Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב - Audi

RS
שימו לב! השרשור הזה בן 7152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רשום שהTT תגיע עם TDI

TDI זה דיזל...

תיקון טעות:

הFSI תלקח מהגולף GTI החדשה.. שהמנוע יהיה 2.0 FSI טורבו עם 200 כס...

ותיהיה גם TT 32 ...:-D

בעולם-"זאת זכות לתת שרות"

בארץ- "אתה חייב לתת לי שרות! אני קניתי את הכיסא שאתה יושב עליו!":evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון טעות:

הFSI תלקח מהגולף GTI החדשה.. שהמנוע יהיה 2.0 FSI טורבו עם 200 כס...

ותיהיה גם TT 32 ...:-D

והטעות היא... ?

בכל מקרה - לטורבו FSI קוראים... ניחשת נכון - TFSI...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסורת מדברת על רכב כמה שיותר חזק ובעל הספק גדול במיוחד (לא אותו הדבר).

בעבר רכבי דיזל היו בעלי מומנט (כוח) גדול יותר ממנוע בנזין אבל עם הרבה פחות הספק (כ"ס).

היום רכבי טורבו דיזל מגיעים עם ה-מ-ו-ן מומנט שמפצה לא רע על העדר ההספק.

בנוסף - מנועי בנזין הגיעו לרוויה מבחינה טכנולוגית ועושה רושם שלא השתנה הרבה בשנים האחרונות,

לעומת זאת - רק בשנים האחרונות היצרנים החלו לממש את הפוטנציאל הגלום במנוע לוגם סולר.

כמו כן - קראתי איפהשהו (נדמה לי שזה היה בpopular science, אני לא בטוח) שהחלו ניסויים בחומרים מורכבים קלים יותר מהחומרים שבשימוש כיום - מה שמאפשר למנוע דיזל לנסוק לאיזור ה7,000 ואף 8,000 סל"ד(!)

מדברים על שחרור אב-טיפוס כבר בעוד 5-6 שנים...

תאר לעצמך מה קורה ל34 קג"מ שמופקים ממנוע TDI סטנדרטי בנפח צנוע של 2 ליטר כאשר הם פוגשים 7,000 סל"ד... פשוט מטורף.

אז - בשביל המסורת - כדאי לעולם המוטורי לאמץ לחיקו בחום מנועי דיזל - הם העתיד והעתיד כבר כאן.

"העתיד" ? אולי "ההיסטוריה חוזרת"...

למנועי דיזל יש סטיגמה רעה ובצדק במשך הרבה הרבה זמן הם הרעישו, ליכלכו, זיהמו, נתקעו והיו חלשים במיוחד. כיום אפשר להניח את הדיזל במקומו הראוי אבל זאת אחרי הרבה שיכנוע ומחיקת זיכרונות העבר\ הווה.

בתור נהג שנוהג המון על דיזל משנת 00+ בד"כ מתוצרת רנו אני מוכרח להגיד שדיזל Make me sick.

נ.ב. מנועי העתיד הם על חרא של פרות\גז\זבל אורגני :? עשיתי לי בחילה.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"העתיד" ? אולי "ההיסטוריה חוזרת"...

למנועי דיזל יש סטיגמה רעה ובצדק במשך הרבה הרבה זמן הם הרעישו, ליכלכו, זיהמו, נתקעו והיו חלשים במיוחד. כיום אפשר להניח את הדיזל במקומו הראוי אבל זאת אחרי הרבה שיכנוע ומחיקת זיכרונות העבר\ הווה.

בתור נהג שנוהג המון על דיזל משנת 00+ בד"כ מתוצרת רנו אני מוכרח להגיד שדיזל Make me sick.

נ.ב. מנועי העתיד הם על חרא של פרות\גז\זבל אורגני :? עשיתי לי בחילה.

דניאל.

דניאל... ממך ציפיתי לקצת יותר...

1. הרעישו? נכון. מנועי דיזל ישנים היו מסוגלים להעיר מתים מקברם, היום הם שקטים כמו רוב מנועי הבנזין.

2. ליכלכו וזיהמו? איך בדיוק ידידי המלומד הגיע למסקנה האומללה הזו? האם ידעת שהמנוע 2.0 של האודי שלי מזהם פחות מה1.6 בנזין שלהם? (157g/km מול 173g/km)

3. נתקעו? ברור - בגלל זה מנועי דיזל חיים פי 2 בממוצע ממנועי בנזין... הם "נתקעים" בין ק"מ לק"מ.

4. חלשים במיוחד? הגיוני - משאיות ואוטובוסים יעבדו על מנוע חלש, למה לשים שם מנוע חזק... הצחקת אותי. מנוע דיזל בהגדרה חזק יותר מבנזין אבל בעל הספק נמוך יותר (אני מקווה שאתה יודע לעשות את ההבחנה בין השניים).

תסע ברכב גרמני מודרני לוגם דיזל ותבין את ההבדל ממנו לצרפתיה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיל , לדניאל יש איביזה 20VT..

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה הג'יפים היפים האלה??

איך קוראים לדגמים של שני הג'יפים?

העלתי תמונות של מה שאמרו בהתחלה

צהריים טובים,

Q4 & Q7.

Q4 = ג'יפון על בסיס ב-A4.

Q7 = פייקס פיק.

RS - יש כבר תמונה אחת מהתמונות של ה 8-A

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל... ממך ציפיתי לקצת יותר...

1. הרעישו? נכון. מנועי דיזל ישנים היו מסוגלים להעיר מתים מקברם, היום הם שקטים כמו רוב מנועי הבנזין.

2. ליכלכו וזיהמו? איך בדיוק ידידי המלומד הגיע למסקנה האומללה הזו? האם ידעת שהמנוע 2.0 של האודי שלי מזהם פחות מה1.6 בנזין שלהם? (157g/km מול 173g/km)

3. נתקעו? ברור - בגלל זה מנועי דיזל חיים פי 2 בממוצע ממנועי בנזין... הם "נתקעים" בין ק"מ לק"מ.

4. חלשים במיוחד? הגיוני - משאיות ואוטובוסים יעבדו על מנוע חלש, למה לשים שם מנוע חזק... הצחקת אותי. מנוע דיזל בהגדרה חזק יותר מבנזין אבל בעל הספק נמוך יותר (אני מקווה שאתה יודע לעשות את ההבחנה בין השניים).

לא הבנת אותי נכון. אני הבהרתי לאנשי הדיזל המודרני למה יש להם "שם רע".

דיברתי על מנועי דיזל משנים עברו. אין ספק שהחדשים שווים הרבה יותר.

לאבא שלי יש פראדו D4-D ויש לה מנוע מצויין. עדיין לא שיא תפארתו של הדיזל אבל מנוע שיותר משתלם ממנועי הבנזין שלהם.

לא נסעתי באוטו דיזל "מודרני" כשלך, אני אשמח לראות את ההבדל מהרנו שלי :-) .

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג כ- חצי שנה ב-passat tdi 130 hp ומנסיון:

1. כשהרכב עומד אני עדיין מחפש את המונית שחונה לידי עד שאני מגלה שאני מקור הרעש.

2. אבל זו מונית מה זה חזקה

3. כל עוד אני צריך שלישי כדי להגיע למאה ולא יכול למשוך הילוך ללמעלה.........

את מכונית הספורט שלי אני אעדיף לוגמת בנזין וגמישה

(המנוע )

סאן רוף פתוח וכסאות מחוממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...