Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבריק החישוקים האולטימטיבי

שימו לב! השרשור הזה בן 2037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במידה ואתה מתכוון לטפח את הרכב אחת לשבועיים, לא רואה סיבה להשתמש במוצרים חזקים.

אני משתמש ב Chemical Guys Diablo Gel, עושה אחלה עבודה.

אני נוסע הרבה והגאנטים נשטפים אחת לשלושה שבועות.

אני לא מחפש מוצר חזק, מחפש מוצר שלא ייפגע בג'נאטים מכיוון שאני לא יודע אם הם סגסוגת או אלומיניום.

ה -

Chemical Guys Diablo Gel מתאים לכל סוגי הג'אנטים? גם סגסוגת וגם אלומיניום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 627
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך אני יכול לדעת אם הג'אנטים שלי עם לכה/צבע/אלומיניום? הם מקוריים אך באתר של שברולט רשום חישוקי אלומיניום ובספר רכב רשום חישוקי סגסוגת.

יש תרסיס מסוים שאוכל לקנות ובוודאות יתאים ולא יפגע בג'אנטים?

אני מנקה את הגנטים שלי עם מנקה גנטים של סונקס שעושה עבודה ממש טובה ולא מצאתי משהו דומה בשוק. אם אני זוכר נכון יש להם גם מוצר ששומר על הציפוי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טובים יותר מהסונקס? באמת?

תגלה לנו מה יותר טוב מהסונקס לדעתך או שתשמור על זה בסוד, תחסוך בלספר לי על IRONX והמגווירס שלהגיד עליהם שהם יותר טובים זאת שגיאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בוא אתה תספר לנו למה Iron X פחות טוב מהסונקס.

מי דיבר בכלל על מגווירס? לא ניסיתי ולא אנסה.

לדעתי Iron X, Scholl Rim7, CG DeCon טובים יותר מהסונקס. למה? כי הם נייטרלים מבחינת חומציות, אם לא מפריע לך תבלה עם הסונקס.

SEAT ATECA Style Plus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם יקר משמעותית.

ברמת העיקרון,אתה יכול לקחת את הסונקס וגם לרסס על הצבע,נזק זה לא יגרום,הוא פחות חזק מהאיירון X בפירוק מתכות.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד חברות כמו NANOLEX וגם ANGELWAX

על בסיס PH NEUTRAL לא פוגעים בג'נט על בסיס

מפרק מתחת וגם יש ממותג שלי PH NEUTRAL

עלות 1 ליטר 120ש+מע"מ

מי מעוניין יקבל דוגמיות ואו ניסיון אצלי בסטודיו

לעשות בדיקה חינם

לפני שנים שנכנסתי RIM 7 לישראל,גם היו

פה חברים שצחקו ממני על מוצר זה,עד שלא

יגע עכשיו לשבחים פה מחלק של חברים שניסו

אותו,לבחירתכם חברים.

http://angelwax.eu/products/uncategorized/absolution/

http://angelwax.eu/products/wheels/bilberryconcentrated/

http://angelwax.eu/products/uncategorized/bilberry/

http://www.nanolex.de/en/products/cleaners/wheel_cleaner_and_iron_remover/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בוא אתה תספר לנו למה Iron X פחות טוב מהסונקס.

מי דיבר בכלל על מגווירס? לא ניסיתי ולא אנסה.

לדעתי Iron X, Scholl Rim7, CG DeCon טובים יותר מהסונקס. למה? כי הם נייטרלים מבחינת חומציות, אם לא מפריע לך תבלה עם הסונקס.

ממפרקי המתכות, בדרך כלל שמתכוונים לחומרים ״טובים יותר מהסונקס״, מתכוונים לחומרים חזקים יותר מהסונקס.

איירון אקס הוא אמנם חומר לא חומצי, אך הוא אגרסיבי ואין להשתמש בן באופן תכוף.

מה שגם בגדול, לא צריך להשתמש בו יותר מאחת לכמה שטיפות, בניקיון בשוטף - מים וסבון מספיקים.

הסונקס מספק יכולה ניקוי מעולה ובטוחה (שוב, כשמשתמשים בצורה מושכלת), ולמחיר שלו לטעמי אין מתחרים.

לגבי חומציות שנמצאת במוצרים אחרים, כמו ההוט רימס של מגווירס, החומר החומצי הפעיל נמצא בריכוז נמוך מאוד וכמעט ואינו מורגש.

החומציות שנמצאת במוצר אחר של מגווירס, wheel brighter, נמצאת בריכוז ענק - חומר שלחלוטין לא הייתי ממליץ להשתמש בו אלא במקרי קיצון רציניים שדורשים אגרסיביות קיצונית.

בכל מקרה יש מקום לכל המוצרים, השאלה היא מה התמורה הטובה ביותר למחיר תוך סיכון נמוך ככל הניתן של הג׳אנט.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שאין מקור מים זמין איזה חומר הכי מומלץ? מתלבט בין הסונקס הזה איירון איקס ובין המגוואוירס הסגול,

אגב אני מניח שצריך כמות של מטליות מיקופייבר רק לגאנטים, כמות גדולה של לכלוך מצטבר שם- אשמח לשמוע ממי שאין לו מקור מים זמין איך אני אמור להבריק חישוקים בצורה הטובה ביותר שאפשר להגיע ללא מקור מים זמין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2037 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...