Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ולמציאה ההזויה של השבוע - רוצים להיות נהג משאית?

שימו לב! השרשור הזה בן 3860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עכשיו אני מבין למה עוד לא פורסם המדריך שלי, מעבר דירה עאלק ;-)

אההה, כן. תזכיר לי במה מדובר? :-D

שלום, אני איתמר וגם אני מכור למשחק. שלב 23 ו 40,301 ק"מ ללא צ'יטים :shock:

למען האמת נראה לי שכל סימולטור רכב כבד אפשרי רץ לי על המחשב באיזשהו שלב, ETS2 הוא ללא ספק הרציני מכולם.

רגע רגע, אשכרה שילמת על ההמשך? כי הגעתי לשלב 3 בואך שלב 4 ו"נגמר לי הדמו" :?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי את הסימולטור ומה אני אגיד לכם, במציאות הרבה יותר קל לנהוג בהן מאשר במחשב :-P

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הורדתי את המשחק אתמול והתקנתי.

הגרפיקה לא משהו אבל מצד שני הוא רץ מצוין על הלפטופ שלי שממש לא מיועד למשחקים (אין כרטיס גרפי חזק במיוחד). השליטה במקלדת של הלפטופ לא ממש נוחה ועד שמצאתי את הכפתור שמפעיל את הקרוז קונטרול הלכה לי האצבע שנותנת בגז.

.

איך מפעילים את הקרוז קונטרול?:oops:

הרוב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוברים את ה 40 קמ"ש ולוחצים על C במקלדת.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב קרוז קונטרול, נסה להבין איך מבטלים את הרידייטר במשאית של דאף. כוסאומו העולם, עשיתי שלוש-רבעי דרך לבריטניה על 50 קמ"ש מקסימום עד שהבנתי שהרידייטר נכנס אוטומטית בכל עצירה וצריך לתת לחיצה ארוכה על ף או , כדי לבטל אותו.

בחיים אני לא נוגע בדאף, מלא בעיות...

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב קרוז קונטרול, נסה להבין איך מבטלים את הרידייטר במשאית של דאף. כוסאומו העולם, עשיתי שלוש-רבעי דרך לבריטניה על 50 קמ"ש מקסימום עד שהבנתי שהרידייטר נכנס אוטומטית בכל עצירה וצריך לתת לחיצה ארוכה על ף או , כדי לבטל אותו.

תבטל את הריטרדר האוטומטי, לדעתי הוא הכי נוח ידני, כשההפעלה היא עם הגלגלת של העכבר.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות לשחק עם הגה וג'ויסטיק?

כרגע אני עסוק מדי בשביל לשחק (כבר הורדתי) אבל בשבוע הבא אולי יהיה קצת זמן לשרוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבטל את הריטרדר האוטומטי, לדעתי הוא הכי נוח ידני, כשההפעלה היא עם הגלגלת של העכבר.

יש כמה דברים דפוקים במשחק הזה, הריטרדר האוטומטי הוא אחד מהם. שימו לב שכשאתם קונים משאית אז אפשר לבחור את תיבה ההילוכים, אחת כזו שיש לצידה R מציין שמדובר בתיבה עם ריטרדר.

כדי להפעיל ריטרד לוחצים על ף, ויש משהו כמו 6 או 7 דרגות. כדי לבטל צריך ללחוץ על הלחצן שמימין ל ף, הלחצן ".

אני לא נוגע בעכבר במהלך המשחק, זה משנה את הזווית של המצלמה בקבינה ואז נוהגים עקום. לוח הספרות הימני מאפשר מגוון זוויות ראייה ולחצן 5 מחזיר לאמצע.

rupni מה הכוונה מה הורדתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר בהגדרות אפשר לבטל את הריטרדר האוטומטי, והוא יכנס לפעולה רק שתבקש ממנו.

בחלק מהמשאיות הריטרדר הוא כמו הידית של האיתותים, כשהוא למטה הוא פועל (יש כמה דרגות).

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...