Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי פלסטלינה

שימו לב! השרשור הזה בן 4035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,

לא, פלסטלינה לא מורידה סימנים כאלו. הפלסטלינה מורידה כל מיני משקעים שנמצאים על צבע הרכב. אם תעביר את היד על הרכב אחרי פלסטלינה אתה תרגיש שהצבע לא מחוספס אלה חלק.

כדי להוריד סווירלס שנגרמו ממכונת שטיפה צריך לעשות פוליש, ז"א להוריד שכבת צבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כמו שאמרו לפניי, פלסטלינה תועיל בהסרת משקעים ולא בהסרת שריטות.

אם תחפוץ בהעלמת ה Swirls , תצטרך לבצע פוליש ולהסיר שכבה דקה מהלכה.

הפתרון השני שקיים, הוא לטשטש את ה Swirls ע"י מריחת גלייז שתפקידו הוא למלא את השריטות העדינות ביותר, וליצור שכבה חלקה ובכך בעצם להגביר את ההשתקפות והברק.

לאחר מריחת הגלייז מומלץ למרוח ווקס או אוטם צבע, כדי לשמר את הגלייז מוגן ואפקטיבי לאורך זמן.

הגלייז הטוב ביותר שאוכל להמליץ לך עליו הוא Black Light של Chemical Guys, מוצר מצויין שנותן תוצאות מדהימות.

לגבי ווקס או אוטם צבע, יש בשפע, כולם יתאימו, אבל Chemical Guys טוענים שלאוטם הצבע HybridV7 יש התאמה מושלמת לגלייז BL.

לשיקולך, או שתבצע פוליש ותסיר את ה Swirls לגמרי (אגב, לא לצמיתות, תמיד יחזרו ויהיו עוד). או שתטשטש אותם עד כמה שניתן בעזרת חומרים מתאימים.

תלוי מה מצב הצבע, אם השריטות באמת רבות וממש מציקות בעין, אולי כדאי להשקיע כמה מאות שקלים בפוליש ולהתחיל מ-0, אך אם המצב סביר ונפוץ, הייתי מעדיף את הדרך השניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,תודה על התגובות.

בעיקרון אין לי את החשק ו/או את הכוחות לעשות את זה בעצמי. מחפש מקום טוב ואמין שעושה פוליש ווקס באזור המרכז,

אם יש בת"א אז בכלל טוב :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כמו שאמרו לפניי, פלסטלינה תועיל בהסרת משקעים ולא בהסרת שריטות.

אם תחפוץ בהעלמת ה Swirls , תצטרך לבצע פוליש ולהסיר שכבה דקה מהלכה.

הפתרון השני שקיים, הוא לטשטש את ה Swirls ע"י מריחת גלייז שתפקידו הוא למלא את השריטות העדינות ביותר, וליצור שכבה חלקה ובכך בעצם להגביר את ההשתקפות והברק.

לאחר מריחת הגלייז מומלץ למרוח ווקס או אוטם צבע, כדי לשמר את הגלייז מוגן ואפקטיבי לאורך זמן.

הגלייז הטוב ביותר שאוכל להמליץ לך עליו הוא Black Light של Chemical Guys, מוצר מצויין שנותן תוצאות מדהימות.

לגבי ווקס או אוטם צבע, יש בשפע, כולם יתאימו, אבל Chemical Guys טוענים שלאוטם הצבע HybridV7 יש התאמה מושלמת לגלייז BL.

לשיקולך, או שתבצע פוליש ותסיר את ה Swirls לגמרי (אגב, לא לצמיתות, תמיד יחזרו ויהיו עוד). או שתטשטש אותם עד כמה שניתן בעזרת חומרים מתאימים.

תלוי מה מצב הצבע, אם השריטות באמת רבות וממש מציקות בעין, אולי כדאי להשקיע כמה מאות שקלים בפוליש ולהתחיל מ-0, אך אם המצב סביר ונפוץ, הייתי מעדיף את הדרך השניה.

Black Light מתאים יותר לצבעים כהים. על איזה גלייז אתה ממליץ לצבעים בהירים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Black Light מתאים יותר לצבעים כהים. על איזה גלייז אתה ממליץ לצבעים בהירים?

Black Light אינו מיועד לצבעים כהים בלבד.

נותן תוצאות מדהימות באותה מידה גם על צבעים בהירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט מהאתר שלכם מהעמוד של Black Light:

Black Light Hybrid כשמו כן הוא, מוצר הייבריד בעל שני שימושים, הראשון. הוא להעניק ברק. שימושו השני הוא כסילנט (אטום)

Black Light אינו מיועד לצבעים כהים בלבד.

נותן תוצאות מדהימות באותה מידה גם על צבעים בהירים.

המשך הציטוט:

המוצר מתאים בעיקר עבור רכבים כהים. סוף הציטוט.

אני מבולבל... אז אני צריך לאטום צבע אחרי יישום Black Light או שהוא כבר אום לי אותו?

יש לי רכב לבן. האם BL מתאים לרכב שלי בכלל/פחות מאשר לרכב כהה/לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יש טעות בניסוח באתר. זה גלייז נטו, לכן צריך ליישם אחריו אוטם צבע.

אני רכשתי אותו עבור צבע לבן- מקווה שלא תהיה בעיה ליישם אחריו אוטם של מנזרנה.

לא בדקתי את זה לעומק עדיין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יש טעות בניסוח באתר. זה גלייז נטו, לכן צריך ליישם אחריו אוטם צבע.

אני רכשתי אותו עבור צבע לבן- מקווה שלא תהיה בעיה ליישם אחריו אוטם של מנזרנה.

לא בדקתי את זה לעומק עדיין.

תעדכן בבקשה אחרי ניסיון איך עובד BL על צבע לבן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ייקח כמה חודשים.

המנזרנה מוכיח את עצמו בתור אוטם צבע איכותי שמחזיק טוב על הרכב גם לאחר שטיפות רבות.

גם השטיפות קלות ביותר עקב זאת.

החשש שלי שהוא לא יתאים לאחר Black Light מבחינת איחוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NoFear קיבל תשובות פרטניות לשאלות מסוימות ששאל במייל, אבל ארצה לחדד גם מעט םה כדי להבהיר את העניין לכל המבולבלים :)

ראשית, אין טעות בניסוח באתר, Black Light אכן משווק כמוצר הייבריד, שמתפקד גם כגלייז וגם כאוטם צבע.

העניין הוא, שכגלייז? הוא כנראה הטוב ביותר שתמצאו, באמת אחד המוצרים הטובים ביותר בשוק. כסילנט? הוא טוב, אבל ממש לא ברמה של אחיו HybridV7 או JetSeal.

זאת גם הסיבה ש Chemical Guys ממליצים עליו בשילוב עם HybridV7 , שילוב מושלם של ברק מטורף והגנה חזקה לזמן רב.

לגבי עניין הצבע, Black Light שווק לראשונה בשלוחה התאילנדית של Chemical Guys, שם בחרו לשווק אותו כמוצר עבור צבעים כהים. עם הזמן הגימיק הזה נעלם וכיום החברה מצהירה בריש גלי שהמוצר הזה מיועד לכל הצבעים, והביקורות בהתאם, בעלי רכבים בהירים משבחים את התוצאה בדיוק כמו אלו עם הצבהים הכהים.

לאמת את דבריי, אתם מוזמנים לקרוא קצת בדף המוצר של היצרן:

http://www.chemicalguys.com/Chemical_Guys_GAP_619_16_Black_Light_p/gap_619_16.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...