד למשחקים (אין כרטיס גרפי חזק במיוחד). השליטה במקלדת של הלפטופ לא ממש נוחה ועד שמצאתי את הכפתור שמפעיל את הקרוז קונטרול הלכה לי האצבע שנותנת בגז.

חוץ מזה, עשיתי כמה תאונות קלות עם דבילים שבלמו באמצע כביש מהיר. חניה ברוורס עם הנגרר זה פשוט גובל בבלתי אפשרי, לא הצלחתי ופשוט דילגתי על החניות. אבל חוץ מזה, משחק נחמד מאוד. כבר הרבה שנים שלא שיחקתי במשחקי מחשב ונראה לי שכאן יש פוטנציאל התמכרות קל.

עכשיו אני מבין למה עוד לא פורסם המדריך שלי, מעבר דירה עאלק ;-)

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, אני איתמר וגם אני מכור למשחק. שלב 23 ו 40,301 ק"מ ללא צ'יטים :shock:

למען האמת נראה לי שכל סימולטור רכב כבד אפשרי רץ לי על המחשב באיזשהו שלב, ETS2 הוא ללא ספק הרציני מכולם.

קודם כל, המשחק והחברה המפתחת היא צ'כית, לא גרמנית. בזמנו הייתי בקשר עם בעל החברה כי הוא ביקש בבלוג שלו מתורגמנים לשפות בכל העולם, עברית משום מה לא הייתה על הפרק.

המשחק הזה ממכר ולא ממש ברור למה. אין לו שום מטרה חוץ מלהגדיל את החברה, לרכוש מוסכים בכל מיני ערים, לשדרג את המשאית שלך ו... זהו. הנוף מונוטוני ואין יותר מדי הפתעות בדרך. תאונה לא גורמת לשום נזק פיזי בגוף המשאית ורק בביקור במוסך ניתן לראות אילו חלקים פגועים (וגם זה בתצוגת אחוזים).

שתי תוספות שהן לדעתי בגדר חובה:

1. MOD של פיזיקה שונה למשאיות. הכיול המקורי של המשאיות די על הפרצוף ולא מציאותי. ישנם מודים חיצוניים שממש משדרגים את ההתנהגות של המשאיות, בעיקר בתזוזה של הקבינה והיציבות על הכביש.

2. מפת עולם מורחבת, נקראת TruckSim World Map או בגוגל TSM. הגרסה העדכנית היא 4 נקודה משהו.

זה אומנם קובץ של 2~ ג'יגה אבל מוסיף גם את מדינות צפון אפריקה (ומעבורות מאירופה לשם וחזרה) והרבה כבישים ומבנים באירופה עצמה.

לגבי תוספות למשחק עצמו השמיים הם הגבול. כמות החובבים של המשחק הזו היא אדירה ויש ברשת מאות אם לא אלפי Modים שונים להורדה, בעיקר של חברות תובלה אירופאיות ושיפצורים חיצוניים ערסיים להחריד למשאיות.

אפשר גם להוריד דגמי משאיות שאין במשחק אבל לא תמיד אלו דגמים מוצלחים, לעיתים הם מגיעים ללא Interior וגם הסאונד המודרני והמנועים החזקים לא תמיד מתאימים למשאית MAZ רוסית עתיקה ומקרטעת.

אם למישהו יש Mod מעניין אל תתביישו לשתף.

איתמר

(בעליה הגאה של M.A.N TGX XXL 6X4 680hp)

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...